Gelinlik Modelleri Sizce gelinliğim nasıl?

Çok hoş bir fiziğiniz var, bence buna uygun başka modeller bulabilirsiniz hemen karar vermeyin. Açıkcası yaka dekoltesi basit duruyor, halbuki modelin odak noktası orası. bir de dantelleri çok kaba geldi bana. fransız dantelli bir model deneyebilirsiniz bence.

bence gelinlik konusunda hem de böyle halka açık bir yerde fikir sorulmamalı. çünkü herkesin zevki bambaşka. art niyet anlamında değil, sadece anlamsız şekilde kafa karıştırır bence. içinde düğün gecesini geçirip hayatının en özel gününü yaşayacak sizsiniz. içinize sinmişse kimsenin fikrini sormayın.

mutlu bir evlilik diliyorum :)

Herkes begenince benmi demodeyim diye dusundum.. asla olmamis dekolteye bakmak bile istemiyorum cok kotu durmus. Meme sarkmis gibi halbuki dal uzun kalmis 😑😑
Bende şaşırdım beğenilmesine şu zamanda o kadar güzel modeller varki öyle fiyatlı da değil hemen hemen yakındır benim de gelinliğim çok değişik ve uygundu gayet bende şaşırdım sıradan bi gelinliğin beğenilmesine yalnız değilsin😬

benım arkadasım olsan bu modeli giyip çıktıgında asla derdim
ben daha fazla laf saymadan lüfen değiştri derdim ,

çünkü gögüslerin inanamılmaz sarkmış duruyor , çok çok kötü lütfen alma bunu

Kızlar gelinlikten vazgeçtim haklısınız haklı gördüğüm çok noktalarınız var kendim düşününce de vazgeçtim zaten tam anlamıyla benim diyemiyordum. İyi ki varsınız 🥰 peki internette gördüm şöyle bi model nasıl olur

Eklentiler

• 61D83DFA-BBD8-49E3-A9AF-76E38536D163.jpeg
    61D83DFA-BBD8-49E3-A9AF-76E38536D163.jpeg
    97,8 KB · Görüntüleme: 111
Kızlar gelinlikten vazgeçtim haklısınız haklı gördüğüm çok noktalarınız var kendim düşününce de vazgeçtim zaten tam anlamıyla benim diyemiyordum. İyi ki varsınız 🥰 peki internette gördüm şöyle bi model nasıl olur
Hayiiiiirrrrr

Klasik bir gelinlik
Yanı begenı veya begenılmeyecek gıbı degıl. Bınlerce buna benzeyenı gıymıstır ınsanlar. Daha baska bısıler bakın derım

Gelinligin durusunda yanlis olan bisiler var sanki askilari da cok kotu duruyor sizin fiziginiz cok duzgun ve guzel neden daha modern ve daha az kabarik seyler dusunmuyorsunuz?

Sizin içinize sindiyse başkalarının ne dediğini pek umursamayın. Bu gelinlikte karar kıldıysanız askılarını bir iki tık yukarı doğru kaldırırsanız daha şık duracaktır. Bana helen-vintage modeller çok zarif geliyor :) özellikle kolları full transparan balon olanlar var bitiyorum :KK70: ama zevkler ve renkler tartışılmaz. Allah mutlu Mesut etsin.

Ben sadece göğüs kısmını beğenmedim sanki biraz daha yukarı çekilmesi gerekiyor gibi yada destekli çamaşır mi yok acaba içinizde o yüzden mi düşük durdu bilmiyorum aman genel görüntüsü hoş :)) ..Allah mutlu etsin ...

Gelinlik çok hoş yakışmış size de. Ancak askılarını biraz kaldırarak kullanabilirsiniz yada başka bir çözümü var mı bilmiyorum ama göğüsler baya aşağıda duruyor . Biraz daha dik dursa belinizi daha hoş gösterir😊 mutluluklar

Size yakışmış ama ben kol askı detayını beğenmedim gecelik gibi durmuş dağa kalın askı olursa güzel olur

X