sizce kadınla eşim tanışıyor mu?

deniz9596

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
18
-15
28
Arkadaşlar dün gece eşimle markete gittik arabadan indik kadının biri eşimi görünce çok mutlu oldu gülümseyerek eşime doğru yöneldi bende market çalışanı sandım ama sonra elimden etkileşim alamayınca gitti kucağımda bebeğim önümde de 5 yaşında kızım vardı elimde bana göz kırptı sen tanıypr musun gibisinden dedim hayır direk sana geldi kim o dedi bilmiyorum eve geldik ben konuşmuyorum yanıma geldi neden konuşmuyorsun dedim yok birşey olmamış halin bu mu ki dedim kadın sana geldi direk sana mutlu oldu seni görünce tanımıyorum dedi dedim niye bu kadar sinirlisin ben sana sormadım ki tanıyor musun o kim diye sormuyorum kendisini muhattabı bile almıyorum çünkü sonra dedi git allah aşkına beni sinir etme dediğim gibi açıklama bile beklemiyorum çünkü pekte açıklamalık bir durum değil benim bile kafam karışık kızlar sizce kadınla eşim tanışıyor mu daha önce böyle birşey yaşamış olan var mı

Kendinizi doldurmayın.Gercek aldatma olsa bu kadar aleni olmaz.
Ben bundan bir kaç sene önce karşıdan gelen adamı komşumuz sanıp gülümseyip iyi günler diledim.Miyop olmanın dayanılmaz hafifliği 🥺🥺🥺🥺
Ben de cafedeki dayıyı komşumuz sanıp selam verdim. Dayı beni o kadar yanlış anlamış ki keyifle gelip oturabilir miyim dedi. Ay rezalet bir gündü, oradan nasıl kalkıp kaçtığımı bilemiyorum 😐

Ben de cafedeki dayıyı komşumuz sanıp selam verdim. Dayı beni o kadar yanlış anlamış ki keyifle gelip oturabilir miyim dedi. Ay rezalet bir gündü, oradan nasıl kalkıp kaçtığımı bilemiyorum 😐
Bir de o var 😆Ben yaşamadım ama kuzenimde miyop" aile mirası" o da böyle bir şey yaşamış adamdan kurtulana kadar canım çıktı diye anlatmıştı.Simdi gülüyoruz ama o an insanın morali çok bozuluyor.

Çocuk gibi konuşmamak nedir, bir de eşiniz ne oldu dediğinde yok bir şey demişsiniz. Benzetmiştir eşinizi o olmadığını anlayınca da yoluna gitmiştir. Sizce tanışıyorlar mı diye sormuşsunuz, sihirli küremiz mi var açıp bakalım? Daha geçen hafta kalabalık bi caddede bi adam benim belime sarılmak için hamle yaptı ben suratına bakınca yüzü kıpkırmızı oldu elli kere özür diledi. Önümde eşiyle yürüyorlardı eşi dükkanın önünde durunca beni eşi sanmış. Sonra eşi geldi yanımıza zaten önemli değil dedim geçtim napiyim. Olabilir yani böyle şeyler. Siz resmen olayı büyütmek için çaba göstermişsiniz

Benim annem de geçen babamla alışveriş yaparken birkaç saniyeliğine babam yok olmuş , annem arkasını dönmüş o sırada babamın montunun aynısını giyen bi adam varmış onun boylarında adamın koluna gülerek girmiş.Adam anneme bön bön bakmış annem çığlık atmış :KK48::spor: adamın koluna giren sen bağıran da sen jshskhdk
😅😅😅🙈 anneniz çok tatlıymış çığlık önemli biz kadınların olmazsa olmazıdır o 😅

Çocuk gibi konuşmamak nedir, bir de eşiniz ne oldu dediğinde yok bir şey demişsiniz. Benzetmiştir eşinizi o olmadığını anlayınca da yoluna gitmiştir. Sizce tanışıyorlar mı diye sormuşsunuz, sihirli küremiz mi var açıp bakalım? Daha geçen hafta kalabalık bi caddede bi adam benim belime sarılmak için hamle yaptı ben suratına bakınca yüzü kıpkırmızı oldu elli kere özür diledi. Önümde eşiyle yürüyorlardı eşi dükkanın önünde durunca beni eşi sanmış. Sonra eşi geldi yanımıza zaten önemli değil dedim geçtim napiyim. Olabilir yani böyle şeyler. Siz resmen olayı büyütmek için çaba göstermişsiniz
Bune şiddet bu celal olayı büyütecek birşey yapmadım siz de bir agresiflik var 😅 kadın yanına kadar geldi konuşacaktı kocam benim yanıma geldi neyse olayı kapatmak için kadını yolmam kocama da dırdır yapmam lazımdı bu şekilde edebilme evime geçince olayı abartmış oldum haklısınız

