Seviyorum ama onu artık istemiyorum.Çıkamadım içinden.Nolur bir çare?

Sorcha

Bir arkadaşa bakıp çıkıcam.
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2009
8.684
3.220
İlk öncelikle herkese selamlar... Buraya yazıp yazmama konusunda o kadar tereddüt ettim ki... Daha doğrusu , yazmayı çok istedim ama içimden gelmedi. Günlerce, haftalarca kendi kafamda kendime bir çok kez anlattığım olayları düşünmemeye çalışırken , buraya en baştan yazmak ve kendime bir kez daha anlatmak bana zor geldi. Korktum belki de. Ama sizlerin fikirlerini de önemsiyorum. Bu konu hakkında çok hassasım. Dilerim mesajlarınız kırıcı olmaz. Benimkisi dert bile sayılmaz belki. Ama bana kendimi kötü hissettiriyor. Bugüne kadar bu olaydan, büyük , çok büyük olaylar yaşadım bebeklik denilebilecek bir dönemden beri. O kadar çok şey atlattım. Sevdiklerim hep gittiler... Neyse konuya geleyim. Çok uzun dilerim okursunuz. :KK59: Benim hayatıma geçen sene nisan ayında biri girdi. Tanıştık. Tanıştırıldık. Sadece bir anlıktı. Bir yerden geçerken takıldığım yerde. Bir şekilde isimlerimizin soyisimlerimizin konusu geçti. Akşam eve gidince, ona malum siteden baktım.Ama eklemedim. Ve bu kişi 1,5 ay sonra beni ekledi. Fakat profilinde sevgilisi ile bir tane fotosu vardı. Ama her şey biraz tuhaftı. Bana o siteden yazdı, konuştuk 1-2 gün. Sonra numaramı aldı. Msjlaşmalara başladık. Benden hoşlandığına dair sözler söyledi vs.. Dedim "senin sevgilin var, bunları nasıl söylersin ?". O da "Sevgilisi ile durumlarının karışık olduğunu durumun başka olduğunu ve benim anlayamayacağımı" söyledi. Bende pek üstelemedim sustum. Benimle 3-4 kere görüşmek istedi , hepsini geri çevirdim. "Git sevgilinle çık. Niye sevgilini davet etmiyorsun madem?" tarzı cümlelerde bulundum. Ona "ikinci kadın olmak istemeyeceğim çünkü hayatımın bir ikinci kadın meselesi yüzünden mahvolduğunu , birine ihanet ederken buna ortak olmayacağımı" söyledim. O da saçmaladığımı filan söyledi sanırım pek hatırlayamıyorum onun dediklerini. Neyse, öyle böyle 1 hafta msjlaştık , sonra ben bu şekilde istemediğimi söyleyip bitirdim. Ama 1 hafta sonra geri geldi, tekrar konuşmaya başladık. Neden bilmiyorum ama onu tanıdığım ilk andan itibaren, hayatımda olmasını istemiyor ama yine de onsuz kendimi iyi hissetmiyordum. Birşeyler kalbimi hızlandırıyordu. Sonra yine msjlaşmaya devam ettik. Sonra bir gün, ortadan kayboldu. 3-4 gün. Hiç msj atmadı, ben de atmadım. Ama dayanamadım msnde yazdım. Her şeyi söyledim duygularımla oynadığını, beni kırdığını vs... Bana dedi ki, sevgilimle aram düzeldi.İyiyiz. Ben ciddi bir ilişkiye girince biraz saçmaladım. Bodosladım. Çapkınlıktan kendimi alamadım. Ve bu dönemime denk geldin. Özür dilerim. Hayatımdan çıkma isterim filan dedi. Sildim hoşçakal dedim ama dayanamadım, arkdaş kalmayı kabul ettim. Ama o bu söylediklerine rağmen hala bana ilgili davrandı, arkadaş gibi değilde başka türlü. Öyle böyle derken, bigün kavga ettik. Bana hiçbişeyi anlatmadığı için sevgilisi ile ilgili. Beni böylesine ortada, kafamda sorularla bıraktığı için. Bende malum siteden kurcaladım. Ve sevgilisinin, teyzesinin kızı ve kendisinden 5 yaş büyük olduğunu öğrendim.Şok geçirdim. Kız yurt dışında yaşıyordu. Nasıl böyle bir şey olabilirdi ki? Yani insan teyzesinin kızıyla? Üstelik kendinden 5 yaş büyük? Bunları açık açık söyleyince kavga ettik ve herşeyi noktaladık. Kötü şekilde bitti.

