Saç Uzatma Yöntemleri Soğan Suyuyla Saç Uzatma

Merhaba. Topigin hayırlı olsun canım.
Soğan suyunu ben haftada 2 kere falan yapıyorum. Mesela su iki hafta hiç yapmadım usendigim için :KK70: yapabildigin kadar yap .

Ben de başladım bu küre :-) evett uzama var mı yaptığınız süre zarfında? Bi ay mı yapmak gerekiyor bu kürü

Nasil uygulaniyodu canim bu :)
ben kendi yaptığımı anlatıyım tatlım
soğanı 4 e bölüyorum soyup
bizim soğanlar gözüme küçük geliyor biraz iki taneyle yapıyorum
kaba koyyorum üstüne kapatcak kadar da su
kaynaınca 2 3 dk daha bırakıp kapatıyorum
üstüne bi kapak koyyorum 20 dk fln duruyo
ılıyınca bi kaşık bak koyyorum defne tohumu yağı, çörekotu yağı, zeytin yağı
onu saçımın her yerine iyce sürüyorum.
5 dk fln masaj yapıyorum sonra
poşetliyorum bi saat fln duruyo
poşetin üstünden kurutma makinesiyle kurutuyorum bu arada,
sonra yıkıyorum işte
haftada 3 kez yapıyorum.
ayhhhh amma uzun yazdım :KK75:

ben kendi yaptığımı anlatıyım tatlım
soğanı 4 e bölüyorum soyup
bizim soğanlar gözüme küçük geliyor biraz iki taneyle yapıyorum
kaba koyyorum üstüne kapatcak kadar da su
kaynaınca 2 3 dk daha bırakıp kapatıyorum
üstüne bi kapak koyyorum 20 dk fln duruyo
ılıyınca bi kaşık bak koyyorum defne tohumu yağı, çörekotu yağı, zeytin yağı
onu saçımın her yerine iyce sürüyorum.
5 dk fln masaj yapıyorum sonra
poşetliyorum bi saat fln duruyo
poşetin üstünden kurutma makinesiyle kurutuyorum bu arada,
sonra yıkıyorum işte
haftada 3 kez yapıyorum.
ayhhhh amma uzun yazdım :KK75:
Saol tatlimm peki bunu durulama suyu olarak kullanlar var bende ole düşünüyorum yag bakimina gectigim zaman

Soğan suyu gercekten saca cok iyi geliyor. Ben denedim . Saclarim cok dökülüyordu.ne kadar da duzlestirici falan kullanmasamda kirikti bende duydum denedim.hic aksatmadim.vede saclarim hic dokulmuyor.uzadida

Kızlar Merhaba ;
Ben ayın 22 sinden beri lavanta suyu içiyorum 2 günde birde saçıma sürüyordum bi etkisini gördüm denilemez ama 15 gün dolana kadar içmeye devam edicem. Soğan suyunu duydum saçlarıma çok işlem yaptirdigim icin yandı ve yiprandılar şuan omuz hizamda kestirmek zorunda kaldim saglikli uzamasi için dahada kestirmem gerekiyor. Bugun sogan suyuna basladim saclarimi boyayali 2 hafta oluyo henuz bi uzama yok. 1 ay sonra duzenli kullanimda sonuclari sizlerle paylasicam ayda bu yontemle kac cm uzuyor ?

Bende uyguladım soğan suyunu saçı güzel yumuşacık yapıyor o zaman uzatmıştı ama ben haftada 3 kez falan yapıyordum eve kiloyla soğan alıyordum :KK70:

Bir kere denemiş olmama ragmen sacimin ucundaki o tiftif goruntusu yumusak parlak bi hale geldi. Elseve mucizevi yagida aldim onuda gunluk rutinlerimin icerisine ilave edicem. İnanılmaz sekilde parlaklik sagliyor bir kerede bu etki beni gercekten sasirtti 5 ayda 10 cm lik bi sonuc elde etmek istiyorum umarim mumkundur.

Bir kere denemiş olmama ragmen sacimin ucundaki o tiftif goruntusu yumusak parlak bi hale geldi. Elseve mucizevi yagida aldim onuda gunluk rutinlerimin icerisine ilave edicem. İnanılmaz sekilde parlaklik sagliyor bir kerede bu etki beni gercekten sasirtti 5 ayda 10 cm lik bi sonuc elde etmek istiyorum umarim mumkundur.
canım bende bi on cm istiyorum. ama benim için zor sanırım. çünkü saçımı uzama hızı yavaş 10 cm çok fazla. keşke bende olsa. inşallah sende olur

canım bende bi on cm istiyorum. ama benim için zor sanırım. çünkü saçımı uzama hızı yavaş 10 cm çok fazla. keşke bende olsa. inşallah sende olur
Canım sacim 20 günde 1 cm uzamis benim daha 1 kere yaptim bu islemi ama lavantads iciyorum etkisi olabilir bugun tekrar sogan suyu yapicam sende devam ediyorsan bence uzatmasa bile sav sagligin icin etkili olur

X