Gelinlik Modelleri Sizce gelinliğim nasıl?

Bence başka modellere de bakın.
Daha modern, günümüze ve narin bedeninize uyan şeyler vardır, eminim.
Gelinlik kötü değil ama ben 5 sene önce evlendim, o zaman vardı bunlar.
Bir sürü model var ama sanki hepsi birbirinin aynısı gibi küpür deseni farklı filan. Karar veremiyorum 😭 helen kesim mi olur diyorsunuz a kesim dedikleri. Bu biraz kabarık mı?

zevkler ve renkler elbetteki tartışılmaz.. ve gelinlik bi insanın içine sinmeli o yüzden eğer siz beğendiyseniz severek giyin ve allah mesut etsin..
ben beğenmedim gelinliğin alta ve ortadaki güpüleri dantelleri çok büyük kaba duruyor.. onlar çok eski modellerdi.. artık daha zarif şık şeyler var diye biliyorum.. ama siz bunu beğendiyseniz en azından ortadaki şeriti kaldırın mutlaka..
bence çok zarifsiniz farklı tarzda bakabilirsiniz..
mutluluklar :dua:

Kızlar merhaba bir mağaza da bu gelinliği gördüm cok beğendim denedim bazı küçük düzenlemeler yapılacak. sizce üzerimde nasıl görünüyor iyi yada kötü yorumlarınızı alabilir miyimEki Görüntüle 2541413 Eki Görüntüle 2541414
Gayet güzel Canım sadece biraz daha kabarık olabilir birde göğüslerin bira aşağıda gibi durmuş belki de düzgün giyemedin bilemiyorum ama hayırlı uğurlu olsun şimdiden

Ben pek beğenemedim , sıradan duruyor , göğüslerini sarkık göstermiş . Fiziğin gayet iyi duruyor , biraz daha modern bişeyler bakabilirsin bence .

Peki şöyle olsa küpürleri kalkmış halde etek kısmı sim tüllerden komple olsa böyle nasıl olur

Eklentiler

• 9DA3641D-040B-42AC-8D6D-B79DC95FCBBD.jpeg
    9DA3641D-040B-42AC-8D6D-B79DC95FCBBD.jpeg
    62,1 KB · Görüntüleme: 68
Ben pek beğenemedim , sıradan duruyor , göğüslerini sarkık göstermiş . Fiziğin gayet iyi duruyor , biraz daha modern bişeyler bakabilirsin bence .
Gelinlikte hiç bir düzenleme henüz yapılmadı direkt oradaki gelinliği giydim. Göğüs mutlaka kalkmalı zaten oradada fark ettim giyince

Çok zarif, Allah mesut etsin :) Etek kısmı komple Fransız dantelli olabilir, bence tabi ki:)

Çok teşekkür ederim bu danteller Fransız danteli olarak mı geçiyor 😊
Ben öyle biliyorum, hani üstündeki dantel detayları var ya komple o formda olsaydı daha hoş gibi ama yanlış anlamayın benim fikrim tamamen çünkü Fransız dantelin o dantel güpürlerin zerafetini çok seviyorum, yoksa bu hali de size çok yakışmış 😊

3 yildır Bu işin içindeydim gelinlik satış ve gelinlik dikim tadilat yapıyordm.Ben begenmedim eski model tarzda bir gelinlik.Eğerki bu gelinlikte karar kıldiysan Gögusler düşük duruyor askıların biraz toparlanması lazım.ve öndeki dantel detayı olmasa daha iyi olur.Ve gelinliğin altindaki tarlatan eski duruyor..Askilarda biri kalın biri ince duruyor biraz tadilat gerekli...

Askilari cok uzun tutulmus o yuzden gogus kisminizi kotu gostermis bence. Ha illa bu gelinlik diyorsaniz da askilarini kisalttirin, danteli kaldirtin ve etek kismina biraz daha hareket katin.

not: modaci degilim, kendi fikrim tamamen

Güle gülegiy canım çok şık...
Gelinlikte çalışmış biri olarak ufak biröneri askıların biraz daha kısalması göğüs kulplarını iki üç santim yukarı kaldırması lazım
...şuanki askı boyu gelinliği aşağı kaymış gibi göstermiş
Birde tarlatan teli üstüne kat kat fırfırlı olan tarlatan mı kullandı o daha kalitelidir telleri gelinlikten belli etmez ...

3 yildır Bu işin içindeydim gelinlik satış ve gelinlik dikim tadilat yapıyordm.Ben begenmedim eski model tarzda bir gelinlik.Eğerki bu gelinlikte karar kıldiysan Gögusler düşük duruyor askıların biraz toparlanması lazım.ve öndeki dantel detayı olmasa daha iyi olur.Ve gelinliğin altindaki tarlatan eski duruyor..Askilarda biri kalın biri ince duruyor biraz tadilat gerekli...
Merhaba yorumlarınız cok teşekkür ederim hepsini dikkate alacağım. Sizce bana ne tarz bir gelinlik gider? Üst kısmını genel olarak beğendim askılar dediğiniz gibi kalkacak henüz ölçüler alınmadı o yüzden düşük duruyor. Peki üst kısım model olarak bende nasıl sizce başka bir gelinlikte.

Merhaba yorumlarınız cok teşekkür ederim hepsini dikkate alacağım. Sizce bana ne tarz bir gelinlik gider? Üst kısmını genel olarak beğendim askılar dediğiniz gibi kalkacak henüz ölçüler alınmadı o yüzden düşük duruyor. Peki üst kısım model olarak bende nasıl sizce başka bir gelinlikte.
Üst kısım modeli guzel duruyor ama etegi sevmedim..Tabi bu sizin müşterinin zevkine bağlı bazilari A kesim tül etek.prenses .Sizinki A kesim tul yerine abraham pileli etek olsa bu üst bedene çok güzel olur...Birde özellikle belirtin tadilatini yaparken itinalı yapsınlar kusur görurseniz soyleyin .

Gelinliğin bel kısmı rahatsız etti beni .Oturmuş ama kesmiş kalçana doğru olan kısmı.Yani direk A inse yumuşak bi şekilde daha güzel durur.Allah mesut etsin 🥰

X