Fakat bi süre sonra , ben bir arkadaşıma malum sitede yorum yaptım, ve bu benimkinin bir arkadaşı da oraya yorum yaptı. Öyle böyle arkadaş olduk. Çocuk görüşmek istedi. Ben tek görüşmeyelim dedim,Onu kalabalık bir yere çağırdım.Hani yorum yaptığım arkadaşımda yanımızda olsun diye, oda yanımızdaydı. Çünkü aramızda bişi olsun istemiyordum ne de olsa X kişinin yakın arkadaşıydı. X kişisi ile çıkmasamda, bir şeyler yaşanmıştı karışıkta olsa. Çocuğa da açık açık söyledim ztn böyle bişi olmaz etmez. Neyse çocukla buluştuk işte hep beraber, sahilde oturuyorduk. Bir ses... Bir baktım , X kişisi gelmiş. Düşünün , biz bitirdik, üstünden 2,5 ay geçmiş. Benim olduğum yere geldi. O çocuk haber vermiş. Öyle böyle bende o gelince 10 dk sonra kalktım gittim ortamdan. 3 gün sonra msj attı. "Benim gelmemden hoşlanmadın sanırım?" diye. "Yoo , niye rahatsız olayım ki, canım sıkıldı kalktım gittim" dedim."NİYE" geldiğini sordum."Kendisninde bilmediğini, bu soruyu kendisininde kendisine sorduğunu" söyledi. Öyle böyle başladık. Konuşmaya başladıktan sonra 4. gün buluştuk. Sevgili gibiydik. O kızla ayrılmışlar.Onu söyledi. Ama başka birşey anlatmadı. Sarıldık el ele tutuştuk. Güzeldi herşey. Resmen sevgiliydik işte. Ama bişeyler eksikti. 2 gün sonra "Biz neyiz?" dedim. "Ah yavrum... Sevgiliyiz dememi bekliyorsun ama, ben demek istemiyorum çünkü kimle bişeylere başladıysam hep 1 ay snra bitti, hayatımdan çıktılar ve görüşmedik, ve ben seninlede böyle olsun istemiyorum.Seninleyken, birlikteyken iyiyiz bunu biliyorum sadece,ama sen ne dersen o olsun" dedi. Ben de "ne demek ben ne dersem" tepkisini verip, kabullenmeye çalıştım. BİRLİKTEYKEN İYİYDİK. ONUN DEYİMİ İLE NE ARKADAŞTIK NE SEVGİLİ.Öyle böyle devam ettik 1,5 ay. Görüşünce, sarılıyorduk elele tutuşuyorduk öpüşüyorduk(affınıza sığınıyorum) Ama sevgili değildik.Ve o benim ilkimdi.Elimi tutan, beni öpen, sarılan ilk erkek. İlk sevgilim işte. Belkide bu yüzden tüm bu güçsüzlüğüm.Şaşkınlığım ya da. Bu 1,5 ay içinde görüşmeme kararı aldık, 4. günün sonunda geldi. "Sen beni unuttun çoktan" dedi. "Yoo, sen unuttun" dedim. "Ben seni unutmam, ama msnden silmemişsin" dedi. "Bende ordan silmekte ne var bir tık" dedim. O ise "ben seni bir tıkla kolaayca silemem" dedi. Öyle barıştık yine 1,5 içinde. Sonra bu 1,5 ay içinde bi yine ortadan kayboldu 4 gün msj atmadı bende atmadım.En son msj attı cvp vermedim,arkadaşına attırdı cvp vermedim.Bir sürü msj attı cvp vermedim. En sonunda ertesi gün başka birinden aradı açtım konuştuk. Neyse işte. 1,5 ayı bu şekilde noktaladık. Ve yine ortadan kaybldu 1,5 ay snunda. Msjları soğuklaştı. Msj atmamaya başladı. Ben atmayınca atmadı. Bende bıraktım atmadım. Kalkıp işte niye böyle şöyle napıyorsun diye sorgulamadım. Biliyordum belki de geri geleceğini. Nitekim öyle de oldu. 1,5 ay sonra yılbaşında geldi.Yılbaşından bir hafta önce aradı açmadım. Yılbaşında geldi ikinci kez msj attı cvplamadım.2.kez lütfen diye msj attı. Aradı konuştuk. İşte "BEN SENİ HAYATIMDA NEREYE KOYCAĞIMI BİLEMEDİM, sürekli bir oraya koydum bir buraya olmadı,Ve taşırken düşürüp kırdım, sonra toparladım. Ama toparlayamayınca kaçtım. Ve ben özür diliyorum. Senin hayatını çekilmez kıldığım için. Bir yıl boyunca hayatını en çok mahvettiğim sensin. Dedi. Bir şekilde yumuşadım. Seni seviyorum dedi.

Tekrr başladık. Ama hala bi adımız yoktu. Soranlara sevgilim var diyemiyordum. Öyle böyle 1 ay 9 gün arafta kalarak devam ettik. Bir arkadaş kalalım diyordu, bi böyle devam etsin. En sonunda, birgün birden bire ilgisi çoğaldı. "Soranlara , sevgili olduğumuzu söyle" dedi. Şaşırdım, dedim bu o mu? Çok sevindim. Çünkü herşey rüya gibiydi. Beni sevdiğini anladığını düşündüm. Ama sevgili olma durumumuz, 45 gün sürdü. hemen heemen 2 hafta önce bitti. Bana o teyzesinin kızından bahsetti. Ve ondn önceki birinden. Hayatında daha önce iki kişiyi sevmiş olduğundan. İlkini sevmiş, ama sanırım o kız başkasını seviyormuş o anda. Çok sevmiş kızı kapılarda yatmış vs. Ama bu kızı,yani ilkini yaşarken 18-19 yaşındaymış. Sonra teyzesinin kızı, o hayatına girince, ilkini unutmuş.Gözü kimseyi görmüyormuş.Ama birşeyler eksik gelmiş. Tüm sülalesi karşı çıkmışlar ilişkilerine.X şahsına serseri filan demişler. Ve bu da, teyzesinin kızından ayrılmış. Birşeyler eksikti çünkü dedi. Bana, ben ilkini mi sevdim? İkincisini mi? dedi. Ve teyzesinin kızıyla birlikteyken, biz aşkı resmen 3 kişi yaşadık dedi. Sorarım bu ne demek? :S Ya da gözü görmüyorsa, o dönemde beni nasıl gördü gözü? Bi insn kimi sevdiğini bilmez mi? Gözü görmüyorsa ne demek 3 kişi yaşadık? Bir insan aynı anda iki kişiyi sevebilir mi? :S neyse bu şekilde konuştuk birgün. Ben kabullenemiyordum, ama ayrılamıyordum da. Onsuz olmak çok zor geliyordu. Birçok kez birbirimizden kopup gitmeyi denedik. Ama olmadı. Yine bir şekilde döndük. Hep de gelen oydu. Bana demişti ki bir kere;"BİZ ÖLÜNCEYE KADAR BİRBİRİMİZİN HAYATINDA OLACAĞIZ, İSTERSEN KÜRKÇÜ DÜKKANI GİBİ ALGILA, AMA BU BÖYLE" . Bu cümleyi de anlamadım hiç. Diyordum "Beni YEDEKTE mi tutuyorsun?Ne istiyorsun?" Diyordu ki; "SENDEN NE ÇIKARIM VAR? CİNSELLİK VEREBİLCEK BİR KIZ DEĞİLSİN.NE ALABİLİRİM SENDEN?NE İÇİN YEDEKTE TUTUCAM.BİR SÜRÜ VAR KIZ.SENİN GİBİ İYİ BİRİNİ NEDEN BUNA ALET EDEYİM?" diyordu.

