Sol memede ağrılı kist

Evet kalıyor orda ilaç yada bişi vermedi bana da iki göğüsümde de ele gelem büyük kitleler var temiz dedi sonucum çok büyüyünce aldıraniliyosın sanırsam doktorla konuşmak lazım
Bazıları evet suphelı gorulup bıyopsıye gonderıyormus. Bana bısey yok 6 ay sonra gel dedı. Ama ıstıyorsan sabah gel bosaltırız dedı . Bılmıyorum napmalıyım

Bazıları evet suphelı gorulup bıyopsıye gonderıyormus. Bana bısey yok 6 ay sonra gel dedı. Ama ıstıyorsan sabah gel bosaltırız dedı . Bılmıyorum napmalıyım
Valla bana boşaltırız falan demedi dese kabul ederimiydim bilmiyorum başka doktorlarla görüş boşaltılması iyi ise yaptır

Benımde basıt kıst teshısı koyuldu ama buyuk ve sert cevız buyuklugu kadar . Ve baska yok bırtane . Daha once yoktu bırden bırgunde cıktı
merhaba bende 17 yasindayim sol gogusumde elime bir sey geldi regl olmadan once daha belirgin gibiydi direkt elime geliyordu ama simdi arayarak buluyorum korkuyorum reglim
bitsin doltora gidicem yuvarlak bur sey ve hateket ediyor korkmali miyim kafayi yicem her gun agliyorum

X