Serra'nın Parfüm Kokulu Dünyası

Ben sormak istedim ama stres ve baski yaratmamak icin cekindim ama hamilelik nasil gidiyor nasil ruh hallerii, keyifler? Iyi misin?
İyii. Normalden pek farklı hissetmiyorum. Ama özellikle dün ve ondan önceki iki günaşırı sinirliydim, PMS dönemindeki gibi. Bugün mutlu uyandım, kitap okudum, meditasyon yaptım. Sadece çok çok sıkılıyorum, çünkü iki aydır evdeyim.

Hic anlamadim mustechen bir resim de gondermedim ki yuzumu cekip yolladim bana dedigi seye gel manyak mi ne.
Hmmmm 🙄 konuşma pek benim düşündüğüm gibi olmamış. ama seninle normalde de iletişim kurmaya çalışan biri gibi bir şekilde çünkü konuşmayı sevmiyor demişsin konuşacak bişeu bulamadığı belli ama bi şekilde kendini hatırlarmak için kedi yollamış sana.
sen açık bir resim yollayınca belki konuşma amacım o değildi gibisinden öyle yazmışa benziyor. Kendisi sen ona çıplak resim atıyormuşsun gibi algılamış galiba .

Evet, kan tahlili yaptırmıştım. O dönem B12 düşük çıkmıştı. Doktor takviye verdi. O takviyeyle ilgili ekşi'de okuduğum yorumlar çok iyiydi. Herkes birden ne biçim enerji dolduğunu yazıyordu. Bende öyle olmadı. Toparladı ama en azından sürünmüyordum. Sonra başka bir vitamin kompleksi kullandım 1 ay kadar. B12 + biotin + çinko içeriyordu. O baya iyi gelmişti. Hem enerjim iyiydi hem saçlarımda iyi anlamda farklar olmuştu. Ama işte takviye kullandığım sürece iyi, sonra yine eski haline dönüyor.

Ben de kullanıyordum B12. Üstüne Demir ilacı d vitamini falan. Ama kullanmama rağmen bir türlü kan değerlerim yükselmiyor istenen seviyeye. Sadece öldürmeyip süründüren seviyelere çıkıyor. Bıraktım artık. Dökülen saçlarımı üzülmeden toplamaya alışmaya çalışıyorum 🙄

:confused: :confused:
Yaaaaaa, on yillik kk hayatimda ilk defa geyik sayfam var:)
Ben de küçük bir bilgi vereyim o zaman.
İpek ongun kendi torunlarının adını seride doğan çocuklara vermişti.
(melis'in) basak, (dilek'in) derya ve var olduğuna şu an emin olmadığım maya (ayrı bir seri çıkartmıştı maya'ya ama bir genç kızda da var mı emin değilim)
Bir de kendi kızı defne'yi sirma'nin annesi olarak eklemişti kitaba. Diğer kizi Nilgün de şimdi hatirlamiyorum ama büyük ihtimalle ilk kitaba yazıp İstanbul'a gocunce unutmak zorunda kaldıkları bir karakterdi...

:confused: :confused:
Yaaaaaa, on yillik kk hayatimda ilk defa geyik sayfam var:)
Ben de küçük bir bilgi vereyim o zaman.
İpek ongun kendi torunlarının adını seride doğan çocuklara vermişti.
(melis'in) basak, (dilek'in) derya ve var olduğuna şu an emin olmadığım maya (ayrı bir seri çıkartmıştı maya'ya ama bir genç kızda da var mı emin değilim)
Bir de kendi kızı defne'yi sirma'nin annesi olarak eklemişti kitaba. Diğer kizi Nilgün de şimdi hatirlamiyorum ama büyük ihtimalle ilk kitaba yazıp İstanbul'a gocunce unutmak zorunda kaldıkları bir karakterdi...
Ben o kadarını okumadım bilemeyeceğim ama mutlaka bilenler vardır Maya’yı. Serinin devamı çıkana kadar büyüyüp ilgimi kaybettim demek ki 🤣 Zaten Serra Özgür’le evlendiğinde beni kaybetmişti. Ben o dönem sorumluluk alınan, ev tutulan, yüzük bakılan değil, çılgın atan aşklara inanıyordum çünkü 🤣

Şeyi hatırlıyor musunuz, Serra'nın çocuk bakıcılığı yapmasını? Baktığı 5 yaşındaki kız kedisini çamaşır suyunda bekletiyordu.

X