Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları sonunda bu başbelasından kurtuldum sanırım sistitttt

Merhaba bende aynı durumda yaklaşık 10 senedir muzdaribim 4sefer sistoskopi oldum denemediğinm yöntem kalmadı bu aralarda mesane botoksunu araştırıyorum olacağım ama devlet hastaneleri yapmıyor özeldeki fiyatları hakkında bilginiz varmi çok zor bir hastalık çok iyi anlıyorum siiz

Ne olur ne kullandığınızı bana da söyleyin. Yada bilen biri yazsın.Tükendim artık. Geçmek bilmiyor. Gitmediğim doktor kalmadı. 4 aydır Elmiron kullanıyorum fayda etmedi. Sistoskopi oldum, biopsi aldılar, idrarda üreme yok. Kullanmadığım ilaç kalmadı. Üripas, antibiyotikler, cipro. Çaresizim artık. Botoks yapacaktım ama corona belası çıktı. Alttan ilaç enjektesi varmış. Mıknatıs takarak ilacı içerinde tutuyormuşlar, bir de ozon tedavisi varmış. Makale yazacak kadar çok araştırdım. Lütfen yalvarırım bu yolu veya yolları deneyip başarılı/başarısız olan var mı yazsın bana. Hayatım bitmek üzere. 3 yıldır çekiyorum ve böyle ayda biR falan değil her gün ağrı var. Şifa Allah'tan vesile sizlerden. Lütfen dönüş yapın.
Merhaba, tedavi olabildiniz mi?

Bir de internetten bilgilere baktım tanı koymada 3 ay içerisinde bakteriyel sistit tanısı almış ve semptomları 9 aydan kısa süren hastalarda ağrılı mesane sendromu dışlanır yazıyordu bu kadar bekleyecekmi tanı şu an 2 aydır uğraşıyorum idrar kültür ve sistoskopi iyi çıktı diyelim yanmalara bağlı tanı koyabilirler mi böyle uzun uzun soruyorum ama dr lardan daha çok yardımcı oluyoruz birbirimize
Merhaba, ben de is den şüpheleniyorum. İdrar sıkışıklığından uyuyamıyorum bile düzgünce. Sizde de bu rahatsızlık mı varmış? Tedavi olabildiniz mi?

Arkadaşlar ben bu sistit hastalığına balayında yakalandım evlenmeden önce hiç şilkayetim yoktu ama evlendiğimden bu yana 3 yıldır hiç geçmiyor benim özellikle eşimle beraber olduktan sonra hemen şikayetlerim başlıyor

Merhaba benim şikayetlerim geçmedi maalesef sanırım ıs tanısına doğru ilerliyorum 2 ay oldu normal bakteriyel sistim oldum idrarda çok eritrosit vardı bir sürü antibiyotik kullandım ama idrar sonrası yanma geçmedi son gittiğimde idrar tahlillerim ve ultrason da temiz çıktı. sabahları iyiyim öğleden sonra başlıyor yanmalarım d mannose ve cranberry kullanıyorum bir de phylesopthly vermişti dr onu bitir dedi sık idrara gitme çok değil ama yanma geçmedi arada birkaç gün iyiyim ama yine başlıyor Diyet de yapıyorum çay kahve acı baharatlı yumurta yoğurt süt paketli gıda hiçbişey yemiyorum iyice strese girdim bunun için iyi bi dr bulup tanı koydurmak istiyorum ama hastalığın bu ilk aşamalarında tedavi mümkün olur mu siz ne zamandan beri bu hastalıkla mücadele ediyorsunuz deneyimlerinize ihtiyacım var bir de ilişki durumunda ağrı acı yok ama sonraki gün yanmam oluyor bu yanmalar mesanede de değil daha altta idrar çıkış kısmında ne yapacağız 😔
Genital yanma için probien kullan

Arkadaşlar kimse yazmamış benim son 15 gündür kullandığım Solgar Crambbery idrar yanmalarına çok iyi geldi fakat yukarda da anlattığım gibi eşimle birlikte olduktan sonra sırtım yanlarım ağrıyor sanırım enfeksiyon var acaba piyoleseptil ilacını her ilişkiden sonra 1 tane kullansam zararı olur mu bu ilacı kullananların bilgisi var mı uzun süre kullanılabilirnir mi ama sadece yanması olanlar Crambbery takviyesini kullansınlar yanma konusunda bayağı rahatlattı

Herkese merhaba, ben yaklasik 3 yildir aktif mesane sorunuyla ugrasiyorum. Bi sürü doktor, ilac, bitkisel caylar denedim ama fayda etmedi. Ben de hic enfeksiyon yok ama gecmeyen bi idrar hissi var. Bu durumda olup iyilesen var mi acaba?
Peki daha önceden enfeksiyon çıkmışmıydı idrar yollarında ve böbreklreinizde

Merhaba sadece bilgilendirmek istiyorum yaklaşık 4 yıldır çok ciddi idrar yolları enfeksiyonu yaşıyorum kullanmadığım anyibiyotik antisptik kalmadı fakat hic bir çare bulamadım sadece 100 mg olan pyoloseptil ve toz olan bir ilaç var onu içince kendime geliyordum yoksa oturup ağlayacak duruma geliyordum çok şükür 2 aydan fazla bir süredir çok iyiyim hep bobreklerimden supheleniyordum fakat ultrasonlardan birşey çıkmıyordu en son böbrek ısıtıcılar var onlar biraz hafif kaldı bende evde yumuşak bir korse vardı onu giyindim ve çok şükür sadece hafta sonları yıkayıp tekrar giyiyorum sanki e coli kayboldu çünkü idrar da sürekli o çıkardı umarım korse hepimize fayda eder sizde deneyin lütfen herkese şifa olur....

Merhaba sadece bilgilendirmek istiyorum yaklaşık 4 yıldır çok ciddi idrar yolları enfeksiyonu yaşıyorum kullanmadığım anyibiyotik antisptik kalmadı fakat hic bir çare bulamadım sadece 100 mg olan pyoloseptil ve toz olan bir ilaç var onu içince kendime geliyordum yoksa oturup ağlayacak duruma geliyordum çok şükür 2 aydan fazla bir süredir çok iyiyim hep bobreklerimden supheleniyordum fakat ultrasonlardan birşey çıkmıyordu en son böbrek ısıtıcılar var onlar biraz hafif kaldı bende evde yumuşak bir korse vardı onu giyindim ve çok şükür sadece hafta sonları yıkayıp tekrar giyiyorum sanki e coli kayboldu çünkü idrar da sürekli o çıkardı umarım korse hepimize fayda eder sizde deneyin lütfen herkese şifa olur....
Benim şimdi kaburgalarımın altı ve de ve de aynı hiza da sırtım da ağrıyor sanki enfeksiyon düğüm yapmış gibi hissediyorum sizin de mi o bölgeler ağrıyordu Alllah razı olsun paylaşımınız için Türkiye ye gidince ben de alayım yün korse

Benim de o bölgem ağrıyor genelde ama çok şükür 2 ayı geçti konseyi takako ayrım yok denilecek gibi hatta çorapsiz terlikle bile dolaşıyorum eski günlerdeki özgür halim gibi sadece korseden dolayi baski hissi surekli kullanildigi icin rahatsiz ediyor ama benim hic bir zaman bobrek de enfeksiyon cikmadi hep idrar yolları enfeksiyonu e coli üremesi çıkardı biraz daha kullanacağım sonra yaz gelince çıkaracağım hepimize şifa olsu geçmiş olsun

X