Sizi hep kendine döndüren kokunuz hangisi?

Yanılmısım
Burberry classic’e dönüyorum nedense sürekli. Üniversitedeyken başlamıştı maceramız şimdi evliyim 26 yasındayım hala sıkıyorum. Şişemin dibinde azaldığında bitecek diye direk yedeklediğim tek parfüm. Ama bu sene burberry brit’ede bir şans vereceğim.

Ben klasikçiyim sanırım. Kış aylarında Dior Hypnotic Poison ve Roberto Cavalli mavi şeritli olan.. Yazları sadece geceleri Dior Poison Girl, gündüzleri bebekliğimden bu yana vazgeçilmezim Jhonsons baby kolonya ile yıkanıyorum resmen :)

Oriflame enigma ama oriflame parfumlerine gore uçmuş fiyati nedensee inatlasiyorum indiginde alicam suan dkny parfumlerim var ama zevk almiyorum onlardan 😄

Peki böyle buram bıram hissediliyo mu karşı tarafa gidiyor mu koku?fragranticada yayılımı çok düşük demişler de
eğer öyle bir koku arıyorsunuz Chloe Love Story i öneririm o halde. 3 yıldır kullanıyorum hep aynı hiss :)
hem temiz hem çok güzel bi koku beğenmeyeni pek yoktur :) baya baya yayılıyor :KK70:

Dün akşam kendime Burberry classic sipariş verdim. Kışa girince hep vanilyalı sıcak kokular çekiyor canım. Burberry de benim kış geldinmi dönüp dolaşıp geldiğim koku oluyor. Şeftali vanilyalı yasemin kokusu benim içimi ısıtıyor.

X