Gelin Makyajı Sizce düğünümde yaptirsam mi ?

Kızlar tesetturluyum hiç makyajı sevmem pardesumu çıkartmam geçen kuaforu ayarladik gelin başı için felan en fazla yaptirsam kirpik taktırmak istiyorum ..çünkü doğal daha güzel bence bayanlar ve hani zaten kapaliysaniz bu hos olmuyor nisanlim sade makyaj yapıyorlarmış askim sen bilirsin dedi offf bi kere bugün gelecek ..bende şey dedim fotogracimiz bayan ve düğünden 3 gün önce dış çekim olacak o zaman yaptırım dedim fotoğraflarda güzel çıksın kimse görmeyecek zaten nisanlim dan başka ..sizce böyle daha iyi değil mi salonda onca erkek olacak ve kapalıyim korkuyorum dikkat cekmekten ..

Cekinmene gerek yok gelinden daha fazla ilgi cekemezsin :KK48:

Erkeklerden bu kadar cekiniyorsan keske kadinlara özel dugun ya da sadece nikah yapsaydin.. Bu sekilde zorlanacaksin, isiklar altinda makyajsiz foto da kotu olur dugunde.

Kızlar tesetturluyum hiç makyajı sevmem pardesumu çıkartmam geçen kuaforu ayarladik gelin başı için felan en fazla yaptirsam kirpik taktırmak istiyorum ..çünkü doğal daha güzel bence bayanlar ve hani zaten kapaliysaniz bu hos olmuyor nisanlim sade makyaj yapıyorlarmış askim sen bilirsin dedi offf bi kere bugün gelecek ..bende şey dedim fotogracimiz bayan ve düğünden 3 gün önce dış çekim olacak o zaman yaptırım dedim fotoğraflarda güzel çıksın kimse görmeyecek zaten nisanlim dan başka ..sizce böyle daha iyi değil mi salonda onca erkek olacak ve kapalıyim korkuyorum dikkat cekmekten ..
Ne güzel maşallah size. Fotoğraf flaşı fondötenle baya çekiyor diye biliyorum. Foto Çek'imin de güzelce yaptır makyajını bence düğün de hafif yaptırırsın zaten gelinlik güzellik katıyor

Nude makyaj yaptır.
Makyaj deyince illa abartılı bir şey olmak zorunda değil. Biraz elmacık kemiklerini belirginleştir rimel göz kalemi, açık tonlarda ruj.
Kendi dügünümde takma kirpik taktırmıştım ben rimel yerine. Doğal durmuyordu tabii ama abartılı da değildi otantik bir hava katmıştı. Ben sevmiştim.

Düğün günün. Kendini nasıl güzel hissediyorsan öyle yap.

Ben hiç makyaj yapmadım, eşimden başkasına da makyaj yapmam :eğlence: düğünümde de herkes çok beğendi doğallığımı .. Zateb hiç makyaj yapmayan insanlar düğüne özel yaptığında çok abartılı ve kötü duruyor bence, gerçi genelde onlar bu işlerden anlamadıkları için aşırı abartıyorlar sanırım.
Kuzenim mesela kuaföre hafif makyaj dediydi, palyaçoya çevirdiler suratını :işsiz:
Neyse, düğüne öze tavizleri desteklemiyorum. İnsan hayatını ve yaşantısını en çok düğününde yansıtmalı bence

Katılmıyorsanız mesajımı alıntılamak zorunda değilsiniz.

He illa alıntılayacaksanız sebebini açıklama zahmetinde bulunun da aydınlanalım hep birlikte.
Yani makyajsız gelinlerde gayet doğal ve guzel görünüyor. Gelinlik makyajsız olmaz düşüncenize katılmıyorum .
Of neyse içimden yorum yapmak da gelmiyor, zihnim kalbim İstanbul da ..

gerek yok yuzunuzu canlandiracak krem oncesinde yuz bakimi yeterli

bende istemiyordum. nişanımda falan hiç yaptırmadım.
ama düğün için illa kuaföre gidliyor. hafif yapacağız dediler de insan kendini makyajlı ilk kez görünce hafif olsa da çok gibi görünüyor.
hele eşim beni kuaförden almaya geldiğinde, önümden geçti gitti ve döndü dedi ki, başka gelin yok mu, benim eşimde olacaktı. makyajı fazla buldu, geçti dalgasını tabi. :KK70:
yani hafif deniyor ama yine bissürü şey sürülüyor. onları temizlemek çok zor olmuştu birde.

haklisin cnm bide bu hassasligindan dolayi tebrik ediyorum seni bircok tesetturlude bu bilinc hic yok malesef. bende sade bir makyaj yaptrmistim dikkat cekmemek en iyisi

Nemlendirici sür çık bari
Makyajdan korkmayın bu kadar ya güzelliğinizi ortaya çıkarır, soluk cansız yorgun durmazsın.

İçimden gelmeyerek yaptım, hasta gibi oluyor dediğiniz için! Bu yorum hoşuma gitmedi, şuanki ruh halime rağmen, mesajınızı alıntılama ihtiyacı hissettim. Kaba davranmak zorunda değilsiniz
Benim fikrim oymuş ki yazmışım. Alıntılarken daha dikkatli olun bir dahaki sefere. Iyi forumlar.

bende giyinmeyim dedim ailem dul musun dedi artik gelenek gibi olmuş ya :KK43:

Bunun dul olmakla ne alakası var nasıl aşağılamaya yönelik cümleler bulunuyor anlamıyorum.Düğününğze gelenler zaten size arklı gözle bakmayacak değil mi makyaj yapmanızdan bir sakınca yok dikkat çeksenizde gelinsiniz sonuçta :işsiz:

Makyaj yapmayı çok sevmem ama günlük yaşantımda bile beyaz giydiğim zaman makyajsız çok yorgun göründüğüm için suratımı biraz renklendiririm. Kaldı ki düğün yani... Gelinlik giydikten sonra makyaj yapmayarak mı dikkatlerden kaçıcaksınız. Bir de fotoğraf falan çekilcek yani bir ömür elinizde olcak bir anı. Bence iyi düşünün.

Canım çok hafif kendın yap kuaföre az yap diosun maşallah ne varsa sürüo. Geriye dönsem foto hariç yapturmazdım..

X