Skechers marka ayakkabı kullanan var mı? Kullananlar memnun mu?

Ben skechers dan çok memnun kaldım. Ayağımda bir rahatsızlık yok ama dayanıklılık ve rahatlık olarak çok iyi. Daha önce sürekli Nike alıyordum fakat Nike lar parmak ucundan aşınma yapıyor ve çok çabuk yırtılıyordu. Skecher ise 3 sene oldu. Maşallahı var diyorum. Rahatlık olarak Nike dan daha rahat. Sanki pamuğa basıyorsun. Eşim hummel aldı mesela, bir denedim hiç alakası yok skecher ile. Rahatlık olarak mukayese bile edilemez. Puma hakkında bilgim yok, kullanmadım

Ben skechers dan çok memnun kaldım. Ayağımda bir rahatsızlık yok ama dayanıklılık ve rahatlık olarak çok iyi. Daha önce sürekli Nike alıyordum fakat Nike lar parmak ucundan aşınma yapıyor ve çok çabuk yırtılıyordu. Skecher ise 3 sene oldu. Maşallahı var diyorum. Rahatlık olarak Nike dan daha rahat. Sanki pamuğa basıyorsun. Eşim hummel aldı mesela, bir denedim hiç alakası yok skecher ile. Rahatlık olarak mukayese bile edilemez. Puma hakkında bilgim yok, kullanmadım
Tamam çok teşekkürler hep Puma kullanıyordum çok rahat diye yine aldım ama ayak rahatsızlığım nedeniyle skechers e geçicem

ben hamileyken annem zorla almıştı pahalı diye almak istememiştim ama ayakkabı resmen yastık gibi, onu her yerde giydim ayağımda paralandı kesinlikle çok rahat. sonradan nike adidas vs ayakkabıları aldım ama sketchers gibi asla değil çok rahat. evet daha hızlı yıpranıyor ama bir ayakkabıyı da 5 sene giymiyoruz ki zaten ben sıkılırım değiştirmek isterim açıkçası zaten artık hep spor giyiyorum topuklu nerdeyse giymiyorum

Skechers kullanıp memnun kalan var mı? Çok konforlu olduğunu söylüyorlar Puma aldım ikisi arasında kararsız kaldım değişim yapsam mı kararsızım.

Edit : Değiştirdim ama aklım hep Pumada ayak rahatsızlığım geçince yine giyerim inşallah ama mağazadaki görevliler Skechers a alıştır ayağını dediler dünyanın en konforlu ayakkabısı seçildi dediler
En rahat ayakkabım benim ayağım her ayakkabıda maalesef rahat edemiyor neredeyse tüm markaları denedim ama sadece skechers markanın bez gibi bi kumaşı var spor ayakkabımın ayağımın şekline göre esniyor birtek onde rahat ayaklarım ve hiç terletmiyor harika

En rahat ayakkabım benim ayağım her ayakkabıda maalesef rahat edemiyor neredeyse tüm markaları denedim ama sadece skechers markanın bez gibi bi kumaşı var spor ayakkabımın ayağımın şekline göre esniyor birtek onde rahat ayaklarım ve hiç terletmiyor harika
Ben ilk defa beyaz olarak bez aldım ama çabuk kirleniyor sizler neler yapıyorsunuz bir kez yıkadım yine yıkanacak gibi duruyor bez olarak memnun olmadım keşke gri renk falan alsaydım diyorum ama rahatlığı evet rahat

Ben ilk defa beyaz olarak bez aldım ama çabuk kirleniyor sizler neler yapıyorsunuz bir kez yıkadım yine yıkanacak gibi duruyor bez olarak memnun olmadım keşke gri renk falan alsaydım diyorum ama rahatlığı evet rahat
Genellikle siyah kullanıyorum eskisi gibi bakamıyorum ayakkabılarıma üniversite yıllarımda beyaz kllanırdım çünkü bolca vaktim olurdu bebeğim olduktan sonra kendime vakit ayıramaz oldum eski enerjim kalmadı 👩‍👦

Genellikle siyah kullanıyorum eskisi gibi bakamıyorum ayakkabılarıma üniversite yıllarımda beyaz kllanırdım çünkü bolca vaktim olurdu bebeğim olduktan sonra kendime vakit ayıramaz oldum eski enerjim kalmadı 👩‍👦
Ben beyaz kullanıyorum ama bez olarak ilk defa aldım beyaz silme özelliği sıfır gibi bir şey özel silme fırçalarından aldım ama yok olmadı

Nike çok daha rahat bence fazla abartildi ben kaç modelini denedim Nike da ki rahatı bulamadim

Nike çok daha rahat bence fazla abartildi ben kaç modelini denedim Nike da ki rahatı bulamadim
Nike aşırı gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum hiç tercih etmem şuan zaten İsrail malı olduğunu için de almam Skechers da aldım ama diğer markalarla kıyasladığımda evet rahatlığı var ama başka uygun markalarda da aynı konforu buluyorum bir daha bu kadar para vermem şuan Lumberjack ve Jump aldım 2 tane bir Skechers parası kadar ama iki model ve renk üstelik daha tarz hem de uygun

Niloyatospikk Niloyatospikk kesinlikle skechers almanı tavsiye ederim 6 yıldır giyiyorum,memori form olanlarından bakman lazım.
Tabanı acayip rahat jel taban dedikleri bişey,benimde ayağımda sorun vardı,aşil tendondaa sıkıntı vardı,doktor tavsiye etti herkes bu markayı öneriyor.

Niloyatospikk Niloyatospikk kesinlikle skechers almanı tavsiye ederim 6 yıldır giyiyorum,memori form olanlarından bakman lazım.
Tabanı acayip rahat jel taban dedikleri bişey,benimde ayağımda sorun vardı,aşil tendondaa sıkıntı vardı,doktor tavsiye etti herkes bu markayı öneriyor.
Ben aldım beyaz kumaş olandan hiç temiz durmuyor pişman oldum beyaz aldığım için de ayak rahatsızlığım nedeniyle tabanlık yaptırdım zaten her ayakkabıda kullanıyorum

Ben aldım beyaz kumaş olandan hiç temiz durmuyor pişman oldum beyaz aldığım için de ayak rahatsızlığım nedeniyle tabanlık yaptırdım zaten her ayakkabıda kullanıyorum
Beyaz boyalar var flo'da satılıyor onunla temizleyebilirsin iyi oluyor.
Memori form olanlarda tabanlığa gerek yok zaten,içi yumuşacık onların.

Beyaz boyalar var flo'da satılıyor onunla temizleyebilirsin iyi oluyor.
Memori form olanlarda tabanlığa gerek yok zaten,içi yumuşacık onların.
Bende plantar fasiit rahatsızlığı var özel tabanlık kullanmak zorundayım yoksa ağrılarım oluyor dışı kumaş boyayamam ki özel temizleyici aldım ama hiç temizlemedi dışı kumaş beyaz aldığıma pişman oldum.

X