Hayır olmadı ama erkek bu erkekler herşeyi yapar 😅 üzgünüm düşüncem bu
E bu erkekler herşeyi yapar madem,neden evlendiniz ?
Böyle bir bakış açısıyla yasiyorsaniz sürekli şüphe etmeniz gerek.
Zor olmuyor mu ?
Yorulmuyor musunuz ?
Bu şekilde hayat nasıl geçer ki ?

Şaka gibisiniz gerçekten. Belki kadın birine benzetti olamazmı?
Arkadaşlar dün gece eşimle markete gittik arabadan indik kadının biri eşimi görünce çok mutlu oldu gülümseyerek eşime doğru yöneldi bende market çalışanı sandım ama sonra elimden etkileşim alamayınca gitti kucağımda bebeğim önümde de 5 yaşında kızım vardı elimde bana göz kırptı sen tanıypr musun gibisinden dedim hayır direk sana geldi kim o dedi bilmiyorum eve geldik ben konuşmuyorum yanıma geldi neden konuşmuyorsun dedim yok birşey olmamış halin bu mu ki dedim kadın sana geldi direk sana mutlu oldu seni görünce tanımıyorum dedi dedim niye bu kadar sinirlisin ben sana sormadım ki tanıyor musun o kim diye sormuyorum kendisini muhattabı bile almıyorum çünkü sonra dedi git allah aşkına beni sinir etme dediğim gibi açıklama bile beklemiyorum çünkü pekte açıklamalık bir durum değil benim bile kafam karışık kızlar sizce kadınla eşim tanışıyor mu daha önce böyle birşey yaşamış olan var mı

Abartmayın Allah aşkına. Kadın belki iyi görememiştir. Lazer yaptırmadan önce sürekli insanları karıştırırdım ben göremediğim için.
Böye saçma sapan şeyler için bukadar tribe girmeye ne gerek var?
Ben bu kadından çok eşimin bebeği niye bana taşıttığına takılırdım kocaman adam varken🤣🤣

Dimi haklısınız inşallah öyledir 🙏🏻
Bu olay sizin başınıza da gelebilirdi. Eşiniz de size aynısını mı yapsın? Acaba öyle mi acaba böyle mi diye kursun mu kafasında? İlginiz alakanız olmayan bir adam için sizi suçlasın mı? Yani bazen erkeklere acıyorum. Bu olayda en ufak yanlışı yok ama yine de suçlanıyor. Adam yanınıza gelmiş size sormuş tanıyor musun diye. Gülerek yaklaşan kadın eşinizin başka biri olduğunu fark edince dönüp gitmiş. Niyeti kötü olsa gitmez askıntı olurdu.

Yazıda hiçbir noktalama işareti olmadığı için rap yapar gibi okudum ve hiçbir şey anlamadım

Bune şiddet bu celal olayı büyütecek birşey yapmadım siz de bir agresiflik var 😅 kadın yanına kadar geldi konuşacaktı kocam benim yanıma geldi neyse olayı kapatmak için kadını yolmam kocama da dırdır yapmam lazımdı bu şekilde edebilme evime geçince olayı abartmış oldum haklısınız

Edebimle evime geçince yazmak istediniz sanırım. Evde meseleyi büyütmüşsünüz öncelikle yaptığınızı kabul edin. Üzerinde bile durulmayacak bir mesele için hem de. Kocanıza da ‘dırdır’ yapmışsınız bu arada zaten. Noktalama işareti de kullanırsanız daha açıklayıcı olur

Biz de bir defa kuzenimle bir yere yetişmeye calisiyorduk birazcikta kalabalikti. Kuzen de hemen arkamdaydi ben de cok bakmadan kuzenim sanarak adamin birini kolundan tuttum ama cekiyorum cekiyirum gelmiyor bir baktim adamin birini goturmeye calisiyormuşum. 🙄

Her şey olabiliyor.
Çok güldüm buna adam birşey demedimi peki 😂

X