Siz balayınızı nerede yaptınız ?

kızlarrr nerdesiniz... haziran 2013 için balayı önerilerinizi bekliyorummm,sakin ama balayı oteli olabilecek biryere gitmek istiyoruz.örneğin bodrumdan başlayabiliriz...

Ben de Temmuz da balayı için Maldivlerdeydim. Conrad otel rangali island da. Karar aşamasını , yolculuğu, adada yaptığımız aktiviteleri tek tek yazdım. Gidecek olanlara fikir vermesi amacı ile 3 bölüm halinde.

Umarım bir faydası olur gitmek isteyenlere.

Maddi olarak sorun yoksa başka hiç bir seçenek düşünülmemeli bence, hayaller ülkesi orası

Toplam Tur paramız 15.200 TL , adada ise 2.000 USD harcadık, Ama deniz altında balıkların içindeki restoranda yemek yemek çok pahalıydı (1500 TL) o yüzden , yoksa adada aktiviteler dışında para harcayacağınız tek şey hediye.
Yunus izlemeye gidebilir, şnorkellin yapabilirsiniz, water villada kaldık kesinlikle tekrar gitsem yine water villada kalırım süperdi

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki faydası olur 2013 gelin adaylarına :123:

2011 Haziran ayında Fantasia De Luxe Otel Ultra herşey Dahil yaptık çok memnun kaldık fakat otel merkeze biraz uzaktı :KK55:

Maxx royal otel.. o kadar memnun kaldık ki balayından dönünce anlata anlata bitiremedik hersey çok lüks Bundan sonra antalyada daha iyi bir otel bulabileceğime inanmıyorum

kadınlar klubune henüz üye oldum,paylaşacak ve birbirimize danışacak ne çok konu var gerçekten.
Biz balayı için (16agustos itibariyle) ilk seçenek olarak İtalya'ya gitmek istiyoruz.sorrento,napoli ve son olarak da romaya henüz otel aratırıyoruz.
ama her ihtimale karşı yurt dışı olmazsa diye türkiyede sakin,temiz ve güzel bir yer arıyoruz.Tabi bir hafta gideceğimiz için ekonomik olarak da
bizi çok zorlamayacak bir yer arıyoruz.
Ama bazı arkadaşların balayı kabus gibi geçmiş.O tarz bir felaket de yaşamak istemiyorum.
Tavsiyelerinizi,yorumlarınızı bekliyorum.

merhaba, rezervasyon yaptırdınız mı bilmiyorum galiba turla gideceksiniz ama eğer daha önce gitmediyseniz diye uyarayım... napoli civarı italya nın en kötü bölgesidir. İtalyanlar romadan aşağısını italyadan saymaz o kadar yani...ben iş için gitmişken gezmiştim ama cüzdanıma sahip çıkmaktan bir hal oldum napolide...floransa, roma, venedik hem balayı hem de normal tatil için İtalya nın en güzel yerleridir. İtalya turu alırken napoli ve milano olmamasına dikkat edin derim. Milano çok güzeldir ama alışveriş için, gezilecek çok bir yeri yoktur. Ha turda Milano varsa Milanoda vakit geçirmek yerine yarım saat uzaklıktaki (normal trenle 1 saat) como gölüne gidilebilir. Umarım çok keyifli bir balayınız olur:)

nısanlm orayı ıstıo ne bılım banada cekıcı gelmedı side nasıl bıyer ben kas kalkanı cok merak edıyorum ama nısanlm gezen kefeden bırı deıl nasıl gıden var mı balayı ıcn uygun mu

Maxx royal otel.. o kadar memnun kaldık ki balayından dönünce anlata anlata bitiremedik hersey çok lüks Bundan sonra antalyada daha iyi bir otel bulabileceğime inanmıyorum

ama 5000 agustos fıyatı hemde 4 gunluk :KK43:yaz dugunu hava guzel ama fıyatlarda ucuk benm ıcn

kızlar green max gıden yok mu romantk balayı ıstıyorum lıtımıtım 4 gece 1500 onerebılecek bır otel var mı acıll yardm edın yoksa nısanlm ayarlayacak ve gorumcemle beraber balayı :KK43:( onlarda gelıyomus ne tesaduf

Kızlar selam,

Bir aydır internette deli gibi araştırma yapıyorum. Girmediğim site nerdeyse kalmadı :KK43:

Evlilik Haberlerinde Goa'dan bahsetmiş. Bana çok farklı bir yer gibi geldi. Kumlar bembeyaz, denizde çok güzelmiş. Bahsettiği acentayla görüştüm arkadaşlar çok yardımcı oldular,özel paketleri varmış. Diğer balayı turları'da iyi ama benim gönlüm Goa'dan yana! Biraz bütçemi zorlasa da gitmeyi planlıyorum yoksa Antalya adrasan'da çadır kampı beni bekliyor olacak en sonunda :KK43:

