Dudak Makyajı Silikon İstiyorum

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
tatlım ürün olarak bilmiyorum ama bişey tavsiye edbilirim bi bayan var yüz egzersizleri konusunda uzman japon 45 yasında haberlerde gormustum dudakları dolgunlastıran bi hareket vardı inan bende o gun yapmıstım faydalı olmuştu tam olarak hareketi hatırlamıyorum ama kesinlikle yapmanı tavsiye ederim sonuçta hiçbir yan etkisi yok bende bakayım nette adresi varsa yazarım ama silikon falan cok yapay ve hoş değil

Canım liseye gidiyorum demişsin yani pes :bbo: derslerine falan çalışsana bunlara kafa yoracağına kadar :kahve:

basingazete ankarada oturuyomussun bu dudak dolgunlastırıcısını nerden bulabılırım canım

id bare minerals in bir ürünü vardı eczaneden almıştım adını unuttum ama botoxlu bişeydi sanırım, o da iyi sayılabilecek bir ürün bence.

basingazete ankarada oturuyomussun bu dudak dolgunlastırıcısını nerden bulabılırım canım

Nur'cum pardon daha yeni baktım mesaja ben tam olarak bu mailleri nasıl kontrol edebileceğimi bilmiyorum. Ben Ankara 'dayım doğru ama henüz 10 ay oldu. Aslen İstanbulluyum Ankara'yı hiç bilmiyorum home ofis çalıştığımdan dışarıda çıkmıyorum İstanbul'a gittiğimde olivium dan almıştım yardımcı olamadım üzgünüm ama netten de sipariş verenilirsin:içelim:

aman kızlar silikondan falan uzak durun..

benim eski işyerimde yaptıran hastalar oluyodu ameliyat sonrası maymuna dönüyorlardı:)

birazcık seksi görüneyim diye kendimi maymuna çeviremem, maymn olacam diyede o kadar acıyı çekemem valla:)

dudaklarınla kalem çevirmeyi dene işe yarıyor gerçekten ama silikonu unut bence çünkü çok kötü duruyor.

bencede silikon ve botoks çok yapay duruyor gerçekten geçenlerde arkadaşım yaptırdı hiç memnun değil zaten silikonlu olduğu bariz belli oluyor yani :) o yüzden gerek yok bu tür şeylere..dolgunlaştırıcı ruj almak daha mantıklı ve zararsız sally hansenin lip inflation tavsiye ederim..

dudağa silikon olmaz zaten... çok zararlı.. çeşitli dolgu maddeleri var 8 ay falan dayanan onlardan yaptırılabilir ama daha yaşınız çok küçük bu yaşta başlamayın böyle şeylere..

Biyerde okumstm. Bi kadın dudagına silikon yaptırms. Sora o silikonlar dudagın bi yernde toplanms ve misket gibi olms. ıgrenc duruodu kesinlikle silikon tavsiye etmem. Ztn toplumda silikonlu insanlar cok kolay ayırt edilior ve o insanlar hakkında düsüncelerinz anında deisio..

X