Gelin Makyajı Sizce düğünümde yaptirsam mi ?

tugba4859

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2015
91
42
31
Kızlar tesetturluyum hiç makyajı sevmem pardesumu çıkartmam geçen kuaforu ayarladik gelin başı için felan en fazla yaptirsam kirpik taktırmak istiyorum ..çünkü doğal daha güzel bence bayanlar ve hani zaten kapaliysaniz bu hos olmuyor nisanlim sade makyaj yapıyorlarmış askim sen bilirsin dedi offf bi kere bugün gelecek ..bende şey dedim fotogracimiz bayan ve düğünden 3 gün önce dış çekim olacak o zaman yaptırım dedim fotoğraflarda güzel çıksın kimse görmeyecek zaten nisanlim dan başka ..sizce böyle daha iyi değil mi salonda onca erkek olacak ve kapalıyim korkuyorum dikkat cekmekten ..

Kızlar tesetturluyum hiç makyajı sevmem pardesumu çıkartmam geçen kuaforu ayarladik gelin başı için felan en fazla yaptirsam kirpik taktırmak istiyorum ..çünkü doğal daha güzel bence bayanlar ve hani zaten kapaliysaniz bu hos olmuyor nisanlim sade makyaj yapıyorlarmış askim sen bilirsin dedi offf bi kere bugün gelecek ..bende şey dedim fotogracimiz bayan ve düğünden 3 gün önce dış çekim olacak o zaman yaptırım dedim fotoğraflarda güzel çıksın kimse görmeyecek zaten nisanlim dan başka ..sizce böyle daha iyi değil mi salonda onca erkek olacak ve kapalıyim korkuyorum dikkat cekmekten ..
hafif bir fondoten kirpik ve eyeliner dudaklarada parlatıcı yapılabilir bence. çok hafif ve doğal makyaj yapılmış gibi durmaz ama daha düzgün görüntü olur. fotoğraflarda da arzu ettiğiniz şekilde hafif ama bir tık daha fazla makyaj yaptırırsınız. bir kez evleneceksiniz ama bu kişinin kendi arzusuna kalmış tabiki makyaj kesin şart değil. bu arada tesettürlü olup milyon ton makyaj yapılmasını şahsen bende hoş bulmuyorum. hoş hiçkimseye yakıştıramıyorum

Açık da olunsa tesettürlü de olunsa aşırı ağır makyajlar zaten iğrenç duruyor, sade bir makyaj yeterli. Millet neler yapıyor makyaj uğruna,gözlerinizi önplana çıkarın, cilt problemlerinizi kapatın dudaklarınız doğal renginde olsun yeterli bence. Şimdiden mutluluklar.

arkadaşım düşüncen çok güzel. tesettürlü değilim ama bence de olması gereken senin yaptığın.

eğer belirtirsen yüzünde makyaj yokmuş gibi yaparlar. dudak renginde sürerler rujunu. hiç parlamaz.

provaları oluyo zaten beğendiğini seçersin.

allah bi yastıkta kocatsın:)

Bende tesettürlüyüm sizin gibi düşünmüştüm ama yanımda kuaföre gelen arkadaşimin zoruyla çok hafif yaptırmıştım düğün yorgnluğunu kapatmişti iyi olmuştu ama yinede siz bilirsiniz...

Gelinlikle yeterince dikkat çekeceksiniz zaten.

Beyaz giyinip sıfır makyaj olunca hasta gibi görünürsünüz. Hafif de olsa makyaj yapmanızı öneririm.

Bem nisanimda makyaj yaptirdim düğünümde de yaptıririm.
Hafif makyaj güzeldir iyidir. Hafif derken malzemeden calmak degil :)
güzel hafif tonlar kullanabilirsiniz.
. Fondoten hafif ve dogal görünümü engellemeyecek kalitede olmali.
Takma kirpik sevmiyorum ben daha cok dikkat cekiyor.
dudagini icin de dudaginizdan bir yada iki ton koyu mat bir ruj secebilirsiniz. Cok az da allik belli belirsiz. O günün yorgunlug7nu kaoatsin renk gelsin yüzünüze :)
Far kas yapiniza göre gidebilir yada gitmeyebilir. Bir göz bazi hafif golgelendirme ise yarayabilir. Kuaförünuzle makyaji kmzarif duracak sekilde istediğinizi soylersiniz umarim yapabilir.

İyi de fotoğrafları düğüne gelenden daha fazla insan görecek, bir ömür boyu herkese göstereceksiniz. Tek nişanlım görüyor diye düşünmeyin.

Bence hafif makyaj yaptırın. Takma kirpiklerin de abartısız olanları var. Ben açık olduğum halde abartısız bir kirpik seçmiştim. Doğal duruyordu...

abartılı makyajı olmayan çok gelin gördüm. sade yaptırabilirsiniz. Ama hiç makyajsız bence kötü olur.

Hafif bir makyaj yaptirabilirsin. Ben gelinlerde ağır makyajı hiç sevmiyorum zaten. Kapalı değilim makyaj yapılırken özellikle abartılı istemedim ve takma kirpik kullanmadım.

aynen genelde bu tarz düşünenler gelinlik de giymiyor

Gelinlik giymese anlayacağım zaten de e gelinlik giyiyosun, çekeceğin kadar çekmişin zaten dikkatleri, bi yüzün mü lamba gibi parlayacak yani? Zaten bir sürü makyajlı kadın olacak ortalıkta, herkes sana mı takılı kalacak yani? Gelenler de ya gelinin ya damadın yakınları zaten, bir kere makyajlı görseler ne olacak ki? Birden bire peri kızı olup herkesi kendine aşık etme gibi bir durum var sanki makyaj yapınca.

X