Ağda sonrası genital bölgedeki kızarmalar ve sivilceler için çözüm :))

yamy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2010
77
1
Arkadaşlar merhaba hepinize, Ben uzun süre ağda sonrası aşırı kızarma (günlerce kızarık kalıyordu), tahriş ve sivilce sorunu çeken bir insandım. Meğerse çok basit bir çözümü varmış, FİTO KREM :) Bir eczaneye danıştığımda bana bunu verdi. 10 lira bir şey. İnanın çok rahatlıcaksınız. Günde en fazla 3 kez sürüyorsunuz. :) Ben kükürt sabunuyla birlikte kullandım, genital bölgemi kükürt sabunuyla yıkıyordum, günde 3 kere de bunu sürüyordum. son ağdamda ne kızarıklık ne tahriş ne sivilce hiçbirini yaşamadım çok mutluyum size anlatamam ben artık ağlıyordum ömür boyu tüy dökücü mü kullanıcam diye :)) sadece genital bölge için değil, arkadaşım ağda sonrası bacaklarında çok sorun yaşıyormuş ona da çok iyi geldi. Umarım yardımcı olur size de, isterseniz bir deneyin :)

ya ben ağda yapamıyorum hep tüy dökücü krem kullanıyorum o da bir hafta sonra gene çıkıyor ağda çok ağrıtıyor kızarıklığı ağrısıda cabası tabi iyi olmuş paylaştığın aklımızda bulunsun ama ben ömür boyu ağda yapamam herhalde

Bende 2 gün önce ağda yaptım yarısına dayanamadım hamam otu sürdüm tekrardan tabi hemen çıktı ben de de sivilcelenme kızarıklık çok oluyor genitalde

X