Sizi hep kendine döndüren kokunuz hangisi?

Benimm birde baharda ve yazın kullandigim bi parfumum vardir burberry london 💕 okadar cok severim ki bu parfumu 🥰 kışın 212 sexy vazgecilmezimdi yerini bu kış olmypea aldi ama biraz sıkıldım olympea dan tekrar kış parfumum olarak 212 sexy e geri donmeyi dusunuyorum 🤗 ama baharda gelmisken miss gibi cicek kokum olarak london almaya karar verdim kendime😌

Benimm birde baharda ve yazın kullandigim bi parfumum vardir burberry london 💕 okadar cok severim ki bu parfumu 🥰 kışın 212 sexy vazgecilmezimdi yerini bu kış olmypea aldi ama biraz sıkıldım olympea dan tekrar kış parfumum olarak 212 sexy e geri donmeyi dusunuyorum 🤗 ama baharda gelmisken miss gibi cicek kokum olarak london almaya karar verdim kendime😌
London ve 212 sexy harika kokular fıstığım seçimlerine bayılıyorum 😍
Ben de bu bahar ve yaz burberry london’cıyım 🤗

London ve 212 sexy harika kokular fıstığım seçimlerine bayılıyorum 😍
Ben de bu bahar ve yaz burberry london’cıyım 🤗
Oyy kuzucum benimm ikimizinde zevki bir bende senin zevklerine bayiliyorumm london cok guzel bi kokuu 😍😍💋💋

Merhaba canım senin seçimlerin gerçekten güzel oluyor. Burberry London dp mi kullanıyorsun canım, nasıl bir koku?

Merhaba canım senin seçimlerin gerçekten güzel oluyor. Burberry London dp mi kullanıyorsun canım, nasıl bir koku?
Kuzum ben bu parfumu ilk dp den kullanmistim ozamanlar bekar donemlerimdi bayildim ve orjinal kullandim hep ama dp orjinalle birebir ve harika kokuyo cokda kalicidir ben dp den alicam orjinalini zamaninda 150 ye alirdim indirimde boynerden hey gidi heyy simdi indirimde 300 e buldum ama okadar vermek istemiyorum.. dp ye ilk firsatta ugrayip alicam kendime london tavsiye ederim 👌🏻

koku kültürüm yok ve gerçekten güzel kokular kullanmak istiyorum

Kuzum ben bu parfumu ilk dp den kullanmistim ozamanlar bekar donemlerimdi bayildim ve orjinal kullandim hep ama dp orjinalle birebir ve harika kokuyo cokda kalicidir ben dp den alicam orjinalini zamaninda 150 ye alirdim indirimde boynerden hey gidi heyy simdi indirimde 300 e buldum ama okadar vermek istemiyorum.. dp ye ilk firsatta ugrayip alicam kendime london tavsiye ederim 👌🏻
Teşekkür ederim canım, dp ye yolum düşerse aklımda

Canlar bu fakir bacınıza bir parfüm önerin dp'den bakalım. Miskamber Miskamber sağolasın senin tavsiyen ile 212 yi denedim.
Yaza giden öyle çok çiçek olmayan baharatlı da olmayan yumuşak bir koku tavsıye eder mısınız ?

Canlar bu fakir bacınıza bir parfüm önerin dp'den bakalım. Miskamber Miskamber sağolasın senin tavsiyen ile 212 yi denedim.
Yaza giden öyle çok çiçek olmayan baharatlı da olmayan yumuşak bir koku tavsıye eder mısınız ?
Cicek ve baharat olmayan yumusak koku olarak aklima burberry klasik geliyo biraz klasik olucak belki ama yazinda rahatlikla kullanilir bence ferah kokuyo bana gore 😍 sen daha cok meyvemsi vanilyali koku seviyosun sanirim

Cicek ve baharat olmayan yumusak koku olarak aklima burberry klasik geliyo biraz klasik olucak belki ama yazinda rahatlikla kullanilir bence ferah kokuyo bana gore 😍 sen daha cok meyvemsi vanilyali koku seviyosun sanirim
Ah be canısı ben de ne sevdiğimi anlasam ama evet meyvemsi vanilyalı deyince aynen, mesela black opium u da cok begenmıstım. bugun burbery klasık de deneyeyım tamam onu da yazdım sagolasın.