Burada başka yurtdışı turları var. Belki sizde bakarsınız. Aranızda Goa'ya giden varsa yorumlarını paylaşırsa beni çoook mutlu eder =)

kızlar voyage belek öneriyorum size. herkesin hayatında 1 kez gidip görmesi lazım. standartları kesinlikle yükseltiyorrr.
iyi tatiller şimdiden :KK16:

merhaba kızlar balayı için acilen bir yer ayarlamam gerekiyor ancak daha önce ege ve akdeniz bölgesine gitmedim. otelden ziyade yer seçimi beni zorluyor. her anlamda güzel bir yer olsun istiyorum. marmaris ve fethiye diye düşündük ama bilemiyoruz önerilerinizi alabilir miyim?

Ben balayımı mart ayında kapadokyada geçirdim harikaydı gerçekten ıhlara konaklarında kaldık sizede tavsiye edim. kızlar bakmak isterseniz linki yazayım size Balayı Otelleri | Balayı Otel | Balayı Turları | Balayı Paketleri | Balayı Tatil | Kapadokya Balayı Otelleri | Balayı Tatili | Balayı Fırsatları | Balayı 2013 Otelleri

Merhaba Kızlar eğer hem kafa dinlemek hemde unutulmaz bir balayı tatili geçirmek istiyorsanız size kapadokya ıhlara konaklarını öneririm.(200 yıllıkTarihi rum konakları) otel çok güzel. özellikle fotoğraf çekmesini seviyorsanız muhteşem bir anıya dönüştürebileceğiniz bir çok fotoğrafınız olacak. biz paketlerden yararlandık 3 gün konakladık 2 gün rehber eşliğinde turlara katıldık sabah kahvaltılarımız ve akşam yemeklerimiz dahil çok uygun fiyat ödedik. balayı çifti olduğumuz için her akşam ikramda bulundular.muhteşemdi. kapadokyayı düşünen arkadaşlarıma tavsiye ederim..

Balayı Otelleri | Balayı Otel | Balayı Turları | Balayı Paketleri | Balayı Tatil | Kapadokya Balayı Otelleri | Balayı Tatili | Balayı Fırsatları | Balayı 2013 Otelleri

bence imkanınız varsa yutdışında balayı yapın derim. ömürde bir kez olacak bişey sonuçta

Balayımı Rixos Premium Belek'te yaptım tek kelime ile kusursuzdu. Gözüm kapalı tavsiye edeceğim bir yer.

kızlar kıs için balayı öneriniz varmı boluda bildiginiz güzel yerler varmı kralık evlerde olabilir günlük

kızlar kıs için balayı öneriniz varmı boluda bildiginiz güzel yerler varmı kralık evlerde olabilir günlük

canım bolu kısın muhtesem oluyo:KK16: tavsıye ederim....nette bak istersen yeşil ev diye....gittim karlar içinde gezdim...şömine karsısında köy kahvatısı yaptım koçişkomla:KK34:

canım bolu kısın muhtesem oluyo:KK16: tavsıye ederim....nette bak istersen yeşil ev diye....gittim karlar içinde gezdim...şömine karsısında köy kahvatısı yaptım koçişkomla:KK34:

yesilev otel demi canım gidecegiz insallah oteller cok pahalı göl kenarındaki,bi uygun kartalyuvası otel var sanırım yesil evede bakayım yaaa heyecanlandım ne güzel canım Allah yuvanızı daim etsin insallah:21: yesil ev güzelmi canım kartal yuvası otel hakkında bilgin varmı biz cok pahalı olmayan otel istiyoruz:KK16:

yesilev otel demi canım gidecegiz insallah oteller cok pahalı göl kenarındaki,bi uygun kartalyuvası otel var sanırım yesil evede bakayım yaaa heyecanlandım ne güzel canım Allah yuvanızı daim etsin insallah:21: yesil ev güzelmi canım kartal yuvası otel hakkında bilgin varmı biz cok pahalı olmayan otel istiyoruz:KK16:

ben otel sevmıyorum...alttan usten yandan sesler..rahat deil..ama otelden otele degısır...aminnn canım inş...sende tez zamanda kavusursun sevdıgıne inş zaten azda kalmıs:KK16:

yok tatlım otel deil...dediğim yer dag eteklerınde özel küçük masal evler...yaklasık 10-15 tane....evler bırbırıne uzak mesafede rahat edersin...

X