Sizce seviyor muydu?

flawlessone1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2023
22
9
20
Bana acilacakti ama ben arkadaşlarıma ondan nefret ediyorum diyince acilamadi Tahtaya beni cok sevdigini yazdi.Duygusal bir sekilde ic cekerek bana bakti.Beni seviyor muydu gerçekten?Sevmese acilmaya çalışır mı ve öyle duygusal bakabilir mi?

Bana acilacakti ama ben arkadaşlarıma ondan nefret ediyorum diyince acilamadi Tahtaya beni cok sevdigini yazdi.Duygusal bir sekilde ic cekerek bana bakti.Beni seviyor muydu gerçekten?Sevmese acilmaya çalışır mı ve öyle duygusal bakabilir mi?
Nasıl bakıyordu gözümde canlanmadı. Mesela annesi kötü yola düşen küçük Emrah gibi mi yoksa gazoz ikram eden Nuri Alço gibi mi yoksaa Bihterle aşna fişne öncesi Behlül gibi mi? Biraz detay verebilir misiniz?

sende ne acayipsin nefret ediyorum diyorsun yani ne bekliyorsun? sana yazmamıştır

X