Seviyorum ama onu artık istemiyorum.Çıkamadım içinden.Nolur bir çare?

Ben nedense okurken hic sıkılmadım
Cok sürükleyici geldi bana:KK1:

Neyse.. Canım yaş farkımız yok aslında sana nasihat vercek durumda görmüyorum kendimi ama seninde dediğin gibi geri döneceği aşikar..
Hatta anlatımında devamlı bir bucuk ay demişsin, biteli 2hafta olduğuna göre 4hafta icinde arayacaktır:KK1:
Bir arkadasımında böyle bir durumu var ama o ne yazıkki senden daha beter durumda
İyiki kendinden daha fazla ödün vermemişsin, bunun icin sevindim senin adına.
Sanırım sana her döndüğünde öyle veya böyle senden karsılık gördüğü icin cocuk oyuncağına cevirmiş bu işi.
Umarım aradığında ona gercekten hayır diyebilirsin, umarım aşkın mantığının önüne gecmez, umarım hersey senin icin cok cok güzel olur bugünden sonra..

:KK54::KK54:

burdan devam edelim evlilik öncesi cinselilişkiye kesinlikle karşıyım hem günah olduğu için hemde mutlaka bir yerden patlak veriyo evlenince eşine söylemekle tehdit ediliyo yada ailene söylemekle tehdit ediliyosun ama kendini kocana sakladığın zaman hem ALLAH katında halk arasında önemli yerin oluyo hiçbir erkekte kabul etmez etse bile oda zamanla yüzüne vurur yani nerden bakarsan iki ucu b....klu değnek derlerye aynen öyle bu benm fikrim tabiki niyetm kimseyi kırmak veya incitmek değil sadece biraz daha dikkat edlirse bizde burda bir derdim varda değilde ben çok mutluyum konusunda yazılarımızı yazalm farkındaysan hep bu tarz konular var hepte zarar getirmiş

Ben nedense okurken hic sıkılmadım
Cok sürükleyici geldi bana:KK1:

Neyse.. Canım yaş farkımız yok aslında sana nasihat vercek durumda görmüyorum kendimi ama seninde dediğin gibi geri döneceği aşikar..
Hatta anlatımında devamlı bir bucuk ay demişsin, biteli 2hafta olduğuna göre 4hafta icinde arayacaktır:KK1:
Bir arkadasımında böyle bir durumu var ama o ne yazıkki senden daha beter durumda
İyiki kendinden daha fazla ödün vermemişsin, bunun icin sevindim senin adına.
Sanırım sana her döndüğünde öyle veya böyle senden karsılık gördüğü icin cocuk oyuncağına cevirmiş bu işi.
Umarım aradığında ona gercekten hayır diyebilirsin, umarım aşkın mantığının önüne gecmez, umarım hersey senin icin cok cok güzel olur bugünden sonra..

:KK54::KK54:

Heheh :KK9: Yaşasın biri sıkılmadığını söyledi. Bu sefer unutamadığını bahsedip gitti ya, belki dönmez diyorum. Hani o kadar GURURSUZ olabilir mi? Arkadaşın için üzüldüm. Ne de olsa anladım :KK5: Ben de ALLAHTAN onu diliyorum... O döndüğünde bana kocaman bir HAYIR! deme gücü versin diye.

burdan devam edelim evlilik öncesi cinselilişkiye kesinlikle karşıyım hem günah olduğu için hemde mutlaka bir yerden patlak veriyo evlenince eşine söylemekle tehdit ediliyo yada ailene söylemekle tehdit ediliyosun ama kendini kocana sakladığın zaman hem ALLAH katında halk arasında önemli yerin oluyo hiçbir erkekte kabul etmez etse bile oda zamanla yüzüne vurur yani nerden bakarsan iki ucu b....klu değnek derlerye aynen öyle bu benm fikrim tabiki niyetm kimseyi kırmak veya incitmek değil sadece biraz daha dikkat edlirse bizde burda bir derdim varda değilde ben çok mutluyum konusunda yazılarımızı yazalm farkındaysan hep bu tarz konular var hepte zarar getirmiş

