sizce kadınla eşim tanışıyor mu?

deniz9596

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
18
-15
28
Arkadaşlar dün gece eşimle markete gittik arabadan indik kadının biri eşimi görünce çok mutlu oldu gülümseyerek eşime doğru yöneldi bende market çalışanı sandım ama sonra elimden etkileşim alamayınca gitti kucağımda bebeğim önümde de 5 yaşında kızım vardı elimde bana göz kırptı sen tanıypr musun gibisinden dedim hayır direk sana geldi kim o dedi bilmiyorum eve geldik ben konuşmuyorum yanıma geldi neden konuşmuyorsun dedim yok birşey olmamış halin bu mu ki dedim kadın sana geldi direk sana mutlu oldu seni görünce tanımıyorum dedi dedim niye bu kadar sinirlisin ben sana sormadım ki tanıyor musun o kim diye sormuyorum kendisini muhattabı bile almıyorum çünkü sonra dedi git allah aşkına beni sinir etme dediğim gibi açıklama bile beklemiyorum çünkü pekte açıklamalık bir durum değil benim bile kafam karışık kızlar sizce kadınla eşim tanışıyor mu daha önce böyle birşey yaşamış olan var mı

Kusura bakmayın güldüm ben buna ya kdkdkdk
Şimdi ben de gülüyorum ama o zaman bayağı etkisinde kalmıştım. Toplum baskısı sağolsun. Aynı konu sahibi gibi birileri görüp yanlış anlamış mıdır, adam yanlışlıkla bindiğime inanmış mıdır, ya beni takip ettiyse peşime takıldıysa diye diye içim içimi yemişti. Şimdi olsa kardeş kusura bakma hakkını helal et der iner geçerim🤩

Ek: Üniversitede de var bir vakam. İlk senem ve bir çocuğa başka biri sanıp gülümsemiştim. Bu saf da bişey sanmış heralde yarım dönem kampüste köşe kapmaca oynadık. Yani dur çocukla konuş değil mi, ben seni birine benzettim kusura bakma de. Yok, o nerede ben diğer köşede. Ne o beni durdurup hayırdır dedi ne de ben o garibanı durdurup yanlışlıkla oldu dedim. Yabanilik fena bir şey.

Şimdi ben de gülüyorum ama o zaman bayağı etkisinde kalmıştım. Toplum baskısı sağolsun. Aynı konu sahibi gibi birileri görüp yanlış anlamış mıdır, adam yanlışlıkla bindiğime inanmış mıdır, ya beni takip ettiyse peşime takıldıysa diye diye içim içimi yemişti. Şimdi olsa kardeş kusura bakma hakkını helal et der iner geçerim🤩

Ek: Üniversitede de var bir vakam. İlk senem ve bir çocuğa başka biri sanıp gülümsemiştim. Bu saf da bişey sanmış heralde yarım dönem kampüste köşe kapmaca oynadık. Yani dur çocukla konuş değil mi, ben seni birine benzettim kusura bakma de. Yok, o nerede ben diğer köşede. Ne o beni durdurup hayırdır dedi ne de ben o garibanı durdurup yanlışlıkla oldu dedim. Yabanilik fena bir şey.
İşleri dolandırıp çetrefilli hale getiren bizleriz değil mi? Halbu ki yanlışlık oldu arkadasım sandım de geç, ne grek var köşe kapmacalara ama yok işte o amatör ruh illa ele geçiriyor tepkilerimizi 🤣

kadınlar sırada bekliyor eşinle görüşmek için bacım aynen öyle bu yoldan devam et. yanlış görmüş olabilir, kadın hasta olabilir, birine benzetmiş olabilir. olabilir de olabilir kim ne yapacak sizin eşinize de bu triplere giriyorsunuz?

Birine benzetmiş yaklaşınca da o kişi olmadığını anlayıp geri gitmiş. Size de olabilirdi, hemen kötü olan mı geliyor aklınıza? Eşiniz size sormuş tanıyor musun diye. Durduk yere olay çıkarma niyetinde misiniz?

