SEVGILIMIN ABLASI

pnrbstrk06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2016
93
29
28
İyi aksamalar. Yaklaşık 3 yıllık bo birlikteliğim var . Sevgilim su an askerde gelince söz falan düşünüyoruz. Ailelerimiz falan biliyor görüşüyoruz . Ablası mont almış. Sevgilimde begenmediysen git değiştir dedi . Bende Tmam dedim bugün değiştirmeye gittim . Ablasina sordum yinede mavi mi aliyim siyah mi diye . Onların aldığı kirmiziydi . Bi triplere falan girdi kendin bilirsin dedi sürekli . Montu aldıktan sonra ablasina gittim. Gösterdim montu falan bi değişikti bende hemen çıktım eve geldim oturmadim zaten. Sevgilime söyledim ablan böyle böyle bi triplere girdi diye. bu arada ablası evli ve hamile . Sevgilimde sinirlendi ablasını aramış siz niye böyle böyle yapiyorsunuz diye tartışmışlar. Bende şimdiden aramizin kötü olmasını istemedim. Niye söyledin falan dedim. Sevgilimde her zaman aynı şeyi yapıyorlar o zaman düzgün davransinlar sana herşeye karismasinlar ben değiştir dedim dedi. Ablasina mesaj attım bende kusura bakma gibisinden olay biraz fazla büyümüş dedim hamile hhamile uzulmesini istemedim açıkçası . Ama cevap vermedi . Ve mesaji gördü. SSizcene yapmalıyım ?

Hediye montu sırf rengi için neden değiştirdin ki?
Giyiverseydin öyle gönülleri olurdu.
Ayrıca sevgiline ablan trip attı diyorsun çocukta doluyor onlara patlıyor neden söyledin diyorsun tuhafsın.

Olsaydi kirmizi ne olacak ki?
Tribe girmemis.
SEn zaten onun begendigi rengi begenmemissin. neden siyah mi mavi ki diye soruyorsun ki? onun zevki ve senin zevkin bir degil ki degismeye gitmissin. birde ona soruyorsun hangisini alayim diye bana cok mantiksiz geldi.
Ben olsam bende sende bilirsin neyi istiyorsan onu al derdim. zaten begenmemis degistiyorsun .
Ben nezaketten yinede degismem. hic gorevi falan olmadigi halde içinden gelmis mont almis sana.
+ hadi bunlar oldu. sen acip sevgiline ablan triplere girdi diye hem sikayet etmissin hemde olaylar buyudu demissin.

Ben senden birsey anlamadim.

Kız yapacağını yapmışsın zaten daha napcan:KK48:
Valla dünyanın en çirkin hediyesi olsa bile ben değiştirme işini çok sevimsiz buluyorum.Kız özenip almış ki alması bile gerekmezdi yani.Gereksiz yere sıkıntı çıkartıp ara bozmuşsun

haksızsın kusura bakma. alan kişi ile çok çok samimi değilsem (ablam, kuzenim vs) asla gelen hediyeyi değiştirmem. ayıp bi kere. ihtiyacınız olan bişey değil ki değiştiresiniz, hediye sonuçta. bi de renk yüzünden özellikle.

sonra kadın tribe girdi diye sevgilinize yetiştiriyosunuz. sevgiliniz kadına kızınca da neden söyledin ki diyorsunuz. mantık?!

kadına bi hediye filan alın da gönlü olsun. sevgiliniz de gitsin özür dilesin.

Böyle ufak tefek şeyleri sevgiline anlatirsan yarın öbür gün yorulabilir bu mevzulardan bence elinden geldiğince ailesiyle aranda halletmeye calis.Hem güzel şeylerden konuşmaya bakın bunlar tadinizi kacirmasin

Tamam haklısınız ama ben bugüne kadar sevgilime ne aldiysam . Ablası hep begenmedi. Ya üstüne olmamış dedi ya yakişmamış dedi ya açmamıs dedi. Ayrıca hhediye degil .Sevgilim beraber gidin alın dedi. Onlar gitmiş almış ama ben gönderdim.

Hediyeyi değiştirmişsin bir hata etmişsin de bir de gözüne soka soka gidip aldığın rengi ne diye gösterirsin ki? Hayır kadının sabır taşı çatlayacak mi onu mu kontrol ediyosun yani nedir? Bir de ablayı kötüleyip çocuğu da öfkelendirmissin şimdiden böyle gereksizce ortam germeye gerek yok. Ayıp etmişsin. Ablanın yerinde olsam okkalı bir mesaj atardım cevap vermediğine dua et.

Tamam haklısınız ama ben bugüne kadar sevgilime ne aldiysam . Ablası hep begenmedi. Ya üstüne olmamış dedi ya yakişmamış dedi ya açmamıs dedi. Ayrıca hhediye degil .Sevgilim beraber gidin alın dedi. Onlar gitmiş almış ama ben gönderdim.
Eşi ya da nişanlısı olsanız anlarımda sevgiliyken beraber gidip mont alınması olayı saçma geldi bana.

Sevgilinizin ablasiz size mont aldi
Sizde rengini begenmediniz degistirdiniz
Hangi renk daha guzel diyede sordunuz o da bozuldu
Sizde sevgilinize soylediniz tavir yapti ablan bana diye
O da ablasina kizdi boyle anladim dogru mu?
Dogruysa eger Hediye degistirilmezki ama ya. Valla ilk defa gorumcenin sucu yok şok oldum

hatalısın değiştirdiysen bile sevgilinle aranda kalsaydı ve ablasına birde dalga geçer gibi renk sormasaydın keşke

X