Serum Kilo Aldırır mı?

angelnr*

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
858
69
Arkadaşlar, zaten çok zayıftım ama son günlerde bazı psikolojik durumlarımın da etkisiyle 1-2 kilo daha verdim. Artık durum sağlıksız bir zayıflık ve kilo oldu bence. Ne durumlarda serum takviyesi yapılıyor biliyor musunuz? Bir şey de yiyemiyorum pek son günlerde, serum neye göre takılıyor, kim karar veriyor yani ona? Kilo almaya, fiziksel olarak toparlamaya etkisi olur mu? Hiç serum takılan var mı aranızda? Şimdiden teşekkürler

Canım ben serum yedim 2 ay oldu nerdeyse kilomda hiç bir değişklik yok ... Önemli olan kortizonlu olanıymıs sanırım onu da her gidene takmıyorlar. Ben tranvayda bayılmıştım hastaneye götürdüler gözümü açtığımda çok mutlu olmustum bende kilo alınır diye biliyordum çünkü :KK70: ama maleseff :/

serumla ilaçla olcak şeyler değil bunlar. Siz kilonuzu değil hayata bakışınızı değiştirin. Pozitif olursanız yeme isteğinizde gelecektir. Şahsen kendimden bliyorum :)) bende stresli donemlerımde zayıflarım ama mutlu oldugum anlarda yemek yerim kilo almak için çabalarım.

Taaa 2011`in konusuymus ama serum gerçektende kilo aldiriyor...Ben o kadar abur cubur yiyim kilomda oynama olmazdi ama artik 70 kiloyum.. :KK43:( 62,63 kilodan yukari cikmazdim...Demir eksikliginden dolayi serumun icine maddeyi katip takviye sonucu 2 ameliyat sonrasindaa aldigim serumlar banaa kilo olarak geldi...Aldirmaaz diyenlerr yaniliyorlar bal gibi aldiriyor...Öyle 1 defaylaa serum yemeklee kilo almazsiniz tabi ki. :KK70:D

illa ameliyat mı olmak gerekiyor :/ ben de aldırıyor diye duymuştum ama kardeşim 3 defa serum yedi çöp gibi hala boyu da uzun üstelik :/ Kişiden kişiye değişiklik gösteriyor demek ki

merabalar kızlar.ben beslenme danışmanlığı yapıyorum.yani insanlara doğru beslenmeyi öğretiyoruz.kilo almak ya da vermek isterseniz ve yardıma ihtiyacınız olursa ben burdayım =)

X