Bölgesel İncelme Soğuk Lipoliz sadece kiloda mı işe yarıyor ?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Patidostu

Çok pati az insan çok huzur
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
7.364
13.693
48 kiloyum ama bacaklarim ve popom üst vücuduma göre kalın ve selülit var. Maalesef kilom düsük olduğu icin sadece sporla inceltemem. Spora ve beslenmeme dikkat ederek ayni zamanda soğuk lipoliz yaptırsam işe yarar mı ?

48 kiloyum ama bacaklarim ve popom üst vücuduma göre kalın ve selülit var. Maalesef kilom düsük olduğu icin sadece sporla inceltemem. Spora ve beslenmeme dikkat ederek ayni zamanda soğuk lipoliz yaptırsam işe yarar mı ?
Ben yaptirdim 1 ay önce basenlerime. Tavsiye etmiyorum. Yaptırdıktan sonra çok su icin dedikleri icin gunde 3 litre su ictim . Yediklerime de dikkat ettim bi iki kilo verdim. Ama bunun sebebi bence su ve yediklerime dikkat etmis olmam. Birde basenlerim yumru oldu. Yani yumru şeklinde bi yere toplanmış gibi oldu .simdi onu eritmeye calisiyorum.

Ben çok memnun kaldım ama kilo verdim Mehmet Akgüne gittim ve sonucu paylaşıyorum ekte ayrıca 18 kilo verdim şuan durdu zayıflamam.

Eklentiler

• 588d25d0-a5db-4119-b698-29539f46b4c9.jpg
    588d25d0-a5db-4119-b698-29539f46b4c9.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 56
  • aassddff.jpg
    aassddff.jpg
    71,7 KB · Görüntüleme: 58
Ben 1 hafta önce yaptırdım sanırım 1 ayda anca etkisini gösteriyor. Biraz acı ve sonrasında yapılan bölgede hissiyat kaybı oluyor geçici olarak. 1500tl ve tek seans olarak yaptırdım. Aletli pilates yapıyorum basenim 97 idi. 3 hafta sonra sonuçları paylaşırım.

X