Skechers marka ayakkabı kullanan var mı? Kullananlar memnun mu?

Bende plantar fasiit rahatsızlığı var özel tabanlık kullanmak zorundayım yoksa ağrılarım oluyor dışı kumaş boyayamam ki özel temizleyici aldım ama hiç temizlemedi dışı kumaş beyaz aldığıma pişman oldum.
Özel temizleyicisi varsa hallolur genede beyazlar sıkıntılı biraz,keşke siyah alsaydın .

Genelde beyaz giyiyorum ama kumaş olarak ilk defa beyaz aldım bin pişman oldum özel temizleyicisi de temizlemedi makinaya attım yıkadım kutuya koydum 😂her güne giymek için başka 2 tane aldım
Beyazda süper oluyor aslında,he rkıyafetlede giyiliyorda kirlenmesi feci bununda,beyaz alacaksan deri olanından alman lazım .Geöen bende beyaz aldım deri olandan giymedim dha hiç.

Skechers kullanıp memnun kalan var mı? Çok konforlu olduğunu söylüyorlar Puma aldım ikisi arasında kararsız kaldım değişim yapsam mı kararsızım.

Edit : Değiştirdim ama aklım hep Pumada ayak rahatsızlığım geçince yine giyerim inşallah ama mağazadaki görevliler Skechers a alıştır ayağını dediler dünyanın en konforlu ayakkabısı seçildi dediler
Sanki ayaklarim hep pamuklarin icinde harikaaa gercekten ben 1 yildir sadece skecherslarimi giyiyorum

X