spor ayakkabı sorunsalı

tencerekapakmisali

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2011
2.784
3.124
Merhabalar,
Buaralar kendime iyi bir spor ayakkabı almak istiyorum yürüyüş ve koşu için..Ama şimdiye kadar hiç böyle bir ayakkabım olmadığı için nasıl bir şey bakacağımı bilemiyorum..fiyatı 100 tl yi geçmesin istiyorum ama iyi olsun da istiyorum.

3 gün önce ykm da skechers diye bir marka denedim o kadar rahat kii,ilk giydiğimde aşık oldum ayakkabıya.Ama markayı daha önce duymadığımız için kararsız kaldık.Eşim buna 90 tl vereceğime adidasa 120 veririm diyor ama giydiğim hiçbir adidasta o rahatlığı bulamadım :KK43:

Dün de eşim işine yakın sport.ve dye bir yerde bakmış.Yine koşu ayakkabısı,kendi markaları 40 tlymiş.Alsak bir şey kaybetmeyiz uygunmuş alayım dedi tabi bende denemeden bilemedim.Al istersen olmadı değiştiririz dedim.
Çok spor yapan biri değilim sadece yeni ayakkabılarım beni spora heves ettirsin istiyorum.Nasıl bir şey almalıyım sizce?

Ya da sportive go run m ve sportive in koşu ayakkabısını kullanan var mı aranızda,tavsiye eder misiniz?Bana yardımcı olun nolurrr :KK5:

Canim skechers amerikanin cok unlu bir ayakkabi markasidir. Ve normalde bombleli tabanlariyla zayiflamaya yardimci ayakkabilariyla meshurdur. Ben gecen yil aldim 240 tl ye tempolu yuruyus ve kosu icin. Ilk bikac gun butun kaslarinda agri yapiyor ama alıştık tan sonra sknti kalmiyor. Tavsiye ederim adidastan iyidir :)

Reklam içerikli konu veya mesaj

Son düzenleyen: Moderatör:
teşekkür ediyorum cevabın için.O gün kimseden bi cevap gelmedi.eşim sportive olanı aldı giydim ayakkabı rahat ama alışık olmadığımdan herhalde gün sonunda hafif ağrı yaptı.Ondan sonrada 1 sefer giymek nasip oldu bakalım nasıl çıkacak nihayetinde o paraya da çoookk iyi bir şey beklemek yanlış olur sanırım.

O dönemde skechersi çok araştırdım markanın kalitesi belli zaten.Benim baktığım shape up tipi değildi ama çok rahattı ve fark ettim ki çok uygunmuş .Bir dahada 90 tl skechers görmedim :KK50: Aynı yere gidip bakamadım da malesef nasibim değilmiş ama bir daha alırsam ne yapıp edip onlardan alıcam inşallah :KK23:

Rica ederim skecher gercekten cok iyi bir markadir ve cok kalitelidir. Aldiginizi da gule gule kullanin insallah��

Reklam içerikli konu veya mesaj

Son düzenleyen: Moderatör:
Skechers Amerika'da oldukça ünlü bir marka. Türkiye'ye yeni yeni geliyor. İyi ki almışsın. :KK49:
Böyle adı duyulmamış ama çok güzel, rahat ayakkabılar var. İlla marka diye almak zorunda değiliz. Rahatsak giyeriz. :emir_bebek:

X