Sevgilim askere giderken 2.plana atılmış gibi hissettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
iliskiyi tam oturtamamissiniz ne nisani yani biraz küsmen cocukca olmus bunun icin sizin askerden sonra cokca vakit gecirmeniz birbirnzi iyi tanimaniz lazim yaslariniz kac bilmiyorm ama canini sikman icn cok erken

Onca kalabalığın ve askerlik stresinin içindeki gence karşı düşündüğünüze bak.
Bu kadar mı anlayışsızdınız?
Askerdeki adamı da darlayıp gurbetlerde strese sokarsınız siz. Evlerden uzak

Merhaba sizlerden objektif yorum almak istedim. Sevgilim dün askere gitti bedelli olarak. Onu yolcu etmemi otogara gitmemi çok istemişti ben de gittim. Çok kalabalıktı zaten arkadaşları, komşuları, annesi babası vs vardı. Neyse sevgilimle otogara girerken arkadaşlarını görünce ikilemde kaldı benimle gitmek ya da arkadaşlarına gitmek arasında. Ben biraz üzülür gibi olunca benimle geldi. Sonra beni ailesinin yanında bırakıp hep arkadaşlarıyla takıldı otogarda ben öyle köşede onları izledim. Bozuntuya vermedim morali bozulmasın diye ama kötü hissettim. Vedalaşmamız da çok kısa ve ruhsuzdu zaten sarılırken üzerimize otobüs geliyordu ayrılmak zorunda kaldık o da hemen otobüsüne bindi. Kendimi o kadar yakını arasında değersiz hissettim. Sizce boşuna mı kuruntu yapıyorum? Biz askerden sonra nişanlanmayı düşünüyorduk ama bütün ömrüm böyle 2.planda değersiz hissetmekle geçsin istemiyorum.

Bedelli askerlik yapana böyle asker uğurlaması yapıldığını ilk defa görüyorum. 😄

Sevgilim değildi ama yakın bir arkadaşımın mezuniyet törenine davet edilmiştim. Mezuniyette beraber konuştuk vs. Sonra üniversite arkadaşlarının yanına gitti. Gidiş o gidiş 😒 Bozuldum biraz ama sonuçta dünyasında tek ben yokum ki arkadaşımın. Kendi çapımda o gün triplere girmiştim 🤣

Bu kişi yerine evlenmeyi düşüneceğim gibi böyle davransaydı ne düşünürdüm bilmiyorum. Diğer davranışlarına göre kararınızı verin. Ben muallakta kaldım. Evlenince sizi evde bırakıp arkadaşlarıyla vakit geçirebilir de. Belki sadece kuruntudur.

Bedelli de olsa sevgilimden ayrı kalacağım. O bir emir altında olacak, konfor alanı değişecek, streste olacak. Bu süreçte ne yaşarız bilemem.
El bebek gül bebek büyüdüyse kısa zamanda da strese girer. Tanıdıklarım vardı da az dalga geçmemiştim 🤣
Ayrıca bedelli parasını biriktirmek için ek iş yaptı ve devletine parasını aslanlar gibi yatırdı. Bu sebeple bedelli diye küçümser tarzda yaklaşmaya gerek yok bence.
6 ay yapsaydı bunu diyebilirdik. Ellerini bir şeye sürmeyecekler gibi bir şey.

Şu yeni yetmelerin de başı sıkışınca hemcinslerine teyzecim diye kendince aşağılamaya çalışması. Komik komik şeyler dönmüş. Ha bi de erkek milletinin bu kadar üstüne düşmeyin, bi yerleri kalkıyor sonra sizi beğenmiyorlar. Teyze olmanın faydaları tabi.

Eşim biz sevgiliyken gitti bedelliye, kimse de uğurlamadı çocuğu. Askerde tek gözle nişan alamadığı için komutan eliyle kapatmış hatta, bedelli nasıl geçiyor söyleyeyim de çok şey beklemeyin :))

Öte yandan asker yareni gibi görünmenizi istememiştir ona da saçma gelmiştir belki o tarz bi durum. Ruhlu bi vedalaşma olacak bi vedalaşma türü değil çünkü bence

Merhaba sizlerden objektif yorum almak istedim. Sevgilim dün askere gitti bedelli olarak. Onu yolcu etmemi otogara gitmemi çok istemişti ben de gittim. Çok kalabalıktı zaten arkadaşları, komşuları, annesi babası vs vardı. Neyse sevgilimle otogara girerken arkadaşlarını görünce ikilemde kaldı benimle gitmek ya da arkadaşlarına gitmek arasında. Ben biraz üzülür gibi olunca benimle geldi. Sonra beni ailesinin yanında bırakıp hep arkadaşlarıyla takıldı otogarda ben öyle köşede onları izledim. Bozuntuya vermedim morali bozulmasın diye ama kötü hissettim. Vedalaşmamız da çok kısa ve ruhsuzdu zaten sarılırken üzerimize otobüs geliyordu ayrılmak zorunda kaldık o da hemen otobüsüne bindi. Kendimi o kadar yakını arasında değersiz hissettim. Sizce boşuna mı kuruntu yapıyorum? Biz askerden sonra nişanlanmayı düşünüyorduk ama bütün ömrüm böyle 2.planda değersiz hissetmekle geçsin istemiyorum.
18 günlük askerlik için otogara toplandiginiza değmez ya. Abartmayın.

Eşim biz sevgiliyken gitti bedelliye, kimse de uğurlamadı çocuğu. Askerde tek gözle nişan alamadığı için komutan eliyle kapatmış hatta, bedelli nasıl geçiyor söyleyeyim de çok şey beklemeyin :))

Öte yandan asker yareni gibi görünmenizi istememiştir ona da saçma gelmiştir belki o tarz bi durum. Ruhlu bi vedalaşma olacak bi vedalaşma türü değil çünkü bence
Komutan eliyle mi kapatmış fkfkfkfkfkfjgjjg

Bedelli de olsa sevgilimden ayrı kalacağım. O bir emir altında olacak, konfor alanı değişecek, streste olacak. Bu süreçte ne yaşarız bilemem.
Ayrıca bedelli parasını biriktirmek için ek iş yaptı ve devletine parasını aslanlar gibi yatırdı. Bu sebeple bedelli diye küçümser tarzda yaklaşmaya gerek yok bence.
😂😂😂 Sen aşıksın belli😂😂😂

Aslanlar ziraate nasıl yatırıyor acaba parayı? Sıraya girmiyorlardır kesin. Ne de olsa aslan.
Dayım sadece para yatırdı hiç askere gitmedi bedellinin o kısmına denk gelmişti. Evden çıkıp Parayı yatırmaya gittigi bankaya kadar attığı her adımı 10 yıldır anlatıyor😂askere gitse ne yapardı😂

Evet, Allah korusun bi savaş falan çıkarsa bizimkinin başına 1 tane göz kapatıcı komutan temin etmesi lazım devletin :KK70:
Bizimki bütün atışları yapmış başarı belgesi vermişler. Sonra çok saçma bişeyden dayak yemiş. 🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X