Neyse, o "ilkinimi sevdim ikincisini mi?" konuşmasından sonra yine toparlanmaya çalıştım. Kopamıyordum. Bağımlılık olmuştu belkide. Ama alışkanlık değildi. Çünkü biz ilk tanıştığımızda da böyleydik. Neyse, herşey çok güzeldi. Ben bu yaşadığı "onu mu bunu mu sevdim" kaosunun geçip geçmediğini sordum. GEÇİYOR, GEÇİCEK ZAMANLA. dedi. "BEn yanında olacakmıyım bakalım geçince?" dedm. "Olursun" dedi. vs... Ta ki 1,5 hafta öncesine kdr. Birgün bana msnden yazdı. "BEN YAPAMIYORUM,OLMUYOR GEÇMİŞTE BİRŞEYLERDE TAKILI KALDIM.BİRLİKTE YAPAMAYACAĞIZ.ARTIK KENDİ İÇİME KAPANIP KİMSEYİ KIRMAK İSTEMİYORUM.BİTİRELİM" ben o kdr şaşırmıştım ki... Çünkü herşey daha geçen hafta çok güzeldi. Bu ayrılık kararının bir önceki günü tartışmıştık gerçi. Ve lys sınavına girecekti stresliydi vs. Bu sınavdan 1 gün önce gece msnde herşeyi bitirdi.Ben tuhaf bir şekilde kendimi güçlü hissediyordum. Ertesi gün aradı, "iyi misin?" dedi. Ben de " Gayet iyiyim.Neden iyi olmayacak mışım ki? Sen ne istediğini bilmiyorsun etmiyorsun" Tarzı umursamaz konuştum. Ve o , "nerdesin ?Hadi çık görüşelim" dedi. Görüştük, onun yüzünü gördüm. Hala gaddardım. ilk Bir saat sanki yanımda o yokmuş gibi yürüdüm önden önden.Sonra bi yere oturduk. Konuştuk. Yine teyzesinin kızındn bahsetti. Onlara çok karşı gelmişler vs.. Bende kızın kendisini beklemeyeceğini, çünkü yaşının büyük olduğunu söyledim kız 26 yaşında çünkü. O da , o beni bekliyor dedi. Ama daha öncesinde barışma ihtimaliniz yokmu diye sorduğumda, yok öyle birşey demişti. Yani beklese nolacak ki anlamadım? Neyse, sonra oturuyoruz. Yanaştı bana. Elimi öptü. Alnımdan öptü. Anlamıyordum. Yani neydi bu? Bana, "beni çok istediğini, gerçekten istediğini ama yapamadığını" söyledi. Beni "sevdiğini ama nasıl sevdiğini" anlatamadığını söyledi. Ayağa kalktık, çimlerdeydik. Sarıldı bana. Ve öptü(yanağımdan değil) Sarıl sımsıkı bana dedi.Son kez. SARILdım sımsıkı. Ağladım tutamadım kendimi. Başaramadım ! :KK43: Gözyaşlarımı sildi.Bana "sen çok mutlu olacaksın, bunu gerçekten hakediyorsun,herşey istediğin gibi olacak.Ama ben mutlu olamayacağım" dedi. Ztn konuşurken,ONUNDA arada bir gözlerinin dolduğunu farkediyordum ama tam emin olamıyordum.En son,bir kolye verecektim ona hatıra.Anısı olan. Onu çıkarttım vermek için.Bunu şimdi almayacağım dedi ben alması için ısrar ettim. Bunu sonra senden alacağım dedi. Bir daha mı görüşecektik yani?? :/ Resmen bna azap. Neyse, otobüs duraklarının oraya gittik, otobüse binip eve gidecektim. Otobüsü bekledik. Beklerken konuştuk. Sonra otobüsüm geldi, bir anda "Veda anlarına gerek yok" dedi yürümeye başladı tek kelime etmeden. Öpmeden. Sarılmadan.Hoşçakal demeden. Ama bu daaha çok üzüntüsünün göstergesi gibiydi. Nereye gidiyorsun? dur. dedim tuttum. "GİDİYORUM" dedi. Yürüdü. "SENİ SEVİYORUM" diye bağırdım onca insanın içinde.Sesim titredi ,ağlamaya direnerek söylemiştim o cümleyi. Hafif yan döndü, kolunu kaldırdı başını eğdi. Ama yüzüme bakmadı,bakamadı sanki. Bu hareketini anlamadım... O gün onu son görüşümdü. Bitti. 1,5 hafta oldu 2 olacak nerdeyse. Hiçbir adım atmadım, hiç adım atmadı. BİTTİ iişte.

