Şimdiki en iyi yatırım hangisi?

Winston

EGE & ECE
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
1.109
1
yatırım yapmak şstiyorum çok fazla bi param yok 1500 ytl kadar şu anda bankada faizde ama oda aylık 7-8 ytl kadar getiriyo sanırım borsadan hiç anlamıyorum döviz zaten karışık sizce ne yapayım ve ya beni biri borsa hakkında bilgilendirebilir mi?:kahve:

selam canım bende afyonluyum hatta eşim denizbankta yatırım uzmanı istersen sana bu konuda bilgi verebilirim

yatırım yapmak şstiyorum çok fazla bi param yok 1500 ytl kadar şu anda bankada faizde ama oda aylık 7-8 ytl kadar getiriyo sanırım borsadan hiç anlamıyorum döviz zaten karışık sizce ne yapayım ve ya beni biri borsa hakkında bilgilendirebilir mi?:kahve:

canım 15ytl alırsın aylık fazi olarak...:dance:

en iyi yatırım uzun vadeli olacaksa cumhuriyet altını.5 - 7 aylık düşünülürse iyi getirisi var.

en iyi yatırım uzun vadeli olacaksa cumhuriyet altını.5 - 7 aylık düşünülürse iyi getirisi var.

bence de altın al...
borsa hakkında bilgi istemişsin ama hem sürekli takip etmen hem de riske girmen gerek. bunu yapabilir misin?
dövize de güvenemezsin...

bence de altın al...
borsa hakkında bilgi istemişsin ama hem sürekli takip etmen hem de riske girmen gerek. bunu yapabilir misin?
dövize de güvenemezsin...

Evet katılıyorum altın almak bu aralar karlı çünkü baya düşmüş!Ben dün aldım bakalım ne kadar getirisi olacak.Ben birde bişey sorucam hisse senedinin getirisi nasıl bankada param fon hesabında bunu hisse senedine çevirsem nasıl olur?

altın almak karlı ama bırde onu muhafaza etmek var arkadaslar bunuda unutmayalım lutfen...

canım bizde böyle başladık, her ay para yatırmaya devam et 20 ytl bile olsa ben öyle yaptım bazen 500 ytl bazen 20 ytl duruma göre paran büyüdükçe fazizi de artıyor, 10 milyar yanlış hatırlamıyorsam 150 170 arası faiz geliyor her ay...altında karlı bu aralar onu da düşünüyoruz her ay bir çeyrek alsak iyi ama ya evde nasıl tutarız bunu...aylık faiz altından sonra en iyisi...

tşk ederim saolun ama altın düşmüş dediler sorduk 59 ytlymiş ben pek takip etmiyorumda cumhuriyet altını ne kadar ki?

canım bizde böyle başladık, her ay para yatırmaya devam et 20 ytl bile olsa ben öyle yaptım bazen 500 ytl bazen 20 ytl duruma göre paran büyüdükçe fazizi de artıyor, 10 milyar yanlış hatırlamıyorsam 150 170 arası faiz geliyor her ay...altında karlı bu aralar onu da düşünüyoruz her ay bir çeyrek alsak iyi ama ya evde nasıl tutarız bunu...aylık faiz altından sonra en iyisi...

evde tutmanıza gerek yok ben iş bankası yatırım hesabı açtım.oradan alıyorum.ve satıyorum.istediğim zamanda banka kartımdan çekiyorum.sırnaşık şeyen güvenlisi bu.nette fiyatlar daha uygun.cumhuriyet 209-211 arası günlük değişiyor fiyatları.

bu arada iş bankası interaktif hesabınızda (yatırım bölümünde ) aldığınız altının kaz zarar durumuda gözükuyor.tek gereken banka kartınızın ve interaktif aktif hesabınızın olması.çok da zaman almıyor çıkarmak.tavsiye ederim büyük kolaylık.

en iyi yatırım bence altın, ayrıca ben, kardeşim,annem 3'müz altınları evde değilde ortak kasada tutuyoruz.kasa ücretini 3 bölüyoruz.60/30=20ytl senede ödüyoruz.kaydirigubbakcemile3

Kızlar 33 milyar kadar bi parayı eşim bir kısmını dolar bir kısmını euro yapmak istiyor, nasıl vazgeçirmeliyim, yada nasıl bir yatırım yapmalıyız, altın alamam evde bulunduramam ama paramında TL üzerinden ölmesini istemiyorum sizce ne yapmalıyım. Fonmu alsam acaba. Blikit fonu nasıl.

Kızımın kumbarasından çıkan parayla yaklaşık 1 ay kadar önce 53ytl' ye bir çeyrek aldım. Dün eşim dediki çeyrekler 67ytl olmuş. O nedenle gördümki en iyi yatırım altın

Açııkçası ben de bugünlerde bu konuyu düşünüyorum .Döviz bu kdar yükselmeden önce alınsaydı çok iyi olurdu .Ama düşünce kayıpta fazla oluyor .Bu aralar bankalardaki mevduata pek güvenemiyorum .Çünkü bayağı bir mevduat çıkışı var birtakım söylemlerde var tabiki .Bir süre yastık altı mı kalsa acaba .Hiç değilse ortalık duruluncaya kadar .Ülkemzin krizden etkilenmeyeceğini düşünmek kadar komik bir şey olamaz .Zaten borsanın durumu malum .Hele cari açık kokunç boyutlarda .Sanırım en kötü etkisini bir süre sonra göreceğiz .Bu hafta bence önemli , belki döviz düşünülebilir .Ama çok sıkı takip etmek koşulu ile .

en iyi yatırım bence altın, ayrıca ben, kardeşim,annem 3'müz altınları evde değilde ortak kasada tutuyoruz.kasa ücretini 3 bölüyoruz.60/30=20ytl senede ödüyoruz.kaydirigubbakcemile3

ziyaretçi ve özel mesajınız kapalı, burdan soracağım.
banka kasası sanırım, hangi banka acaba bu?
biz bu sene 120 lira ödedik de.

X