Bunlar çok karışık ve çok uzun konular, hatta ben tartışmaya kapalı olduğuınu düşünüyorum. Burdan tartışıp konumun önüne geçmeyelim canım ya :KK1:

ilk yazdıklarını okudum bir kaç yorum okudum konu şu an nerede bilmiyorum canım ama sana sadece şunu söylemek istedim ; çetrefilli işlerin sonunda mutluluk görmedim ben hiç....

bence daha sakin daha temiz ve daha net ilişkiler kur. bu tarz şeyler yani -yasak olan dolambaçlı olan film gibi imkansızken, sorunluyken oldurulmaya çalışılan- her ne kadar insanoğlunu çokça cezbetse de sonu genelde hüsran...uzak kal öyle mutlu ol

dah güzel şeylerle mutlu olmanı dilerim.... söylemeden geçemedim

Son düzenleme:
ilk yazdıklarını okudum bir kaç yorum okudum konu şu an nerede bilmiyorum canım ama sana sadece şunu söylemek istedim ; çetrefilli işlerin sonunda mutluluk görmedim ben hiç....

bence daha sakin daha temiz ve daha net ilişkiler kur. bu tarz şeyler yani -yasak olan dolambaçlı olan film gibi imkansızken, sorunluyken oldurulmaya çalışılan- her ne kadar insanoğlunu çokça cezbetse de sonu genelde hüsran...uzak kal öyle mutlu ol

dah güzel şeylerle mutlu olmanı dilerim.... söylemeden geçemedim

Evet sonu mutsuzluk... Biliyorum. Farkına vardım artık. Uzak kalmaya çalışıyorum. İçim içimi yerken , tek umudum bunu başarabilmek.İçimde bir şeyler var. Resmen kuduruyor.Onlara hakim olması çok zor. Ama imkansız değil.... Teşekkür ediyorum :KK31:

okudum canım baştan sona ....sana sunları söylemek istiyrum

biraz güçlü olmayı dene ve kendını kullandırma bikere önce aklından kafandan atıcaksın

benimde yeni bitti ilşkim bi çok kez ayrıldım barıstım şimdi dönüp gelse hayır diyememkten korkuyrum

ama o gücün yavaş yavaş geldigini hissediyrum kendime.....

sendede böyle olması lazım yoksa o on kerede gelip gitse sen hep aynı yerde olucaksın

tekrar dönüp gelirse eğer HAYIR de kendin için hayatın için gelecegin için....
.

okudum canım baştan sona ....sana sunları söylemek istiyrum

biraz güçlü olmayı dene ve kendını kullandırma bikere önce aklından kafandan atıcaksın

benimde yeni bitti ilşkim bi çok kez ayrıldım barıstım şimdi dönüp gelse hayır diyememkten korkuyrum

ama o gücün yavaş yavaş geldigini hissediyrum kendime.....

sendede böyle olması lazım yoksa o on kerede gelip gitse sen hep aynı yerde olucaksın

tekrar dönüp gelirse eğer HAYIR de kendin için hayatın için gelecegin için....
.

Hayır diyememek, bu benim de korkum. Bu korku hala kararsızlığımı mı gösteriyor bilmiyorum. Yani kararsız değilim. Ama kafam da tam netleştiremiyorum. Sanırım bu yüzden bu korku çıkıyor. Bu sana yavaş yavaş gelen güç... Ben bir ara hissediyorum, bir ara yok oluyor. Dengesiz yani bu güç bende. Bir de, ben onu görmediğim zamanlarda çok güçlüyüm de, onunla yüzyüze gelince, yelkenler foraaa... bir anda, bana bunları yapan o değilmiş gibi. Bütün nefretimi, kinimi, kırgınlıklarımı unutuyorum..

mesajlarına cevap yazamıyorum mesaj kutun dolu onları silersen cevap yazcıam leona

X