O kendi lys sınavından bir gün önce ayrıldı benden, benim sınavlarımdan ise 1 hafta önce benden ayrıldı. O gitti. Ben sınavla baş başa kaldım. Derslere gömüldüm, çünkü onun yüzünden hiçbir dersime girmemiştim. Onu düşünmediğim zmanlarda dersleri kafama sokmaya çalıştım, 1 hafta boyunca odamdan çıkmadım, uyumadım doğru düzgün, yemedim.Derslere gömdüm kendimi. Onu düşünmemeyi böyle başardım.1 haftada 2,5 kilo verdim.Yiyemiyordum çünkü.Sınavıma girdim cumartesi VE pazr. Pazar günü sınvdan çıkıp eve geldim kendimi yatağa atıp uyudum.Artık onu düşünmemek için oyalanabileceğim dersler kalmamıştı.Ağlayarak uyudum. Ve bir ara titreyerek uyandım. Üstümde 3 battaniye,1 yorgan ve bir pike vardı. Ama ben üşüyordum.Titriyordum.Hatırlıyordum ama kalkamadım yataktan uyumaya çalıştım. Alıştım biraz. Onu düşünmemeye çalışıyorum. Ama kendime yediremiyorum... Hazmedemiyorum. O kadar çok sevdim ki... O kadar çok kendimden ödün verdim, yapmam dediğim hataları yapıp kendime yabancılaştım ki onun için. Kendi kendime, kokusunu duyardım. Ayrıldıktan sonra hergün rüyamda gördüm,hala da görüyorum. Ben bunları haketmedim.Ve daha önemlisi bundan daha önemli sıkıntılar çekmişken, göğüs germişken neden bunda bu kadar üzülebiliyorum hala? Niye tkıyorum?

Ben onun, o teyzesinin kızını sevdiğine inanmıyorum. Anneme anlattım bu durumu; Yasak olan çekici gelirmiş dedi. Yani o kızla olmasını istememişler.Karşı çıkmışlar. Engellemişler.Bu da hırslanmış hazmedememiş bence. Unutamadığı bu. Yoksa o kız değil. Ya düşünsenize bana "onu mu sevdim?bunu mu sevdim?" dedi ya. Biz aynı yaştayız, o da bende 21 yaşındayız. Ama o kız 26.Aileler karşı çıkmış istememişler, X kişisini hep küçümsemişler. Bence bu yüzden hazmedemiyor geçmişi. BENİMle birlikte olmak istediği halde bu yüzden yapamıyor bnimle diye düşünüyorum. Ne olur fikir verin ? Ben olduramadım düşüncelerimi. :KK59: :KK50: :KK14:

Yorum yaparsanız çok sevineceğim çünkü... Çünkü yardım etmiş olacaksınız büyük ölçüde...

Son düzenleme:
uzun sürdü ama yazdıklarının hepsini okudum. annenin söylediğine katılıyorum kesinlikle öyle. bencede o kızı sevmiyor. üzgünüm ama yazdıklarına bakılırsa senide sevmiyor. Seni kullanmış resmen. Canı sıkılınca gitmiş, kafası esince sana gelmiş falan. Taa en başından belliymiş aslında onun nasıl biri olduğu, o kızla birlikteyken seninle konuşmalarından falan herşey gayet açık bence...
Hani demiş ya senden bi beklentim yok etrafımda o kadar kız var felan kendimi bildim bileli bu lafı duymadığım tek bir erkek bile yok! Hepsi aynı şeyi söyler ama halbuki etrafında hiç kız yoktur. Kızın ailesinin dedikleride doğru bence çocuk gerçekten serseri. keşke en başında onun ne olduğunu anladığında silseydin bu kadar üzülmezdin. İlk sevgilin olduğu için böyle olması çok normal. üzgünüm ama herşey gayet açık ve net çocuk seni kullanmış. Şuan sana mesaj atmıyormuş ya ve ben şuna eminim ki o şimdi başka bir kızla mesajlaşıyor konuşuyor yani takılıyor. Artık erkeklerin doğasında var 1 ay dolmadan o sana mesaj atıp yavşamazsa bende birşey bilmiyorum! Sana tavsiyem o sana mesaj attığında zor olcak biliyorum ama tersle ağzına geleni söyle rahatla ama kendini devamlı yüksekte tut. Ağırdan ağırdan.Ve kesinlikle bitir onu kalbindede aklındada...

Hazmedemiyorum. O kadar çok sevdim ki... O kadar çok kendimden ödün verdim, yapmam dediğim hataları yapıp kendime yabancılaştım ki onun için. Kendi kendime, kokusunu duyardım. Ayrıldıktan sonra hergün rüyamda gördüm,hala da görüyorum. Ben bunları haketmedim.Ve daha önemlisi bundan daha önemli sıkıntılar çekmişken, göğüs germişken neden bunda bu kadar üzülebiliyorum hala?
Bunların noktası virgülüne aynısını ben defalarca kendi kendime konuştum durdum. Bağlanmıssın aşk bu işte dinlemiyor bişey mantığını yok ediyo insanın şuan sanırım daha taze olduğu için böyle ama bişeylerle oyalanırken pek aklına geldiği olmuyuorsa bence arınırsın zaten boşver ikilemde kalan biriyle daha görüşme gün gelirde senleykende başkasına ikilemdeyim der huylu huyundan vazgeçmezmiş. Canım sende saf temiz kalpli birisin anladığım kadarıyla ne kadar kızsanda öfkelensende kin gütmüyosun bi tatlı söze yada gülüşe tav oluyorsun bende öleydim :KK69: oyalan sen elinden gelebiliyorsa numaranı değiştir bekleme telefon sadece yorum yapmak istedim kendimide katarak tartışma arayanlar lütfen uzak kalsınlar.

