Anket Sevgiliniz / eşinizle en saçma tartışma konunuz neydi ?

Turşunun iyisi ne ile kurulur ?

• Ankete Katılan
    382
Sevgiliyken dogum gununde biraz pahali bir cuzdan almistim.kizmisti benim cuzdanim mi yok niye aliyosun parani niye buna harcadin diye nerdeyse ayrilacaktik aldigim hediye yuzunden:) evliyken yine baska bi dogumgununde isyerine cicek gonderdim.niye beni utandirip millete rezil ediyosun dedi.oyuzden hediye alirken artik kendisiyle beraber aliyoruz.yoksa guzel bir sey yapmaya calisirken kavga cikiyor:)

YA özellikle hamileyken o kadar çok saçma tartışmalarımız oluyordu ki bir defasında arkadaşı bizdeydi ben su istedim onlar konuşurken bana tamam hayatım deyip cevap vermedi de arkadaşıyla konuştu diye kavga edip ağlamıştım ha suyu da getirmişti niye ağladıysam garip

Birde yeni Doğum yaptığımda lavaboya tek gidemiyordum oda kapıda bekliyordu e süt için çok su içince gece 5 defa kalkardım lavabo için o da kapıda uyuyakalmıştı oturduğu yerde uyandırıp kavga etmiştim :KK70:

Yok öyle değil ama biraz dikkat çekici buldu:KK70:Kıskançlığından yapıyor:)
Benim eşimde renklere takıntılı :KK70: ben de kırmızı şal almayı çok istedim ama olmadı :) renkli şallarım var, ben yokken takma diyor :KK70: ben de takmıyorum, bunlar için can sıkmaya gerek yok deyip yoluma bakıyorum

O kadar çok tartışıyoruz ki saçma sapan konular yüzünden bende çok dertliyim bu konuda . Evlilik zor hele Allah korkusu vicdanı olmayan biri ise daha zor. İki yıllık evliyim başıma gelmeyen şey kalmadı anlatsam herhalde roman olur Emin’im ki benim durumda bir sürü kadın vardır. Bu erkeklerin hepsi aynı mantık Nefret eder oldum bütün erkeklerden

Yine çok güzel bir çalışma olmuş tebrik ediyorum :KK9:
Eşim kıyafetlerime daha doğrusu renklerine çok karışıyor bu beni çok rahatsız ediyor:110:Dün kırmızı bir kıyafet beğendim olmaz dedi.:110:Ne var yani kırmızı alsam ne olacak:110:
Adamın renk takıntısı var:)
Yanlız değilsin bende beyaz kırmızı pembe giyemiyorum neymiş efendim dikkat çekici renklermiş herkes bana bakarmış😒

Eski sevgilim ojeden nefret ediyordu ve bunu her fırsatta dile getiriyordu . Ben de onunla görüşeceğim zaman sürmüyordum. Neden ben sevmediğim için oje sürmeyerek kendinden ödün veriyorsun, diye kavga çıkarmıştı.

Yine aynı arkadaş: Diş macunlarının, deterjanların içinde kullanılan köpürtücü sls maddesinin zararlı olduğunu duyduğumu söyledim. Sohbet arasına öylesine söylediğim bir şeydi. Bilimsel ispatım yoksa konuşmayacakmışım. Söylediğimin arkasında durmam gerekirmiş. Bana sls kullanımına dair bir sürü ingilizce akademik makale okuttu. Ve bunu koca bir gün tartıştı.

Ben tartışmıyorum diye de benimle tartıştı. Bence bu koca gün tartışılması gereken bir mevzu değildi çünkü.

Domatesleri kesme şeker kadar değil onun yarısı kadar doğramam gerekirmiş diye demediğini bırakmadı. Yemek seçmezdi ama böyle detaylara takardı.

Hiç mantıklı bir tartışmamız olmadı. Ama dünyanın en mantıklı tartışmasını yapıyormuşuz gibi uzatıyordu.

Ayrıldık tabi. 😁

arabayı tamir ettirmesi🙄 ama sürekli resmen nefesini dinliyor
Her park ediş etrafinda donuyor asla egri olmayacak
En cok tartışma konusu

arabayı tamir ettirmesi🙄 ama sürekli resmen nefesini dinliyor
Her park ediş etrafinda donuyor asla egri olmayacak
En cok tartışma konusu

Ovv zormuş. Eşinizde obsesif kompulsif bozukluk olabilir mi? Başka böyle saplantıları var mı?
Temizlik, ev düzeni, rakamlar vs.

X