Sir ağda yarası

E

EU3

Ziyaretçi
ben bıyık bölgesine ilk defa sir ağda yaptırmıştım. bir kaç gün önce nezle olduğum için orası silmekten tahriş olmuş. Benim de buraya ağda yapılamayacağı aklıma gelmedi. Neyse ağda sonrası kızarma başladı. şimdi hala kızarık ve bölgesel anestezi vermiş gibi uyuşuk. Bepanten ya da nemlendirici sürünce yanıyor. Ne yapmam gerekir? Lütfen deneyimi olanlar yardım etsin:teselli:

bence bi eczacıya göster.onlar nede olsa bütün ilaçların içeriğini bilirler.geçmiş olsun.

arkadaşım sıcak kullanmışlar galiba ağdayı. ve ilk dafe yaptırdıysan bünyesi hassas olanlarda böle sonuçlar verir. kaç saat oldu yaptıralı acaba? şimdiye geçmesi lazımdı eğer akşam üstü falan yaptırdıysanda. ben ankarada kuaförüm canım aynı zmanda annem de kuaför ve güzellik uzmanı. ona göre bilgi veriyorum yani.. o bölgeye sadece nemlendirici yada bepanthen tarzı yara iileştirici krem sürebilirsin ama umarım en az 3 saat su değdirmemişsindir çünkü faydası olması için su sürmemen lazım 2_3 saat.. gözenekler açık olduğu içinde fazla dokunmamalısın mikrop kapmasın die.. kib ilk dafe yapılanlarda islik tarzı sivilcelenme normal bünye alışık olmadığı için bu şekilde tepki verir sonrakilerde olmaz . bu her bölge içinde geçerlidir..:teselli::teselli::teselli:

benimde yaralarım var 1 2 aydır başladım ilk zamanlar iyice tahriş ettim bilmeden aceleci davrandım şimdi izleri hala duruyor nasıl geçiricem diye düşünüyorum

arkadaşım sıcak kullanmışlar galiba ağdayı. ve ilk dafe yaptırdıysan bünyesi hassas olanlarda böle sonuçlar verir. kaç saat oldu yaptıralı acaba? şimdiye geçmesi lazımdı eğer akşam üstü falan yaptırdıysanda. ben ankarada kuaförüm canım aynı zmanda annem de kuaför ve güzellik uzmanı. ona göre bilgi veriyorum yani.. o bölgeye sadece nemlendirici yada bepanthen tarzı yara iileştirici krem sürebilirsin ama umarım en az 3 saat su değdirmemişsindir çünkü faydası olması için su sürmemen lazım 2_3 saat.. gözenekler açık olduğu içinde fazla dokunmamalısın mikrop kapmasın die.. kib ilk dafe yapılanlarda islik tarzı sivilcelenme normal bünye alışık olmadığı için bu şekilde tepki verir sonrakilerde olmaz . bu her bölge içinde geçerlidir..:teselli::teselli::teselli:
canım sanırım sıcak değildi. çünkü bunlar makinede durduğu için sıcaklığı sabit kalıyormuş. ama tahriş olmuş bölge için biraz fazla sıcak olabilir. yaptıralı yaklaşık 24 saat olacak. 4-5 saat su değdirmedim. güneşe çıkmamaya özen gösterdim. Bir tanıdığıma da sir ağda sonrası kalan bir kaç kıl için ip kullanmışlar.Bazı ciltlerde sorun olmazmış ama bazılarında da ipin vurduğu alanlarda iz yaparmış. o tanıdığımın izleri 10 gün sonra filan geçmiş. bu beni korkuttu. şimdi diyorum acaba kapatıcı sürsem mi? Bildiğiniz iyi kapatıcı markası var mı? Aslında açık bırakmak en iyisi ama arkadaşlarımın yanına nasıl gidicem:çok üzgünüm:

bende alıyorum o bolgeyı fakat orası yuuzume gore daha koyu duruyo nden ölee nasıl gecircem ben bu koyulugu: ' (

benim sir ağda ile bıyık bölgemin derisini tamamen kaldırmışlardı. canım çok yanıyordu eczane bepanten krem tavsiye etmişti 3 saatte bir sürdüm ve iz kalmadan geçti.

Benim de sir ağdadan dolayı dudak üstüm koyu renk .Ne yapsam bilmiyorum.Vichy'nin be white adlı ürününü denedim hiç işe yaramadı

X