Sevgilimle ilişkiye girdik kanamam oldu

dilanw

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
12
3
23
Sevgilimle ilişkiye girdik doğrusu giremedik penisini alamadım ama zorladığı için kanamam oldu bi anlık zorlamadan mıdır yoksa kızlık zarı bozulmusmudur dışarıya bosaldıktan sonra sürterken se zevk suyu geldi hamilelik de olabilir mi ?

Sevgilimle ilişkiye girdik doğrusu giremedik penisini alamadım ama zorladığı için kanamam oldu bi anlık zorlamadan mıdır yoksa kızlık zarı bozulmusmudur dışarıya bosaldıktan sonra sürterken se zevk suyu geldi hamilelik de olabilir mi ?
Bozulmuştur, zaten zorlamayla bozuluyor başka nasıl bozulacaktı

Tesekkür ederim psikolojik sanırım kendimi kirli hissediyorum ne kadar duşa girsem de utanıyorum 😕
Canım öncelikle hamile kalmak o kadar basit değil, boşuna strese girme sonra adetin gecikir. Ayırca olan olmuş. Yapman gereken bundan sonrasına dikkat etmek. En önemlisi de sana saygı duyan biri ile birlikte olman.

Ben çekiniyorum böyle şeylerinde acelesi yok bence ama dinlemedi birine bir şey de demek istemiyorum bu konunun açılmasını dahi istemiyorum evde de değil piknik alanında kahvaltı yapmak istemiştim ben
Ben çok üzüldüm sizin için. Lütfen durumun ciddiyetine varın. Şikayetçi olun diyeceğim ama böyle bir şey yapmazsınız diye düşünüyorum. En azından adama haddini bildirip sepetleyin. Dışarıda bile gözü döndüğüne göre bundan sonra hiç durduramazsınız.

İlk mesajınızı düzenler misiniz? Siz de rızanız varmış gibi yazmışsınız.

Sevgilim benimle ilişkiye girdik doğrusu giremedik penisini alamadım ama zorladığı için kanamam oldu bi anlık zorlamadan mıdır yoksa kızlık zarı bozulmusmudur dışarıya bosaldıktan sonra sürterken se zevk suyu geldi hamilelik de olabilir mi ?

X