Şekersiz 21 güne bana eşlik etmek isteyenler 🙋🏼‍♀️

Oluyor olmaz mı ? Karnımda bir şeyler var sanki gıdıklayıp duruyor :-). Şeker yemeyince vücut, şeker yerine yağ ve protein yakıyormuş ya ondandır proteinden sonra canımızın daha da tatlı istemesi. Geleni yakıyor, geleni yakıyor :confused:. ama yağlar da gidiyor tabii, şekersiz beslendiğimizde göbek dümdüz, bel incecik oluyor.

Ben akşamları çok zorlanıyorum. 20.00 gibi biri beni dürtmeye başlıyor sanki "hadi yesene" diye. Mutfağı toparlayıp bütün işler de bitince, beynim ödül istiyor sanırım. "hadi çok iş yaptın, ödüllendir kendini" diyor.
bende de genelde akşamları 😊

gayet iyi gidiyo herşey ben bugün yarım elma yedim şeker olarak ama regl dönemim yakın ibs tavan yaptı vücut şaşırdı diren minik dirennnn😀sizlerde bugün nasıl geçti varmı çukulata yiyen😜

Ödüllendir ama başka şeylerle kuru meyveler al mesela olmaz mı

Dizi izleyerek oyalanıyorum. Ağzın yerine gözün çalışsın mesajı gönderiyorum vücuduma 🤣.

Alma eve bşey ben almıyorum 🤣

Ben de almıyorum, eşime de "Dışarıda ye eve getirme" dedim. Evde şu anda sadece taze meyve ve günkurusu kayısı var ✌.

Artik cok gec ....en kisa surede hepsini yok edip araniza katilacagim :KK45:

Ahahaha, bitirince gelirsin, alma eve bir daha ama. Göz gördükçe can istiyor, kendimize yok yere zulmetmeyelim, nefsimize yazık 😪.

gayet iyi gidiyo herşey ben bugün yarım elma yedim şeker olarak ama regl dönemim yakın ibs tavan yaptı vücut şaşırdı diren minik dirennnn😀sizlerde bugün nasıl geçti varmı çukulata yiyen😜

Elmanın diğer yarısını niye yemedin? İbs stresten mi oluyor?

Dizi izleyerek oyalanıyorum. Ağzın yerine gözün çalışsın mesajı gönderiyorum vücuduma 🤣.

Ben de almıyorum, eşime de "Dışarıda ye eve getirme" dedim. Evde şu anda sadece taze meyve ve günkurusu kayısı var ✌.

Ahahaha, bitirince gelirsin, alma eve bir daha ama. Göz gördükçe can istiyor, kendimize yok yere zulmetmeyelim, nefsimize yazık 😪.

Elmanın diğer yarısını niye yemedin? İbs stresten mi oluyor?
diğer yarımıda öğle sonrası yedim 😀 evet büyük ölçüde stresden 😔

merhaba arkadaşlar tatlı bağımlılığımı törpülemek ve diyabete olan yatkınlığımı göz önünde bulundurarak motivasyon amaçlı açtım konuyu bana eşlik edeceklere şimdiden teşekkür eder sağlıklı ömür dilerim sevgiler 🙋🏼‍♀️

Başlangıç 14.03. 2022
Ben de katılmak isteriiim🥰 yeme konusunda başarılı oluyorum ama şu siyah çayı şekersiz bir türlü içemiyorum.

Ay😍 kim de yok ki? Aklıma geldiklerine kendimi telkinliyorum fit olacağım, sağlıklı olacağım diyerek mutfaktan kaçıyorum. Ailemde de şeker hastalığı var, aday olabilirim yaşım 27 bu yüzden artık bir yerden başlamam gerekiyor ☺️
benim annemin şekerden böbrekleri gitti diyalize giriyo haftada 3 gün 😔daha neler yaşadı şekerden çok kötü bi hastalık banada prediyabet denmişti biraz düzelttim ama devamlılık şart en başta sağlık için başlıcaz 😊

benim annemin şekerden böbrekleri gitti diyalize giriyo haftada 3 gün 😔daha neler yaşadı şekerden çok kötü bi hastalık banada prediyabet denmişti biraz düzelttim ama devamlılık şart en başta sağlık için başlıcaz 😊
Çok geçmiş olsun canım aynı şeyleri anneannem yaşadı diyalize girdi daha sonra şeker gözlerine vurmuş bir gözünün görme yetisi azaldı günde 3 kez de inüsilin iğnesi yapıyor kendisi 72 yaşında ve 30 yıldır şeker hastası. Şükür olsun her halimize dediğin gibi ennn başta sağlık için başlayalım 🙏 her şeyin başı sağlık bu yüzden enn güzel post ilan ediyorum. 🥰

Çok geçmiş olsun canım aynı şeyleri anneannem yaşadı diyalize girdi daha sonra şeker gözlerine vurmuş bir gözünün görme yetisi azaldı günde 3 kez de inüsilin iğnesi yapıyor kendisi 72 yaşında ve 30 yıldır şeker hastası. Şükür olsun her halimize dediğin gibi ennn başta sağlık için başlayalım 🙏 her şeyin başı sağlık bu yüzden enn güzel post ilan ediyorum. 🥰
Allah razı olsun böyle mübarek günde şifa diliyorum en başta , ananene herkese ve bize iyi geceler 🌸

Ah miniko ah, o kandilde ben mahvettim her şeyi, komşudan gelen bir kase irmik helvasına yenildim :sinirli::-).

Ama dün yeniden başladım, bu sefer 21 günü tamamlayacağım söz.
Şekersiz 1. günüm bitti :nazar:.

Sen ne yaptın? 1 hafta bitti değil mi?
evet canım bir hafta bitti ben bugün 1 hurma yedim vazgeçme sakın devam et

X