Son düzenleme:
bence bu resmen flm yazmış senarist hani vardırya acı çeken başrol işte buda tam öle birisi acı falan y herşey yalan teyzesinin kız olayıda yalan nasıl etkilicek seni ve nasıl kandıracak eğer hayatında biri olmassa napması lazım seninle olması lazım değilmi .bence kendi kendine sevmiş o kızı karşılık bulamamış çünkü beş para etmiyecek karaktersiz biriişte bak sen en güzelini yapmuşsın yol yakınken ayrılmış kurtarmışsın kendini bence bu beş para etmez işe yaramaz avare birisi yazık değilmi senin güzel hayallerine akıllı ol ve ne kadar uzak olursa okadar iyi senin için aç gözlerini etrafına bi bak bana inan sana hakettiğin değeri verecek biri mutlaka var ama sen o alak yüzünden hayata küsüp mahvediyosun en güzel günlerini daha yaşın küçük geçicek inanki va bir gün ben ne salakmışım yaaa kahretsin neden diceksin komk gelcek yaptıkların aç gözlerini hayata sarıl gez eğlen inanki deymez birisi seni asla haketmemiş ki bitmiş sakın izin verme o mutlaka arkadaşın yazdığı gibi geri gelecek belki yalvarcak ama lütfen ileriki günlerin güzel olması adına ve bir ömür hüsran yaşamaman adıa asla ona dönme aslaaaaaaaa izin verme numaranı değiştir karşına çıksa bile yolunu değiştir biraz istikrarlı olduğunu görsün .sadece sabır kimler sevip ayrıldı ne olduki unutulur yeterki iste bu yazımı oku ve cevap bekliyorum yada düşüncelerini yazmanı tekrar görüşmek üzere sana yardımcı olmak için herşekilde yazarım sana yeterki azimli ve istekli ol sabırrrrr sadece bu ii geceler canım

zararın neresinden dönersen kardır bunu sakın unutma ve hemen numaranı değiştir......

bana kalırsa karşındaki pek normal biri değil. ciddi söylüyorum ruh sağlığı bozuk bi insan .cunku yaptıklarında hiçbi tutarlı bişe yok.ama burda bızım objektıf fıkırlerımızı ogrenmek ıstersen eğerki baa göre olay şu: kimseyi sevmemiş-büyük ihtmal teyzesnn kızı ona imkansız geldıgı iiçin sevdiğini düşünüyo kızında onu beklemesı faln ortada büyük bi aşk varmış gbi içinde yaşıyo-siz ikili olarak arkdş kalmalıymışssınz çünkü hep sana koşmuş farkındaysan zor anlarında yani seni seviyo ama aşk değil kendıne söylemiş zaten nasıl sevdiğimi anlatamıyorum dye ama sennle oynadıgını düşünmüyorum duygularından emin olamayan biraz kişiliği oturmamış bir insan, seni sevmiş senin eksikliğini hissetmiş yeriş gelince seni özlemiş koşmuş yanına gelmiş ama dediğim gbi bence aranzdakı sey arkadaşlık gbi. ayrıca 21 yasındakı bir insanın onumu sevdim bunumu dye düşünmesini yana bırak gelip sana sorması bıle pek normal bi insan olmadığının kanıtı ...

çooook uzun olmuş,sabırla okudum !

bence o malum sitede onun teyzesinin kızı yada akrabaları vs. kim varsa bul,dost ol :KK66:
eğer 'teyze kızı'hayali değil ise ona herşeyi anlat.
o da sana anlatacaktır onun nasıl biri olduğunu...
öğrendiklerinle belki ondan-kalbin istemese bile-soğuyacaksın.
birşey daha:ne kadar karaktersiz,istikrarsız,tuhaf bi insanmış !
doğrusu en çokta 'ilk'ini böyle bir insanla yaşamana üzüldüm ve unutma ki ilkler kolay unutulmazmış.
(yani onu düşündüğünde kalbin çarpmasa da anısı hep kalacak hayatında çünkü:kalbine 'ilk' o değdi)

1.kız / 2. kız (teyze kızı) / 3. kız ( sen)
2. kızla çıkarken 1. yi seviyor
3.kızla çıkarken 2.yi seviyor.
Bu denkleme göre 4. bir kız bulursa seni sevecek.

Boşver gitsin.Bu nedir böyle ? Aşkta kararsızlık olmaz.Birisine ya aşıksındır ya değilsindir.
Yok ben aslında ona aşığım,yok yok düşündüm de aslında ötekini seviyorum.

Portakalı sooyduum başucuma kooyduum ben bir ya-lan uy-dur-dum.Sen çıktın !
"Oynamıyorum" de olsun bitsin.

Böyle çetrefilli,yap-boz,yalama olmuş bir ilişki seni asla mutlu etmez.
Sorunlu insanlardan uzak durmak lazım.
Yerinde olsam,böyle biri için kendimi 1 hafta değil 1 saat bile üzmem.

Ben hep şunu derim ilişkilerde daima erkek en az 4-5 yaş büyük olmalı
çünkü biz onlardan daha önce olgunlaşıyoruz 21 yşndaki bir erkek bnm gözümde daha 16-17dir
Ve malesefki bayanlar erkekler gibi saçmalamaz...ben bu sitede hiç bir zaman ben şöyle kararsızım sevgilime şu dengesizliği yaşattım dieni görmedim...
Sizin konunuzdan doluu var resmen sözleşip kurguluyorlar:) aynı dengesizlikler...
Ve bu tuhaf ilişkiler öyle ya da böyle bitiyor sonu yok çünkü bunu bilmelisin.
İradene hakim olmalısın sen onu tertemiz severken o sana bunları yaşatıyor
1.2.3 hayatında kaçıncı bayan olduğn belli değl....
Ve en önemlisi Sevgi bu değil sevmek bu değil...gerisi sana kalmış biz ne desek boş.

