Sivas///58

yurtların yerlerini falan biliyo musun ? yani ikinci öğretim okuycam sıkıntı olur mu sence. ben daha önce sivas a gittim aslında ama çok gezmedim.

Maalesef canim.
Kalmadim hic Memleketim bura oldugundan.
Birkac tane vardi ozel yurt arkadaslarimin ama oralar daha farkli yerlerdi hani nasil derler :)
Din dersleri falan oluyordu cogunlukta..

Maalesef canim.
Kalmadim hic Memleketim bura oldugundan.
Birkac tane vardi ozel yurt arkadaslarimin ama oralar daha farkli yerlerdi hani nasil derler :)
Din dersleri falan oluyordu cogunlukta..

cemaat evi gibi mi? ben daha önce ünivin içindeki yarı özel yarı devlet yurtlarında kalmıştım. ama o da çıkmaz diye düşünüyorum.peki güvenli bi yer mi? hani genel olarak

cemaat evi gibi mi? ben daha önce ünivin içindeki yarı özel yarı devlet yurtlarında kalmıştım. ama o da çıkmaz diye düşünüyorum.peki güvenli bi yer mi? hani genel olarak

Gibi gibi..
Güvenlik konusunda birşey duymadim kotu olarak.
Dediğim gibi kalmadim kalan yakin arkadasimda olmadi
Kalan bir arkadaş vardi ben onada bir sorayim ulasabilirsem..

Konuyu hortlatayım :))
Ben de Sivaslıyım ancak doğma büyüme İstanbul. Ama Sivası çok severim, havası suyu bir başka. Keşke her yıl gidebilsem :KK43:
Asıl hayat orda yaşanıyor herşey doğal, meyve bahçeden, süt inekten, peynir yoğurt sütten Allahım nasıl özlemişim şuan anlatamam :KK43:

Kız artık öyle yaşayan kaldı mi ? :-)
Koylerde yaşayanlar bile peynirini buradan alıyor. Sütünü pastörize alıyor .. :)
Konuyu hortlatayım :))
Ben de Sivaslıyım ancak doğma büyüme İstanbul. Ama Sivası çok severim, havası suyu bir başka. Keşke her yıl gidebilsem :KK43:
Asıl hayat orda yaşanıyor herşey doğal, meyve bahçeden, süt inekten, peynir yoğurt sütten Allahım nasıl özlemişim şuan anlatamam :KK43:

Kız artık öyle yaşayan kaldı mi ? :-)
Koylerde yaşayanlar bile peynirini buradan alıyor. Sütünü pastörize alıyor .. :)
Var canım var hatta bize dün geldi 5 kg çökelek, 2 kg tereyağı :KK70:
Biz köye gittiğimizde meyve sebze peynir süt hep getiririz. Ekmek bile yapıyorlar taş fırında paketleyip gönderiyorlar ben bayılıyorum.
Onların burdan istedikleri kıyafet, kitap falan oluyor merkeze gitmeye araçları olmadığı zaman.. Biz de kargoyla onlardan gonderiyoruz :))

Aaa iyi o zaman valla. Köy tereyağının tadını hiçbir şey vermez . Afiyet olsun :)
O köy ekmeği desen bambaşkadır. Annem tavada yapar hala yumuşacık :)
Var canım var hatta bize dün geldi 5 kg çökelek, 2 kg tereyağı :KK70:
Biz köye gittiğimizde meyve sebze peynir süt hep getiririz. Ekmek bile yapıyorlar taş fırında paketleyip gönderiyorlar ben bayılıyorum.
Onların burdan istedikleri kıyafet, kitap falan oluyor merkeze gitmeye araçları olmadığı zaman.. Biz de kargoyla onlardan gonderiyoruz :))

X