Saç Uzatma Yöntemleri Soğan Suyuyla Saç Uzatma

Soğanın kabuklarını soyup 4 parçaya bölüp bi cezvede kaynatıyorum kaynadıktan sonra 15 dk demlendirip ılıyınca saçıma döküp 1 saat bekletip yıkıyorum canım

Soğanın kabuklarını soyup 4 parçaya bölüp bi cezvede kaynatıyorum kaynadıktan sonra 15 dk demlendirip ılıyınca saçıma döküp 1 saat bekletip yıkıyorum canım
faydasını gördün mü peki şimdiye kadar
yumuşacık oluyo saçlarım bnim
2 kez yaptım uzama konusunda bişey diyemiycem de

Benim de çok yumuşatıyor parlatıyor normalde çok yavaş uzar saçlarım ama kullandığımdan beri uzaması da farketti canım yani ayda 1 cm uzuyorsa bu ay bi üç santim uzadı diyebilirimm

Benim de çok yumuşatıyor parlatıyor normalde çok yavaş uzar saçlarım ama kullandığımdan beri uzaması da farketti canım yani ayda 1 cm uzuyorsa bu ay bi üç santim uzadı diyebilirimm
harika o zamn 3 katı uzamış

Evet canım uzatma konusun da başarılı bi sonuç aldım o yüzden de devam ediyorum hem saçlarım çok daha sağlıklı görünüyor eskiye göre :KK66:

Bende öyle düşünüyorum canım dax ve barcelino karışımı uygularım diyorum o iki haftalık boşlukta

Ama işte 8. Haftanın sonunda ara versem mi onu bilemiyorummm bende tatlım
Aranin amaci saci dinlendirmek canim eger 2 ay boyunca yapdiysan bi iki hafta ara ver yine basla bence saç dinlensin dipere bisey uygulama o arada ama uclara felan yapabilrisi

Aranın amacı saç derisini dinlendirmek, başka bakım yaptıktan sonra o aranın anlamı kalmıyor. 8 hafta bakımdan sonra 2 hafta ara vermek en sağlıklısı

Cvp lar için teşekkür ederim kızlar ozaman 2 hafra ara da hiç bi uygulama yapmam sadece uçlara arada bi bakım yaparsam okadar :))

hafta da bir gün uyguluyorum canım birde her duş sonrası lavanta suyu döküp çıkıyorum duştan yani lavanta suyunu durulamıyorum kokusunu sevdiğim için sorun olmuyor :)

hafta da bir gün uyguluyorum canım birde her duş sonrası lavanta suyu döküp çıkıyorum duştan yani lavanta suyunu durulamıyorum kokusunu sevdiğim için sorun olmuyor :)
kafam karıştı iyce yani haftada bi kez mi yapmamız gerekiyo
3 kere yapcaz sanıyodum bn soğan kürünü :KK76:

O kadar uğraştık uzasın diye
Yine kesildi
Yanmış sarıdan uçları öyle dedi adam
Baştan başlıyoruz yani

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 470
Yani ben hafta 1 uyguluyorum canım daha sık uygulayanlarda oluyor ama ben de her duştan sonra lavanta suyu döküyorumm o yüzden hafta bir soğan kürü yetiyor bana

X