aman ne kadar karmakarışık ayrılmışsın barışmışsın belkı 10 kere... her neyse olmayacagı ALNINDA yazılıymış bu tek taraflı aşkın.. zaten adamın ne yaptıqı belli değil afedersin ama böyle adamlara biz genelde YÜZSÜZ deriz nerden blıosun belki senden sonra 3 kişi daha vardır merak etme 2 kişiyi götüren adam 3 de götürür 4 de.... tamam bundan da geçtim sen kendıne bu sıfatı nasıl yakıştırdın yani yazık günah arkadaşım 5 aylık gıden zamana mı yanarsın LYS sınavınamı heba etmıssın boşuna kendini o çoçuk sana geri dönecek gene kuşkun olmasın =) adam çok eşlilikten yana sende kuzu gıbı kabul ediosun bu kadar mı zayıfsın ... bence numaranı falan değiştir rahatsız etmesin seni yoksa ilerde daha çok üzüleceksin

Son düzenleme:
Tüm acılara rağmen aşk yaşamaya değer çok güzel bir şeydir.
İnan ilerde bunlara gülüp geçeceksin unutacaksın gülümseyerek hatırlayacaksın.
Zaman herşeyin ilacıdır şimdilik biraz acı çekeceksin ama unutacaksın,
Yeni aşklara yelken açacaksın.
Dilerim bundan sonra değerini anlayacak birini bulursun!

bu neya resmen DALLAS kimkiminle beli değil bir yanlış birkere yapılır ikikez yapılıyorsa bu yanlış değildir bu bizim kızlarda ne kadar saf

Yarım yamalak okudum çok uzunmuş bu kadar ayrıntıya ne gerek var özet şeklinde yazsanız daha iyi olurdu.

BEN SANA ÖZET GEÇEYİM ARKADAŞIM konu sahıbı biriyle çıkmaya başlamış o kişinın sevgılı varmış her neyse bu arkdşla bu çoçuk çıkmaya devam sonra ayrılıyorlar barışıolar sonra tekrar gene ayrılıp barışıolar sonra tekrar ayrılıp barışmalar oluyor çoçuk bunu en sonunda teyze kızı için terk edıor olan bu...!

Son düzenleme:
bu nasıl bir aşk ya ?
hani semra kaynana vardı hatırlarsınız bi sözü vardı. daldan dala daldan dala işte bu konuyu özetliyor resmen.
bana kalırsa eğer sen hiç canını sıkma belki bunu söylemek kolay ama yapacak ne var ki başka ? sınavlarına çalış okumana bak. üniveristeye gittiğinde karşına yeni insanlar çıkacak. yeni bir hayatın olacak.çok insan tanırsın.
sana bu kadar dokunması ilk olduğu içindir belki yani ilk öpücük ilk dokunuş.ilkler unutulmazmış derler.:85:
bir psikoloğa git.ne bilim sosyalleş meşgul olacak birşeyler ara:KK34: sürekli kendini derselere verme.mesela ben çok daraldığım zamanlarda çıkarım kardeşimle dışarıya yerim içerim gezerim:21: ve bu beni çok rahatlatır

uzun sürdü ama yazdıklarının hepsini okudum. annenin söylediğine katılıyorum kesinlikle öyle. bencede o kızı sevmiyor. üzgünüm ama yazdıklarına bakılırsa senide sevmiyor. Seni kullanmış resmen. Canı sıkılınca gitmiş, kafası esince sana gelmiş falan. Taa en başından belliymiş aslında onun nasıl biri olduğu, o kızla birlikteyken seninle konuşmalarından falan herşey gayet açık bence...
Hani demiş ya senden bi beklentim yok etrafımda o kadar kız var felan kendimi bildim bileli bu lafı duymadığım tek bir erkek bile yok! Hepsi aynı şeyi söyler ama halbuki etrafında hiç kız yoktur. Kızın ailesinin dedikleride doğru bence çocuk gerçekten serseri. keşke en başında onun ne olduğunu anladığında silseydin bu kadar üzülmezdin. İlk sevgilin olduğu için böyle olması çok normal. üzgünüm ama herşey gayet açık ve net çocuk seni kullanmış. Şuan sana mesaj atmıyormuş ya ve ben şuna eminim ki o şimdi başka bir kızla mesajlaşıyor konuşuyor yani takılıyor. Artık erkeklerin doğasında var 1 ay dolmadan o sana mesaj atıp yavşamazsa bende birşey bilmiyorum! Sana tavsiyem o sana mesaj attığında zor olcak biliyorum ama tersle ağzına geleni söyle rahatla ama kendini devamlı yüksekte tut. Ağırdan ağırdan.Ve kesinlikle bitir onu kalbindede aklındada...

Çok doğru diyorsunuz. Bence bu tip biri kimseyi sevemez. Ben de yalnız kaldığımda düşündüğüm bu.Arkadaşlarımın söylediğide bu.Ama bazen durduğumda, hatırladığımda beni sevdiğine inanıyorum.Saflık burda başlıyor işte. Hatta bir arkadaşım sizin gibi, o şimdi başka biriyle mesajlaşıyordur bile dedi.Vardır onun bitane daha arkada dedi. O bana mesaj attığında cevap vermemeyi planlıyorum.Evet ailesi istemediğine göre vardır bir bildikleri diye bende çok düşündüm.Cevabınız ve doğru yorumunuz için teşekkür ederim.

