Sevgilimle ilişkiye girdik kanamam oldu

dilanw

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
12
3
23
Sevgilimle ilişkiye girdik doğrusu giremedik penisini alamadım ama zorladığı için kanamam oldu bi anlık zorlamadan mıdır yoksa kızlık zarı bozulmusmudur dışarıya bosaldıktan sonra sürterken se zevk suyu geldi hamilelik de olabilir mi ?

Ben çekiniyorum böyle şeylerinde acelesi yok bence ama dinlemedi birine bir şey de demek istemiyorum bu konunun açılmasını dahi istemiyorum evde de değil piknik alanında kahvaltı yapmak istemiştim ben
Yani senin rızan olmadan olmuş. Canım hemen ayrıl bu çocuktan. Anladığım kadarıyla seni manipüle etmiş. Hatta sen duymak istemesen de tecavüz etmiş. Kirlenmiş hissetmene gerek yok ama hazır hissetmediğin bir durumda seni zorlaması doğru değil. Muhtemelen sen de evine gitmeseydin tepkisinden çekiniyorsun ama evli bile olsan aynı evde dahi yaşasanız seni zorlaması tecavüzdür. İstemediğin bir şeyi sana yapmaya zorlayan biri seni sevmiyordur bunu unutma sakın ve hemen ayrıl doğum günü de cehennemin dibine batsın

Ben çekiniyorum böyle şeylerinde acelesi yok bence ama dinlemedi birine bir şey de demek istemiyorum bu konunun açılmasını dahi istemiyorum evde de değil piknik alanında kahvaltı yapmak istemiştim ben
Kendinize gelin lütfen. Çekinmekte haklısınız, duyulsa yanlış anlaşılabilirsiniz etraf tarafından. Utanması gereken o sapık herif. O şer*fsizin yaptıklarını da sineye çekmeyin. Bir daha görüşmeyin. Bunun özrü olamaz. Hala bacaklarım gergin sinirden.

Derhal ayrıl o şerefsizden zaten bu seviyeye getirmiş asla peşini bırakmayacak devamını getirecek. Yaşlarınız kaç sizin?

Sevgilimle ilişkiye girdik doğrusu giremedik penisini alamadım ama zorladığı için kanamam oldu bi anlık zorlamadan mıdır yoksa kızlık zarı bozulmusmudur dışarıya bosaldıktan sonra sürterken se zevk suyu geldi hamilelik de olabilir mi ?
Penisini alamadım nedir ya ilk defa bir kadından böyle bir cümle duyuyorum .. şakir amca senmin ?

Canım ilişkiye giremedik demişsin duvar hissi mi oldu? Duvar hissi olduysa bozulmamıştır vajina kasların kasılmış girişi engellemiştir. Çok geçmiş olsun yaşadığın cinsel saldırı lütfen o kişiyle irtibatını kes rızadan falan anladığı yok, işlediği yasal suç!

Vay şerefsiz vay pislik vay daha buraya neler yazardım da yazamıyorum ama aklıma gelen bütün küfürleri ediyorum şu an bu yaratığa.

Konunun başında zorladığı için kanamam oldu yazınca aklıma gelmedi değil ama belki dedim ilişki sırasında zorlanmışlardır da onu kastediyordur. Allah'ın belası pislik.

Lütfen ayrıl o şerefsizden lütfen. Ve git şikayetçi ol. Sen değil o utansın. Sen utanılacak bir şey yapmadın. Sakın kendini kirli hissetme sen tertemizsin.

23 yaşında bir kadın tecavüze uğradığının nasıl farkında olamaz ben anlamıyorum. Aklınız başınıza gelsin artık diye sizi şöyle bir sarsasım var? Hediye olarak kendi bedenizi sunmuş gibi göstermenize mi yanayım, tecavüz olduğunu fark etmeden zara takılmanıza mı? Şaka mısınız siz?

Son düzenleme:
23 yaşında bir kadın tecavüze uğradığın nasıl farkında olamaz ben anlamıyorum. Aklınız başınıza gelsin artık diye sizi böyle bir sarsasım var? Hediye olarak kendi bedenizi sunmuş gibi göstermenize mi yanayım, tecavüz olduğunu fark etmeden zara takılmanıza mı? Şaka mısınız siz?
Tecavüz olduğunun farkında aslında o sebeple zara takılıyor ama kabullenmek istemiyor sanırım.Çünkü o yaratığı bırakmak istemiyor.

Muhtemelen öyle, buradaki arkadaşlarda dalga geçenlere kızmış ama asıl dalgayı bu konuları açanlar geçiyor.
Vallahi biraz göz gezdirdim mesajlarına başı sonu saçmalık arkadaş maytap geçiyor bizim duyarlı bayanlarımızda tüh vah tecavüze uğramış haberi yok garibimin modunda destek mesajları yağdırıyor .. bilemiyorm ben ikna olmadım önemi de yok umarım fake konudur ciddi dertlenen üzülen insanlar olmuş çünkü..

Vallahi biraz göz gezdirdim mesajlarına başı sonu saçmalık arkadaş maytap geçiyor bizim duyarlı bayanlarımızda tüh vah tecavüze uğramış haberi yok garibimin modunda destek mesajları yağdırıyor .. bilemiyorm ben ikna olmadım önemi de yok umarım fake konudur ciddi dertlenen üzülen insanlar olmuş çünkü..
Bu ara sayıları arttı bu tarz değişik konuların, yine de umarım öyle bir şey olmamıştır.

Yav fake konu olsun bizle eğlensin dalgasını geçsin de böyle bir şey olmamış olsun ben razıyım

X