Son olmasını istediğim zayıflama serüvenim

Mende çox sevindim :KK200: kilo baş belamızdı. Az da olsa problemdi, çox da olsa :)
Qadınların dərdi bitmir😄 Allah başqa dərt verməsin.
Mənim çəkim 70də ilişib qalıb 69a düşsəm davamı gələcək ama 70dən aşağı düşmür🤦‍♀️🤬

Qadınların dərdi bitmir😄 Allah başqa dərt verməsin. Mənim çəkim 70də ilişib qalıb 69a düşsəm davamı gələcək ama 70dən aşağı düşmür🤦‍♀️🤬
Eledi bacı. Çeki bir defe qalxdısa çetin gedir. Birden olur ele eyni çekide diresirsen. Ama dietini hereketini davam etsen mutleq dusecek çeki:super:

Selam günlük. Ben bugün kendimle gurur duydum. Resmen bütün çekici tatlıların içinde oldum ama bir lokma bile yemedim:KK9:
Devamlılığımı bozmazsam kilo verecegim gibi geliyor.

Selam günlük. Ben bugün kendimle gurur duydum. Resmen bütün çekici tatlıların içinde oldum ama bir lokma bile yemedim:KK9:
Devamlılığımı bozmazsam kilo verecegim gibi geliyor.
Daha əvvəldə 70li çəkilərə çıxmışdım ama onda subay idim və 3 aya 52 kiloya düşmüşdüm,sadəcə çörək yemirdim yeməyidə biraz azaltmışdım. Oğlum olduqdan sonra arıqlamaq zülüm oldu mənim üçün.🥺

Ümidim sabahadı inşallah 69u görərəm🥴😵‍💫
Düşecek narahat olma. Məndə çətin getsede gedir çeki amma davam etmirem biraz edib ruhdan düşürem az geden kimi. Problemimde elə budu, davamlılığı qorumamaq. Sən də davam et, az getsede esas odu kilo almırsan, verirsen .:super:

Düşecek narahat olma. Məndə çətin getsede gedir çeki amma davam etmirem biraz edib ruhdan düşürem az geden kimi. Problemimde elə budu, davamlılığı qorumamaq. Sən də davam et, az getsede esas odu kilo almırsan, verirsen .:super:
Birde meni düşün, 90lardayam. Sənə çatmağa 20kilodan çox var. Yaxşı yerdəsənHoppa

Kilo problemimi, yemege olan düşkünlügümü kimseyle paylaşınca, mesela ben bugün hiç tatlı yemedim, çok mutluyum, dayanabildim deyince sanki alay edercesine iradesiz birisi gibi konuşurlar, bu dert mi şimdi, yemek tatlı hayatının anlamı gibi konuşuyorsun diyorlar. İçimi buraya dökmeyi çok sevdim. Beni yargılayan yok, aksine destekliyorlar, motive ediyorlar.
Bu yüzden devamlılığımı kaybetmemek için hergün buraya birşeyler yazacağım.
Teşekkürler Kadınlar Klübü:KK15:

Bəzən diyetada ola ola kökəlirəm 2 günə 5 kilo

Bəzən diyetada ola ola kökəlirəm 2 günə 5 kilo
Məndədə çox olub. Ona görə buraxıb bu kiloya gəlmişəm. Ama illərlə yoxladığım təcrübəmə dayanaraq deyirəmki əsas davam etməkdi, getməsin bir neçə gün kilo, artada bilər. Təkrar dietanı gözdən keçirib davam etmək lazımdı. Bu münvalla başladım mən.. inşAllah istədiyimiz kiloya çatarıq🤲🤲

Bu gün güzel birşey oldu, koşu bandı aldım. Mağazadan degil, bir yakınımın kullanılmış olsada yeni gibi. Manuel. Yani kendin hareket ettiriyorsun. Baya zorlandım, 5dakika bile olmadı nefesim kesildi. Bu kadar geri gittiğimi hiç düşünmezdim. Çok saldım kendimi çok ..
Her gün yürüyeceğim, bu yüzden kilo verebilecegime olan umudum daha da artdı Hoppa

Məndədə çox olub. Ona görə buraxıb bu kiloya gəlmişəm. Ama illərlə yoxladığım təcrübəmə dayanaraq deyirəmki əsas davam etməkdi, getməsin bir neçə gün kilo, artada bilər. Təkrar dietanı gözdən keçirib davam etmək lazımdı. Bu münvalla başladım mən.. inşAllah istədiyimiz kiloya çatarıq🤲🤲
Amin inşallah...
Bu ilin sonuna kimi heç olmasa 60-64 arası olmaq istiyirəm.
Başlayanda 77 kilo idim. Mənim problemim əsəbdi çox əsəb stres keçirdirəm ona görədə əsəbimi şirniyyatla keçirirəm buda məni kökəldir.

Bu gün güzel birşey oldu, koşu bandı aldım. Mağazadan degil, bir yakınımın kullanılmış olsada yeni gibi. Manuel. Yani kendin hareket ettiriyorsun. Baya zorlandım, 5dakika bile olmadı nefesim kesildi. Bu kadar geri gittiğimi hiç düşünmezdim. Çok saldım kendimi çok ..
Her gün yürüyeceğim, bu yüzden kilo verebilecegime olan umudum daha da artdı Hoppa
Leslie de yapa bilirsin çok iyi sonuç veriyor

Amin inşallah...
Bu ilin sonuna kimi heç olmasa 60-64 arası olmaq istiyirəm.
Başlayanda 77 kilo idim. Mənim problemim əsəbdi çox əsəb stres keçirdirəm ona görədə əsəbimi şirniyyatla keçirirəm buda məni kökəldir.
Allah köməyin olsun🤲 çalış əsəbləşəndə fikrini başqa şeylərə yönəldəsən. Yemək sadəcə zərər verir. Əsasəndə şirniyyatlar .
Qərarlı olsan 50ləri belə görə bilərsən👍😘

Selam günlük. İhmal ettim seni biliyorum. Annem hastalandı 🥺 o yüzden birkaç gündür yazamıyorum.
Diyetimede sadık kalamadım, fırsat olmadı yürüyemedim de.
Ama çok şükür şimdi iyi, devam edecegim yarından itibaren İnşallah
.

Selam günlük. Spor yapıyorum, spor deyince yürüyüş demek istedim. Ama yediklerime pek dikkat edemiyorum bu aralar, kafam çok karışık. Biraz ailevi sorunlar yaşıyorum. Umarım geçer🙄☹️

X