Dudak Makyajı Silikon İstiyorum

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

angelbaby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2007
79
0
kızlar ya dudaklarım ince silikon istiorm ama lisedeyim dha ailem olmadan olmazmış sizce bunu başka yolları ne cecile maxi lips demişsiniz ama işe yarıyomu fena sardım bn buna ya ne olur cwp werin yoksa bi şekilde silikon yaptırıcam banane

dudak dolgunlaştırıcı rujları dene, eczanelerde satılanlar işe yarıyor. slikon için sonradan pişman olabilirsin. hem acırrrr yaaa dudağa slikon :Roflol:

Evet ben denemiştim aslında benim ince değil ama daha güzel olsun die yerimseniben Ama çok fazla beklentin olmasın çünkü genelde dudak çizgilerindeki boşlukları dolduruyor sonucu hayal kırıklığı olmasın Sürdükten sonrada güzel görünüyor denemeye değer derim a.s

canım dudakta silikon çok yapay duruyo bence de..bi ara bi arkadaşımdan duymuştum buraya yeni gelen bi ruj sürdükçe dudakları dolgublaştırıyomuş böyle bi ürün vardı sanırım ama adını bilmiyom sen bi soruştur istersen

cevaplarınız için tşk ederm walla napıcam blmiorm ınnova die bişi warmış sürdüğün sürece iiymiş ama bırakınca herşey uçup gdio tabi

piyasada bence dudak dolgunlaştıran çok iyi bir ürün yok.bende arayış ,çerisindeyim..bir kaçtane kullandım fakat hiç memnun kalmadım..aslında benim dudaklarım hiç ince değil.hatta arkadaşlarım bana kızıyor boşuna para verdiğim için bu ürünlere.hiç gerek olmadığını söylüyorlar ama ben biraz daha dolgunluk istiyorum o yüzden sürekli araştırıyorum.bi ara bende senin gibi silikon düşünmüştüm ama çok çabuk vaz geçtim..tamamen değişiyorsun ve çok ama çok yapay.hem belki de bu halinla daha güzelsindir..dolgun dudağın sana yakışacağını biliyormusun..ya yakışmazsa.ya bu halin çok daha güzelse..bence acele karar verme hem yaşında sanırım bu tür işlemler için daha küçük.çdaha kolay ve doğal yöntemler dene...

canım sen fena takmışsın anlaşılan..ben de araştırıyorum hala bulabilirsem yazarom sana..geçenlerde bir konu açmıştım tarçın yağı ile ilgili...dudakları acayip dolgunlaştırdığını yazmıştım..bir anlık dolgunluğun zevkini yaşamak istiyorsan tarçın yağı sür..anında şişiriyor dudakları fakat accayip derecede yakıyor ve karıncalandırıyor..yanlız çok acıyor ya..etkisini hemen görebilirsin fakat çok kısa sürüyor etkisi.özelliklede rujun üzerine sürüldüğünde çok etkili oluyor.yanlız özelliklede şunu söyleyim.dudakları çok fazla tahriş ediyor..yani etkisi geçtikten sonra dudakta çatlama meydana geliyor..o yüzden sürmeden önce iyice bir düşün derim...daha etkili bir ürün bulursam yazarım canım..

lipojen ben kullandım 40 ytl ye almıştım.günde en az 3 defa sürülmesi gerekiyordu..hiç bir işe yaramıyor..bırak 3 defayı 10 defa sürdüm neredeyse fakat hiç bir faydasını görmedim..

Silikon degil kolajen enjekte ettirsen cok daha dogru bi yontem olur..Tek dezavantajı 1,5-2 seneden sonra tekrar etmen gerekecek..

before-and-after.jpg

bence yaşın daha küçük ve böyle bi şey yaptırmamalısın
yaptırdıktan sonra çok yapay ve itici bi görüntü oluyo
bence dolgunlştırıcıları araştır.avonda var diye biliyorummm.anew serisinde

angelbaby dudaklara silikon diye bişi yok artık bilmem haberin var mı... geçici dolgular kullanılıyor sadece onlar da öyle 1 2 seneyi bırak 1 ay bile dayanmıyo üstelik de dünyanın parası.
dudak dolgunlaştırdıı iddia edilen rujlara gelince, sally hansen collagen boostundan lip fusiona kadar denedim ama işe yaramıyor, lip fusion gibi rujlar sadece sürüldüğü anda birazcık dolgun gösteriyo ama sildiğin anda eski haline dönüyosun. estetik cerrahinin dudaklar için sağlıklı ve kalıcı bir dolgunlaştırma yöntemi bulacaı günü merakla bekliorum :KK43:

Dudağına cerrahi bir şey yaptırmamalısın daha şimdiden çünkü yaşın epey küçükmüş (liseye gidiyorum diyorsun). Dudak dolgunlaştırdığı söylenen rujlar falan var onları denemelisin bence.

LIP FUSION XL muhteşem bir ürün inanamayacaksınız etkisine. Etkisi bi kaç gün devam ediyor min 48 saat çok tatlı duruyo

ya bende almayı düşünüyrum cidden etkili mi ?? boşuna almak istemiyorum kenarda durmasın ölece. sen kendin denedin dimi

kızlar ya dudaklarım ince silikon istiorm ama lisedeyim dha ailem olmadan olmazmış sizce bunu başka yolları ne cecile maxi lips demişsiniz ama işe yarıyomu fena sardım bn buna ya ne olur cwp werin yoksa bi şekilde silikon yaptırıcam banane

dudaga dolgu yaparken doktorlar kimlik sormuyorlar ;ama daha bulug çagındasın çıtı pıtı bir genç kızda pörtlemiş dudaklar hiç de hoş olmaz daha gelişimin bile tamamlanmamış benım de dudaklarım enjeksiyon ama bir dur bakalım

Golden rose Extreme Lip Plumper 'i deneyen varmı ? (15 YTL)
Açıklamalarında; ''dudaklarda var olan kolajen üretimini aktive eder, dudaklara hacim kazandırırken kontür çizgilerini de belirginleştirir ve nemlendirir. Günde minimum 3 kez 29 günlük kullanım sonucu dudaklarda %40 kalıcı dolgunluk sağladığı gözlenmiştir.'' ''İçeriğindeki acı biber ve tarçın özü de sağlıklı doğal rengin dolgun bir şekilde ortaya çıkmasına ve dudak kontürünün belirginleşmesine yardımcı olur.'' diyor merak ettim bende..???

Son düzenleme:
X