Sezgisel ve Aralıklı Beslenme ♡

Canım ben 58 geldim.
Gecen hafta da boyleydim diye tahmin ediyorum.
Ben bu hafta tüp bebek tedavisine başlıyorum.
Kullandığım yoğun ilaçlar, hormonlar... Doğru kilomu Yansitmayacaktir bundan sonra.
Ben bu süreç tamamlandıktan sonra tekrar buraya gelip menü yazacağım. Ya hamile olarak gelirim, yazarak kilo kontrolü sağlamaya çalışırım, yada sonucum negatif olarak gelirim, hormonlardan dolayı aldığım kiloları vermeye gelirim.
Görüşmek üzere.

Canım ben 58 geldim.
Gecen hafta da boyleydim diye tahmin ediyorum.
Ben bu hafta tüp bebek tedavisine başlıyorum.
Kullandığım yoğun ilaçlar, hormonlar... Doğru kilomu Yansitmayacaktir bundan sonra.
Ben bu süreç tamamlandıktan sonra tekrar buraya gelip menü yazacağım. Ya hamile olarak gelirim, yazarak kilo kontrolü sağlamaya çalışırım, yada sonucum negatif olarak gelirim, hormonlardan dolayı aldığım kiloları vermeye gelirim.
Görüşmek üzere.

Yaaa🥹🥹🥹 umarım tedavi çok iyi ilerler ve sağlıklı bir şekilde güzel bir bebeğin olur Safransarı’cım 🙏🏻🧿 ne zaman istersen beklerim, güzel dilek ve dualarım seninle, kendine iyi bak, bol şans 🍀💕

5 Kasım menüm 🍽️

10:30
-1 kupa sade filtre kahve

12:30
-2 dilim kızarmış ekmek
-1 yumurta ve 1 küçük patatesten omlet
-3 çeri domates
-yarım salatalık
-1 kk peynir
-zeytin
-çay

16:30
-100 gr frozen yoğurt
-4 dilim muz
-1 tk fıstık ezmesi

18:00
-1 kupa latte

20:00
-2 avuç içi ızgara tavuk
-2 kaşık makarna
-salata
-diyet dışı 30 kcal
-1 şişe maden suyu

Su: 1,5 lt
Spor: yok
Adım: 9.227

Başlangıç: 65,1 kg (17 Ekim 2023)
Geçen hafta: 61,7 kg (30 Ekim 2023)
Bu hafta: 61,1 kg (6 Kasım 2023)
Giden: 0,6 kg 🧿
Toplam giden: 4 kg 🧿

IMG_0061.jpeg

6 Kasım menüm 🍽️

09:00
-1 kupa az sütlü filtre kahve

-1/2 peynirli tost
-3 çeri domates
-1 salatalık
-7 zeytin

13:00
-1 fincan sade türk kahvesi

19:30
-4 kaşık mercimek yemeği
-1 kase yoğurtlu haşlanmış brokoli
-2 kaşık salata

21:30
-yaban mersinli probiyotik shot 80 ml

Spor: 30 dakika leslie boosted fitness walk
Adım: 7.091

7 Kasım menüm 🍽️

-5 kaşık mercimek yemeği
-1 kase yoğurt
-1 kase salata

-1 kase ezogelin çorbası
-3 kaşık salçalı makarna
-4 kaşık zeytinyağlı kabak
- yoğurt
-salata

su: 2 lt

Spor: 30 dakika leslie boosted fitness walk + 10 dakika pamela reif abs workout beginner + 5 dakika stretching yoga

Adım: 2.931

8 Kasım menüm
10:30

-1 kupa az sütlü sade kahve

12:15
-1 kase ezogelin çorbası
-5 kaşık zeytinyağlı kabak
-1 minik tam buğday ekmeği
-yoğurt, salata

16:00-17:00
-1 mini magnum classic
-1 orta boy yeşil elma
-4-5 adet badem, fındık

-3 kaşık nohut
-2 kaşık sebzeli pilav
-yoğurt, salata

Spor: yok, işten sonra kardeşimle dışarı çıktık, eve geç geldik yapamadım
Adım: 8.938

8 Kasım menüm

-4 kaşık nohut
-2 kaşık sebzeli pilav
-yoğurt, salata

-biraz cips, 1 kare çikolata ve birkaç tane jelibon yedim, kardeşimle film akşamı yaptık🙈 kalori dengelemesi yapabilmek için akşam yemeği yemedim.

Spor: 30 dakika leslie boosted fitness walk
Adım: 5.208

Merhaba bende ilk defa aralıklı oruca başladım, sana eşlik etmek isterim 🌸Daha önce küçük çaplı bir diyete başlamıştım ama yemedigim halde verdiğim 2 kiloyu geri alınca bırakmıştım. Şimdi daha ciddi olarak başladım umarım başarılı olurum 😅

Merhaba bende ilk defa aralıklı oruca başladım, sana eşlik etmek isterim 🌸Daha önce küçük çaplı bir diyete başlamıştım ama yemedigim halde verdiğim 2 kiloyu geri alınca bırakmıştım. Şimdi daha ciddi olarak başladım umarım başarılı olurum 😅

Merhaba, hoşgeldin💕💕 aralıklı oruç bedene o kadar iyi geliyor ki, zaten başlayınca devamı geliyor 😍 bir de sanırım yememekten ziyade her şeyi dengeli tüketmek ve hareket ederek kalori açığı bırakmak mesele.