Hazmedemiyorum. O kadar çok sevdim ki... O kadar çok kendimden ödün verdim, yapmam dediğim hataları yapıp kendime yabancılaştım ki onun için. Kendi kendime, kokusunu duyardım. Ayrıldıktan sonra hergün rüyamda gördüm,hala da görüyorum. Ben bunları haketmedim.Ve daha önemlisi bundan daha önemli sıkıntılar çekmişken, göğüs germişken neden bunda bu kadar üzülebiliyorum hala?
Bunların noktası virgülüne aynısını ben defalarca kendi kendime konuştum durdum. Bağlanmıssın aşk bu işte dinlemiyor bişey mantığını yok ediyo insanın şuan sanırım daha taze olduğu için böyle ama bişeylerle oyalanırken pek aklına geldiği olmuyuorsa bence arınırsın zaten boşver ikilemde kalan biriyle daha görüşme gün gelirde senleykende başkasına ikilemdeyim der huylu huyundan vazgeçmezmiş. Canım sende saf temiz kalpli birisin anladığım kadarıyla ne kadar kızsanda öfkelensende kin gütmüyosun bi tatlı söze yada gülüşe tav oluyorsun bende öleydim :KK69: oyalan sen elinden gelebiliyorsa numaranı değiştir bekleme telefon sadece yorum yapmak istedim kendimide katarak tartışma arayanlar lütfen uzak kalsınlar.

Teşekkür ederim. Ben çevrem tarafından çok gereksiz bir şekilde iyi olmaktan hep suçlandım. Hatta o X kişisi bile , bana demişti ki "SEN BU KADAR İYİ OLAMAZSIN.MELEK GİBİ GEZİYORSUN.AMA BENCE ROL OLABİLİR BU ANCAK" demişti. Numaramı değiştirmeyi bende çok düşündüm. Bir yandan da, yine geri geleceğine eminim. O günü görmek istiyorum.Belki kendimi tatmin etmek için.Bilmiyorum.Ama o günü görmek istiyorum.Ruhsal olarak iyi hissetmem için belki de.

bence bu resmen flm yazmış senarist hani vardırya acı çeken başrol işte buda tam öle birisi acı falan y herşey yalan teyzesinin kız olayıda yalan nasıl etkilicek seni ve nasıl kandıracak eğer hayatında biri olmassa napması lazım seninle olması lazım değilmi .bence kendi kendine sevmiş o kızı karşılık bulamamış çünkü beş para etmiyecek karaktersiz biriişte bak sen en güzelini yapmuşsın yol yakınken ayrılmış kurtarmışsın kendini bence bu beş para etmez işe yaramaz avare birisi yazık değilmi senin güzel hayallerine akıllı ol ve ne kadar uzak olursa okadar iyi senin için aç gözlerini etrafına bi bak bana inan sana hakettiğin değeri verecek biri mutlaka var ama sen o alak yüzünden hayata küsüp mahvediyosun en güzel günlerini daha yaşın küçük geçicek inanki va bir gün ben ne salakmışım yaaa kahretsin neden diceksin komk gelcek yaptıkların aç gözlerini hayata sarıl gez eğlen inanki deymez birisi seni asla haketmemiş ki bitmiş sakın izin verme o mutlaka arkadaşın yazdığı gibi geri gelecek belki yalvarcak ama lütfen ileriki günlerin güzel olması adına ve bir ömür hüsran yaşamaman adıa asla ona dönme aslaaaaaaaa izin verme numaranı değiştir karşına çıksa bile yolunu değiştir biraz istikrarlı olduğunu görsün .sadece sabır kimler sevip ayrıldı ne olduki unutulur yeterki iste bu yazımı oku ve cevap bekliyorum yada düşüncelerini yazmanı tekrar görüşmek üzere sana yardımcı olmak için herşekilde yazarım sana yeterki azimli ve istekli ol sabırrrrr sadece bu ii geceler canım

Size inanmıyorummm.... :) Biliyor musunuz? Annem de bunu söyledi. Ki annem o kadar görmüş geçirmiş bir kadındır ki. Bence resmen yazıyor dedi. Böyle aşk acısı çekeni oynuyor. Belkide söylediklerinin çoğu olmadı. Kız buna yüz vermedi. Ya da kız buna tamamen aşık olmadı. Bunun istediği gibi filan dedi annem. Birlikte sevgili gibi bir-iki tane fotoları var,yanyana elele . taaa o zaman görmüştüm. Karşılık vermiş kız. Ama bence, tam anlamda bir karşılık değil. Belki de ailesinin baskısı üzerine soğuk davranmıştır kız. Hatta belki de, bu bizimki değil de, kız ayrılmıştır. Çok teşekkür ediyorum bu ciddi, önemseyici tutumunuz için. Ben bunlardan sonra güçlendiğimi farkettim. Bi deneyimsizlikti. Sanırım ben daha ilkinde fena depoladım o tecrübeyi :KK1:

bana kalırsa karşındaki pek normal biri değil. ciddi söylüyorum ruh sağlığı bozuk bi insan .cunku yaptıklarında hiçbi tutarlı bişe yok.ama burda bızım objektıf fıkırlerımızı ogrenmek ıstersen eğerki baa göre olay şu: kimseyi sevmemiş-büyük ihtmal teyzesnn kızı ona imkansız geldıgı iiçin sevdiğini düşünüyo kızında onu beklemesı faln ortada büyük bi aşk varmış gbi içinde yaşıyo-siz ikili olarak arkdş kalmalıymışssınz çünkü hep sana koşmuş farkındaysan zor anlarında yani seni seviyo ama aşk değil kendıne söylemiş zaten nasıl sevdiğimi anlatamıyorum dye ama sennle oynadıgını düşünmüyorum duygularından emin olamayan biraz kişiliği oturmamış bir insan, seni sevmiş senin eksikliğini hissetmiş yeriş gelince seni özlemiş koşmuş yanına gelmiş ama dediğim gbi bence aranzdakı sey arkadaşlık gbi. ayrıca 21 yasındakı bir insanın onumu sevdim bunumu dye düşünmesini yana bırak gelip sana sorması bıle pek normal bi insan olmadığının kanıtı ...

