Sivas///58

Sivas in ruh sağlığı yerinde olmayan insanlarının videolarini gördüm nette. Dolaşıp dururlarmis kimse bisey yapmazmis ne kadar güzel ya cok etkilenmiştim bundan. Leventi falan duydum he man falan varmış cok gülmüştum

Merhaba Sivaslı bayan arkadaşlarım
Ben resim öğretmeniyim 12yıl bekleyişten sonra artık atamam cıkcak gozukuyor.Ben kocaelinde yasıyorum.Tercih konusunda kararsızım tercihlerimde Sivas var.Sizlere bir danışmak istedim.Hafik zara kangal yuıldızeli doğanşar gemerek koyulhisar nasıl ilçeler yaşam nasıl pahalımı ev kiraları nasıl ne civarda ulasım nasıl? halkı ve kültürüde merak ediyorum.Su okullardan bildikleriniz varmı yardımcı olabilirmisin karar vermeme.

Adem Yavuz Yatılı Bölge Ortaokulu
Şh.Teğmen Hacı Bayram Elmas Yatılı Bölge Ortaokulu
Pamuk Pınar Yatılı Bölge Ortaokulu
75. Yıl Ortaokulu
Doğanşar Ortaokulu
Cumhuriyet Ortaokulu
Yatılı Bölge Ortaokulu
Yurter Özcan Ortaokulu

arkadaşlar merhaba.sivasta yaşayanlara belki bir önlem olur benim yaşadıklarım.
geçenlerde epilasyon için FULAY GÜZELLİK SALONUNA gittim.ama tam tabir olarak keşke gitmez olsaydım.
o kadar pis bir mekanla karşılaştım ki.ağda yaptıracaktım.sadece 1 adet bildiğimiz kap var ve ağda onun içinde.herkes için sadece o kap kullanılıyor...hemde her bölge için! hadi dedim neyse geldim bi kere yaptırayım.fakat güler yüzle karşılaşsam belki sorun etmiyecem.ama bütün çalışanları kaba ve de çok saygısızlar ! sanki bedava yapıyorlar havasındalar.insanın yüzüne bile bakmıyorlar.ÇOK PİŞMAN OLDUM GİTTİĞİME.kesinlikle gitmenizi tavsiye etmem

Bu şehirle ilgili kötü bir anım var :44:
Sivasa hiç gitmedim. Gitmiş kadar oldum ama. :KK14:

Merhabalar Bende Sivasın suşehrili ekinözü köyündenim amaaa 4 yasından beri
gitmediim istanbulda dogdum büyüdüm :KK3:

sivas sarkisla benim guze memleketim cok ozledim:KK43::KK43::KK43:3ay sonra ordayim:KK14:

bnmde gözümde tütüyo sivas......

merhaba bende Sivaslıyım ama gitmeyeli 10 yılı geçti. İstanbul da yaşıyorum ama kendi özşehrin başka bir şey...

Merhabalar Bende Sivasın suşehrili ekinözü köyündenim amaaa 4 yasından beri
gitmediim istanbulda dogdum büyüdüm :KK3:

Merhaba hemseriler:KK3:
Sivas doğumluyum Sivasta yasiyorum bende.
Başka yerde yapamazdim sanirim 2 hafta tatile gittim de burnumda tuttu vallahi:KK16:

X