Merhaba, hoşgeldin💕💕 aralıklı oruç bedene o kadar iyi geliyor ki, zaten başlayınca devamı geliyor 😍 bir de sanırım yememekten ziyade her şeyi dengeli tüketmek ve hareket ederek kalori açığı bırakmak mesele.
Hoşbuldum ♥️ gerçekten vücudu dinlendirmek çok iyi oluyor. Ben normalde de 2 öğün besleniyordum ama bu defa akşam 18.00den sonra hiçbir şey atmıyorum ağzıma. Önceden olsa ufak tefek şeyler yiyordum şimdi tamamen kestim. Akşam 18.00 sabah 11.00 bazen 12 olarak yapıyorum bu defa ümitliyim 🤩

Bugün yediklerimin görselini aşağıya bırakıyorum ⤵️

Kahvaltı 12.00

Ara öğün olarak 1 fincan sade türk kahvesi ve yanında 2 lokum

Gün içinde 2.5 lt su

Akşam yemeği 17.00

18.00de Akşam yemeğinden sonra tatlı istegimi gidermek için küçük bir kase yoğurdun içine 3 adet hurma doğrayıp yedim ve günümü kapattım.

Eklentiler

• IMG20231110124750.jpg
    IMG20231110124750.jpg
    139,6 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG20231110172449.jpg
    IMG20231110172449.jpg
    143,5 KB · Görüntüleme: 29
Bugün yediklerimin görselini aşağıya bırakıyorum ⤵️

Kahvaltı 12.00

Ara öğün olarak 1 fincan sade türk kahvesi ve yanında 2 lokum

Gün içinde 2.5 lt su

Akşam yemeği 17.00

18.00de Akşam yemeğinden sonra tatlı istegimi gidermek için küçük bir kase yoğurdun içine 3 adet hurma doğrayıp yedim ve günümü kapattım.

harika gözüküyorlar!!😍😍 bu arada kilo çizelgene baktım da, 52 benim esas hedef kilom🥹🫠 boyun kaç?

harika gözüküyorlar!!😍😍 bu arada kilo çizelgene baktım da, 52 benim esas hedef kilom🥹🫠 boyun kaç?
Teşekkür ederim 😍♥️ kilom şuan 57,5. Yani en son 6 gün önce tartıldım ve aralıklı oruca başladım. Boyum 1.60 eski kilom olan 52ye dönmek istiyorum. Geçen yıl tayin nedeniyle doğuya geldik ve burada sıfır hareket edebilme durumu olunca 5 kilo aldım. Allah'tan fazlasını almıyorum 1 senedir 57 ama ben bu kilodan hiç memnun değilim kurtulmaya çalışıyorum 😭

10 Kasım menüm

-1 kase yoğurt çorbası
-1 küçük kase haşlanmış sebze (brokoli, karnabahar, havuç, az mısırla)
-1 mandalina

16:30
-1 mandalina
-4-5 badem, fındık, antep

-5 kaşık mercimek yemeği
-1 kase haşlanmış sebze (brokoli, karnabahar, havuç)
-1 kase yoğurt
-4-5 jalapeno turşu

Spor: 30 dakika leslie boosted fitness walk + 10 dakika pamela reif beginner abs workout + 5 dakika stretching yoga
Adım: 2.789

Teşekkür ederim 😍♥️ kilom şuan 57,5. Yani en son 6 gün önce tartıldım ve aralıklı oruca başladım. Boyum 1.60 eski kilom olan 52ye dönmek istiyorum. Geçen yıl tayin nedeniyle doğuya geldik ve burada sıfır hareket edebilme durumu olunca 5 kilo aldım. Allah'tan fazlasını almıyorum 1 senedir 57 ama ben bu kilodan hiç memnun değilim kurtulmaya çalışıyorum 😭

neredeyse aynı boyda ve kilodayız, birbirimize destek olmamız çok iyi olacak 🤜🏻🤛🏻

İyi akşamlar 🌸 Bugünki kahvaltım⤵️

İki yumurtadan yapılmış omlet
Yarım salatalık
Bir kibrit kutusu kadar beyaz peynir
Bir kaç dal maydanoz
Bir dilim tam buğday ekmeği

Öğlen 15.00te arkadaşıma çay içmeye gittim ve tabiki gün tabağı tadında bir şeyler yedim 😅 dengelemek adına sonrasında hiçbir şey yemedim son öğünüm olmuş oldu.

2 bin adım ve 2 lt su içtim. Regl olduğum için bugün tartılmadım, bitince tartılacağım 🌸

Buna çok sevindim 🙏 inşallah düzenli olarak yazabiliriz ya bir yerden sonra gruplar hep pasifleşiyor nedense😑

benim günlüğüm henüz 3 haftalık ☺️ aslında bir başka topikle de devam ediyorum, burayı da kişisel takip için kullanıyorum.

İyi akşamlar 🌸 Bugünki kahvaltım⤵️

İki yumurtadan yapılmış omlet
Yarım salatalık
Bir kibrit kutusu kadar beyaz peynir
Bir kaç dal maydanoz
Bir dilim tam buğday ekmeği

Öğlen 15.00te arkadaşıma çay içmeye gittim ve tabiki gün tabağı tadında bir şeyler yedim 😅 dengelemek adına sonrasında hiçbir şey yemedim son öğünüm olmuş oldu.

2 bin adım ve 2 lt su içtim. Regl olduğum için bugün tartılmadım, bitince tartılacağım 🌸

sosyal yaşamdan geri kalmamak için böyle şeylerin olması çok olağan. harika dengelemişsin, 3’te yediklerin yatana kadar çoktan yakılmıştır. 👌🏻

X