Geçen bir arkadaşım aynısını söyledi söylediklerinin. Kesinlikle ruh hastası , tedavi olması lazım. Ciddi anlamda kafayı sıyırmış o dedi.Evet bende , ve çevremdeki herkeste sizin dediğiniz gibi düşünüyor. Kimseyi sevmediğini.Kendi kendine içinde büyüterek abartarak yaşadığını. Ve evet dediğiniz gibi, her seferinde bana koştu.Sığındı. Hatta bir gün, bana baktı baktı gözleri böyle bir tuhaflaştı duygusallaştı. "İYİ Kİ BURDASIN" diyip kendine çekip sarıldı.Bana ihtiyacı var biliyorum. Yanında olmama. Ama sevgili gibi öpmesin sarılmasın , benim duygularımı o yöne çekip üzmesin o zmn :KK43: Biz çok güzel iki arkadaş olabilirdik, dediğiniz gibi arkadaş olarak. Ama o herşeyi o yöne çekti. :26:

çooook uzun olmuş,sabırla okudum !

bence o malum sitede onun teyzesinin kızı yada akrabaları vs. kim varsa bul,dost ol :KK66:
eğer 'teyze kızı'hayali değil ise ona herşeyi anlat.
o da sana anlatacaktır onun nasıl biri olduğunu...
öğrendiklerinle belki ondan-kalbin istemese bile-soğuyacaksın.
birşey daha:ne kadar karaktersiz,istikrarsız,tuhaf bi insanmış !
doğrusu en çokta 'ilk'ini böyle bir insanla yaşamana üzüldüm ve unutma ki ilkler kolay unutulmazmış.
(yani onu düşündüğünde kalbin çarpmasa da anısı hep kalacak hayatında çünkü:kalbine 'ilk' o değdi)

Sabırla okuduğunuz için çok teşekkür ediyorum.Sağolun. Bütün akrabalarını buldum. Ama onlarla iletişime geçersem ,kendimi kötü bir konuma getiririm gibi geldi. Düşünsenize, kızın cevap bile vermediğini. Kız hala onun malum sitesinde ekliydi. Gerçi şimdi onun sitesi kapalı. Yani kız akraba olduğu için hala birbirleri ile bi şekilde iletişimleri var.Kızla konuşsam direk ona gider. Ve belki de benim söyleyeceklerim ortalığı kızıştırabilir. Kız, sülale tekrar ayaklanıp ortalık karışabilir. Ve buna sebebiyet vermek istemem :/

1.kız / 2. kız (teyze kızı) / 3. kız ( sen)
2. kızla çıkarken 1. yi seviyor
3.kızla çıkarken 2.yi seviyor.
Bu denkleme göre 4. bir kız bulursa seni sevecek.

Boşver gitsin.Bu nedir böyle ? Aşkta kararsızlık olmaz.Birisine ya aşıksındır ya değilsindir.
Yok ben aslında ona aşığım,yok yok düşündüm de aslında ötekini seviyorum.

Portakalı sooyduum başucuma kooyduum ben bir ya-lan uy-dur-dum.Sen çıktın !
"Oynamıyorum" de olsun bitsin.

Böyle çetrefilli,yap-boz,yalama olmuş bir ilişki seni asla mutlu etmez.
Sorunlu insanlardan uzak durmak lazım.
Yerinde olsam,böyle biri için kendimi 1 hafta değil 1 saat bile üzmem.

Evet, bir arkadaşım dedi ki; "ONUN GEÇMİŞİNDE KAL, GERİ DÖNME.VAZGEÇ ONDAN. BU ÇOCUĞUN GEÇMİŞE TAKINTISI VAR,ELDE EDEMEDİĞİNİ AŞK SANIYOR.GEÇMİŞİNDE KAL. SENİDE HERKESE ANLATSIN DURSUN.BÜYÜK İHTİMAL 4.YEDE SENİ ANLATCAK OLMADI ETMEDİ DİYE" dedi. Doğru diyorsunuz sizde sistemi bu şekilde herhalde. Ve dediğiniz gibi, ben şuanda OYNAMIYORUM YA şeklinde çektim kendimi.Ben böyle dolambaçlı, oyun dolu, karışık bir ilişki insanı olamıcak kadar sabit biriyimdir.Detaycıyımdır üstelik fazlaca. Bu ilişkide o kdr çok detay var ki,,sırf kendi detaylarım değil, onun değil bi de teyzesinin kızı diğer kız filan. Kafam çorba gibi oldu. Bu ilişki bna sağlıklı değil.Farkındayım ve bu yüzden alışma moduna bu kdr çabuk girdim.

Ben hep şunu derim ilişkilerde daima erkek en az 4-5 yaş büyük olmalı
çünkü biz onlardan daha önce olgunlaşıyoruz 21 yşndaki bir erkek bnm gözümde daha 16-17dir
Ve malesefki bayanlar erkekler gibi saçmalamaz...ben bu sitede hiç bir zaman ben şöyle kararsızım sevgilime şu dengesizliği yaşattım dieni görmedim...
Sizin konunuzdan doluu var resmen sözleşip kurguluyorlar:) aynı dengesizlikler...
Ve bu tuhaf ilişkiler öyle ya da böyle bitiyor sonu yok çünkü bunu bilmelisin.
İradene hakim olmalısın sen onu tertemiz severken o sana bunları yaşatıyor
1.2.3 hayatında kaçıncı bayan olduğn belli değl....
Ve en önemlisi Sevgi bu değil sevmek bu değil...gerisi sana kalmış biz ne desek boş.

Ben de 21 yaş olayına katılıyorum maalesef daha çocuklar ve kurguluyorlar.İrademe hakim olmaya başladım. Ben bunları hakketmedim dediğiniz gibi tertemiz sevdim. Ben de dahil olmak üzere, o teyzesinin kızı ve diğer kız hepsi tamamen bitecek biliyorum.Daha böyle giderse, benden sonrakileri de harcayacak. Ve işte, kelime bu... Sevgi, sevmek bu değil.

X