Ben yıllar önce daha bekarken yanlışlıkla bir adamın arabasına bindim. Erkek arkadaşım almaya gelecek, söylediği yerde bekliyorum, araba ileride durdu, yağmur yağıyor diye koşarak arabaya bindim, suratına bakmadan koltuk falan ıslanmasın diye hemen montumu çıkarıp arka koltuğa koyarken adamla göz göze geldik. Adam bana ben adama şaşkın şaşkın bakıyoruz. Ben hala sanıyorum ki sevgilimin işi çıktı ve beni alması için bir arkadaşını gönderdi. Araba aynı renk aynı model çünkü. Afedersiniz tanışıyor muyuz deyince jeton düştü bende. Hemen özür diledim izah ettim, binme sebebimi söyledim, tesadüf aynı model aynı renk araba olduğunu söyledim. Kibar biriymiş, kardeşimi almaya geldim ama isterseniz sizi de bırakayım gideceğiniz yere dedi, kendimi zor attım dışarı. Çok utandım ama yanlışlıkla istemeden oldu, bilerek kimsenin arabasına atlamadım, fark edince de hemen indim. İnsanlar hata yapabilir, karıştırabilir.
Benzeri durumu ben de yaptım,arkadaşımla buluşacaktık ben o esnada elimde tlf mesajlaşıyordum farketmedim rastgele tam önümde bekleyen arabaya bindim ,emniyet kemerimi takarken sola baktım tlf elimden bırakıp 🤣ne görim bi adam 🙈izah ettim hemen kusura bakmayın falan ,yok dedi sorun değil isterseniz bırakim gideceğiniz yere dedi kibar davrandı,utanarak indim arabadan 🙈

belki kadın birine benzetmiştir. ben de bir kez otoparkta bizim arabanın yanında duran adamı eşim sanıp gülerek koşmuştum, biraz yaklaşınca fark ettim, ters bir ışık vardı tam seçilmiyordu.
Benim annem de geçen babamla alışveriş yaparken birkaç saniyeliğine babam yok olmuş , annem arkasını dönmüş o sırada babamın montunun aynısını giyen bi adam varmış onun boylarında adamın koluna gülerek girmiş.Adam anneme bön bön bakmış annem çığlık atmış :KK48::spor: adamın koluna giren sen bağıran da sen jshskhdk

Benim annem de geçen babamla alışveriş yaparken birkaç saniyeliğine babam yok olmuş , annem arkasını dönmüş o sırada babamın montunun aynısını giyen bi adam varmış onun boylarında adamın koluna gülerek girmiş.Adam anneme bön bön bakmış annem çığlık atmış :KK48::spor: adamın koluna giren sen bağıran da sen jshskhdk
adamın karısı kahrından ölmüştür yazık

Kadın eşine doğru geldi mi ? Konuşmaya çalıştı mi ? Yani ne bileyim çok garip bir durum belki eski iş yerinden biri . Bende eski çalışma arkadaşlarımi görünce gülümseyerek selam veririm kafayla. Yani ama göz kırpmak falan bilmiyorum . Hoş değil . Keşke o sırada sorsaydi esiniz
Eşim bana göz kırptı bu ne ayak sen tanıyor musun diye o kısmı pek ifade edemem işim kadın eşim de beklediği tepkiyi göremeyince gitti yani ben ilerledikçe sandım ki bir market çalışanı mahallemizin marketi ve aile çalışanları işletiyor mesela tatile çıktıklarında yiyenleri falan bakıyor sandım öyle eşim hemen yanıma geldi zaten ama işte durum o kadar karışık ki kafam allak bullak

Yahu tamam da kadına neden saydiriyorsun bacım ?
Yani manken gibi olsa içine su mu serpilecekti ?
Cirkiniyle aldatmasın,benden guzeliyle aldatsin da içim rahat etsin çabası mi bu ?
Elin kadınını neden birden kendinize rakip yaptınız ?
Ya siz normal misiniz asıl siz de bir sıkıntı var 😅 peçmurde üstü bası kirli dökük yani kendi kişisel bakımını pek yerine getiremeyen demek çirkin değil ama siz yinede tdk dan bir bakın başka kadınlara saldırmak yerine 🤦🏼‍♀️

Ben de eşim diye bir amcanın elini tutmuştum.El iri gelince dönüp baktım,amca saf saf bana bakıyor.Kusura bakma dedim mi şaşkınlıkla onu bile hatırlamıyorum.

kadınlar sırada bekliyor eşinle görüşmek için bacım aynen öyle bu yoldan devam et. yanlış görmüş olabilir, kadın hasta olabilir, birine benzetmiş olabilir. olabilir de olabilir kim ne yapacak sizin eşinize de bu triplere giriyorsunuz?
Siz okuduklarınızı anlamakta baya zorlanmışsınız bence kadına herhangi bir lafım olmadı ayrıca sizin hayatınız daki adam ya da adamlar üzerlerine ağlanacak tipe sahip değilse bu sizin meseleniz malum kişi kendinden bilir işi

X