Gelinlik Modelleri Sizce gelinliğim nasıl?

Pulsar20

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
109
35
Kızlar merhaba bir mağaza da bu gelinliği gördüm cok beğendim denedim bazı küçük düzenlemeler yapılacak. sizce üzerimde nasıl görünüyor iyi yada kötü yorumlarınızı alabilir miyim
804EF6AD-5181-4F65-B466-3D215704DB33.jpeg
691148B5-C122-4791-8E25-A13BFAD0F7E4.jpeg

Eşimle ikinci bir düğün yapsam (böyle çılgın Bi fikrim var) böyle bir gelinlik giyerdim :) çok güzel olmuşsun canm

Birde iki resim de küçük detay var etek kısmında ki ortada ki inen dantel detayını kaldirmadan mi kullanayım yoksa kaldırayım mi
Ben acikcasi pek anlamam moda islerinden ama kaldirilinca daha hos gozukecegini dusundum, zaten fiziginiz cok hos bir de boyunuza gore kesilince daha da guzel olucaktir gelinliginiz 🥰

Eşimle ikinci bir düğün yapsam (böyle çılgın Bi fikrim var) böyle bir gelinlik giyerdim :) çok güzel olmuşsun canm
Teşekkür ederim 😊 Çok çılgınca mı duruyorum 😂😊 başka hiç bir yere bakmadım İnan’ın gözüme kestirdiğimde yok hiç. bu gelinlikle aşk yaşıyorum sanki 😁 iki aydır her gün dükkanın önünden geçiyordum duruyor mu diye 😂

Teşekkür ederim 😊 Çok çılgınca mı duruyorum 😂😊 başka hiç bir yere bakmadım İnan’ın gözüme kestirdiğimde yok hiç. bu gelinlikle aşk yaşıyorum sanki 😁 iki aydır her gün dükkanın önünden geçiyordum duruyor mu diye 😂
Hayır çılgın durmuyorsunuz tabi ki :) gelinliğin çılgın Bi tarafı yok zaten gayet kibar :)
Ben eşimle ikinci düğün yapmak gibi çılgın bir şey düşünüyorum :)

Eger boyle bir dusunceniz varsa alin o zaman derim ben, enerji olayina cok inananlardanim.
zaten gelinlik modelleri bence birbirine benziyor hep.
onemli olan sizin ne hissettiginiz:)
Cok guzel bir gelin olacaginiza eminim

O etk kısmının modası çok geçti ya yada daha hafif bi güpr kullanılmalı bana çok sinmedi..narin bi kızsın daha zarif bişiler bak bence 💋

Gelinliginiz güzel fakat dalları biraz aşağıda gibi geldi bana bilmem yanlış mı düşünüyorum.biraz dalları kisaltilabilir sanki.bir de etek de ki dantel de kaldırinca daha hoş gözüküyor

Gelinliginiz güzel fakat dalları biraz aşağıda gibi geldi bana bilmem yanlış mı düşünüyorum.biraz dalları kisaltilabilir sanki.bir de etek de ki dantel de kaldırinca daha hoş gözüküyor
Dalları dediğiniz yerleri neresi omuz kısmı mı çok teşekkür ederim bu arada

Göğüs formu size uymamış gibi geldi bana çok aşağı çekmiş göğsü, etekleri de ortadaki güpürü kaldırınca daha iyi oluyor ama bence size çok kabarık olmayan zarif bir gelinlik daha çok yakışacaktır

Bence başka modellere de bakın.
Daha modern, günümüze ve narin bedeninize uyan şeyler vardır, eminim.
Gelinlik kötü değil ama ben 5 sene önce evlendim, o zaman vardı bunlar.

Göğüs formu size uymamış gibi geldi bana çok aşağı çekmiş göğsü, etekleri de ortadaki güpürü kaldırınca daha iyi oluyor ama bence size çok kabarık olmayan zarif bir gelinlik daha çok yakışacaktır
Henüz daha dikilmedi ölçüler alınmadı bu orada ki denediğim gelinlikti.evet göğüs kısmını bu şekilde kullanamam zaten çok açık

X