Siz balayınızı nerede yaptınız ?

Sueno kesinlikle. Bloğumda uzun uzun yazmıştım imkanlarını. En güzel yanı konserleri. Detaylar için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Antalya Sentido Zeynep Resort & Spa otelinde geçirmiştik balayımızı çok güzeldi.

hangi ayda gitmiştiniz imkanları nelerdi balayı için özel bir şey varmıydı ve turdan mı aldınız? çok sordum demii:)

2013 haziranda gitmiştik ultra herşey dahil konseptte bir oteldi temiz,eğlenceli,yemekleri çok güzeldi. Lobide karşılamarı hoştu ve balayı çifti olduğumuzu kolumuzdaki pembe bileklikten ayırt eden personel hep tebrik ediyordu mutluluklar diliyordu bizimde hoşumuza gitmişti haliyle :) Her anlamda kaliteli bir oteldi. O zamanlar jolly tur ile çalışıyordu katologda görmüştük. Bu sene yine fiyatlarına bakalım dedik ama artık Türk misafir kabul etmiyorlarmış malesef.

2013 haziranda gitmiştik ultra herşey dahil konseptte bir oteldi temiz,eğlenceli,yemekleri çok güzeldi. Lobide karşılamarı hoştu ve balayı çifti olduğumuzu kolumuzdaki pembe bileklikten ayırt eden personel hep tebrik ediyordu mutluluklar diliyordu bizimde hoşumuza gitmişti haliyle :) Her anlamda kaliteli bir oteldi. O zamanlar jolly tur ile çalışıyordu katologda görmüştük. Bu sene yine fiyatlarına bakalım dedik ama artık Türk misafir kabul etmiyorlarmış malesef.
Türk misafir olayını bilmiyordum kötü olmuş

Gold Island Hotel alanyayı ayarladık balayı için valla hoş bir yere benziyor eğer memnun kalırsak tüm detayları yazarım buraya :)

Biz Alanya/modern saraylar'a gittik.Muhafazakar olduğu için Oray'ı tercih ettik açıkçası çok ta memlun kaldık tavsiye ederim :KK48:

Antalya'ya gitmiştik Crystal Sunrise Queen Luxury e. Çok memnun kalmıştık, çok ilgililerdi gerçekten.

Kızlar bu siteden birinin tavsiyesi üzerine Adatepe Bozburun mevkisinde Sabrina Haus ta Balayı yaptım bir hafta kadar oldu döneli. Ama büyüsünden hala çıkamıyorum. Odaları, bulunduğu yer, yemekleri, çalışanlarının ilgisi, Asım Bey :) hepsi çok iyiydi. Aradığınız şey huzur ve doğallık dolu bir tatilse kesinlikle tavsiye ediyorum. Pişman olmayacaksınız. Bir bakın diyorum :)

Kızlar bu siteden birinin tavsiyesi üzerine Adatepe Bozburun mevkisinde Sabrina Haus ta Balayı yaptım bir hafta kadar oldu döneli. Ama büyüsünden hala çıkamıyorum. Odaları, bulunduğu yer, yemekleri, çalışanlarının ilgisi, Asım Bey :) hepsi çok iyiydi. Aradığınız şey huzur ve doğallık dolu bir tatilse kesinlikle tavsiye ediyorum. Pişman olmayacaksınız. Bir bakın diyorum :)

Fiyatı hakkında bilgi verir misiniz :KK66:

adresinden fiyatlara ulaşabilirsiniz. Erken rezervasyon ya da balayı indirimleri mevcut

Son düzenleyen: Moderatör:
lazgülü sana sakin ve çokkk hoş gidilebilecek bir yer söyleyeyim fırsatı kaçırma derim...antalya kalkana gidin pırat otel çokkk hoş bir kasaba sakin ve inanılmaz güzel bir yer ben dayım olduğu için cocukluğumdan beri gittiğim bir yer ve balayı seçimimide pırattan yanaydı...otel çok temiz sakin fiyatı uygun ulaşım otobüs ile çok kolay ( ki bizim arabamız olmasına rağmen ben kolaylığını bildiğim için otobüsle gittik).eşim ilk 2 gün kalır sonra afyon termale gideriz dedi gidince bu fikri değişti...oteli görmek istersen netten araştırabilirsin yada yardımcı oluruma.sa.sa.sa.şimdiden mutluluklarrrrrrr
Merhaba, bana da yardımcı olabilir misiniz acaba

Balayında Barselona Catalonia Plaza Otele gittik. Barselona zaten güzel bir şehir, beğendik, sevdik..

X