Ah be canısı ben de ne sevdiğimi anlasam ama evet meyvemsi vanilyalı deyince aynen, mesela black opium u da cok begenmıstım. bugun burbery klasık de deneyeyım tamam onu da yazdım sagolasın.
Hypnose var bide onada bak givenchy nin dahlia divine parfumude cok guzel ama acigi yok bunun orjinal olarak bakabilirsin onun disinda yine givenchy nin very irresistible parfumu var tatlimsi pudramsi kremsi bi kokudur ama cicek kokusu buda ☺️ Ben genelde baharatli ciceksi agir baskin kokulari severim 😍 aslinda birde belki zevkine hitab edebilen bi koku var acik parfumunu bulmak mumkun sexy grafiti ismi mutlaka bu parfumede bak derim belki de istedigin budur.

Kesinlikle Cacharel Noa🌸 Arkadaşım geçen gün beni görünce,az önce giyinme odasındaki kokudan senin benden önce geldiğini anladım,demişti😂 İnsanın teni ile bütünleşen harika bir pudra+vanilya kokusu 🌸

Shiseido Zen, Hermes Eau Des Merveilles ve Gucci Guilty her zaman alacağım kokular.
Victoria’s Secret Scandalous body mist de aynı şekilde. Sanırım hep kullanacağım. Parfümünden daha güzel kokuyor.

Yine yeni yeniden 212 sexye döndüm 💖

Merhaba sevgili Miskamber Miskamber , ben kadınsı ben buradayım diyen ama aynı zamanda baymayan imza bir parfüm arıyorum. dutyfree de good girl sıktım baya beğendim, klas gibiydi. aldım velhasıl. ama sonra orda sıktığım gibi gelmedi, eşime söyledim beğendi ama. acaba ben mi kokuyu alamadım. var mıdır bu koku hakkında bir fikrin? :KK23: orijinaldi bu arada.

ya da bu koku tercihlerime göre önerebileceğin bir parfüm var mıdır? Lady million ve jamin noir i merak ediyorum.

Merhaba sevgili Miskamber Miskamber , ben kadınsı ben buradayım diyen ama aynı zamanda baymayan imza bir parfüm arıyorum. dutyfree de good girl sıktım baya beğendim, klas gibiydi. aldım velhasıl. ama sonra orda sıktığım gibi gelmedi, eşime söyledim beğendi ama. acaba ben mi kokuyu alamadım. var mıdır bu koku hakkında bir fikrin? :KK23: orijinaldi bu arada.

ya da bu koku tercihlerime göre önerebileceğin bir parfüm var mıdır? Lady million ve jamin noir i merak ediyorum.
Merhabaa 🥰 testerlar ile standart parfumlerde degisiklik olabiliyor testerlarda esans daha yogun oluyor.. esin begendiyse eger birazdaha kullan koku otursun bakalim oturdukca degisebiliyor kokular cunku.. belki durdukca begenebilirsin ama yok ben sevmedim dersende daha kadinsi olan 212 sexyi oneririm daha soft daha havali bi koku bence.. good girl de guzel ama ben tercih etmiyorum acikcasi.. lady million ile jasmen noire gelicek olursak lady million pek tarzim degil sevemedim nedense bu kokuyu tarif bile edemiyorum nasil koktugunu garip bir kokusu var.. hangisi dersn jasmen noir derim cok klas bir kokudur agir diyolar ama ben pek agir bulmuyorum bu kokuyu durdukca vok hos bi kokuya donusuyo tercihim jasmen noir olurdu 💕 umarim yardimci olabilmisimdir 🤗

X