Anket Soyadı alırken :)

Soyadınızı alırken?

• Sadece kendi soyadım

OY: 12 5,7%
  • Sadece eşimin soyadı

OY: 129 61,1%
  • Hem kendi soyadım hem eşimin soyadı

OY: 70 33,2%

• Ankete Katılan
    211
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kocamınki yeterli, şimdiye kadar çok sevdiğim bir adamın babamın adını taşıdım, bundan sonra da çok sevdiğim diğer adamın soyadını taşırım.

alırken eşimin kini alırım ama feacebook gibi sosyal sitelerde 2 soyadımıda kullanabilirim.

esimin soyadi.. aidiyet ve aile olma ve butunluk hissi benimki galiba.. kadin fitrati iste : )
anlayacak adam onemli..

2 tane uzun adım var soyadım da uzun, evlenince kendi soyadımı da kullanırsam brezilyalı futbolculara dönerim :KK53:

gerçi kısa ismim olsa yinede kendi soyadımı da kullancam diye bişi sunmazdım ortaya ne bilim bi gereği yok :KK14:

Esimin soyadini kullandm. Soyadim komik oldugu icin sadece esiminkini kullanmaktan yana oldum ..

2 tane uzun adım var soyadım da uzun, evlenince kendi soyadımı da kullanırsam brezilyalı futbolculara dönerim :KK53:

gerçi kısa ismim olsa yinede kendi soyadımı da kullancam diye bişi sunmazdım ortaya ne bilim bi gereği yok :KK14:

öbür adını ben niye bilmiyorum ??? :KK53:

ayrıca evet aklıma sarı saçlı zenci futbolcular geliyor şu an bak :KK70:

Öncelikle eşim olacak insanın soyadını tercih ederim ama benimkiyle uyumluysa ikisini de kullanmak hoş olabilir, duruma göre değişir yani :))

Tabiki de kendi soyadım.:KK51: Hani eşitlik, bakıyorumda ezici bi çoğunluk sadece eşinin soyadını seçmiş, eeh eşitliğe biz inanmıyoruz ki bikere, erkeklerden nasıl bekliycez..

Ankette yanlış şeyi seçtim ama sadece eşimin soyadını kullanacağım gibi görünüyor. Oysa ikisini de kullanmak istiyordum ama kafiyeli bizimkiler, komik oluyor.

sadece eşimin soyadını kullanıyorum. çok uzun oluyodu yoksa. ispanyollar gibi :KK53:

ben iki soyadınıda kullanıyorum ama çok pişmanım.uğraşı bi iş olmasa hemen değiştiririm.kendimi eşime ait hissetmiyorum böyle olunca.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X