seçme hakkımız yok mu?

yok benim özel sağlık sigortam var ssk ile gitmiyorum. özel sağlık sigortam astım-bronşit hastalıklarımı karşılamıyor mesela geçenlerde ssk mı kullanarak özel bir hastanede muayene oldum onda bile böyle bekletmediler en fazla 20-25 dk.
ama bende ne yaptım aradım acıbademin hasta ilişkilerini herşeyi birbir anlattım.

Kaç zaman sonra okudum yazdıklarımızı.Hala doktora gitme düşüncesi beni geriyor malesef.Bir ara cesaretlenmiştim ama geçti.Gitmedim muayeneye.Üstelik taşındığım için, yeni bir doktor muayene edecek, nasıl davranacak bilemedim ve korktum. Gitmedim.

bence kendiniz kasamayın.Kastığınız için acı çekiyosunuz.Benim doktorum bayan elide çok hafif.
Yani ben hiç zorlanmadım acısız ve ağrısız br şekilde gerçekleşti.

bence kendiniz kasamayın.Kastığınız için acı çekiyosunuz.Benim doktorum bayan elide çok hafif.
Yani ben hiç zorlanmadım acısız ve ağrısız br şekilde gerçekleşti.

Yok canım galiba yapısal olarak bir problem var çünkü normaldede acı oluyor biraz.Tabi muayenede elde olmadan kasıyorum kendimi ,doktorlarda zorluyorlar ve muayene benim için kabus oluyor malesef. :çok üzgünüm:

Jinekolojik Muayene Malesef En Saglikli Muayene Yontemi Kizlar.aci Ceksenizde Cekmesenizde.ultrason Rahim Agzi Yaranizi Iltihabinizi Gostermez.doktorlarda Merakli Degildir Elbet Bize Alttan Bakmaya.:) Ama Bu Işin Baska Yontemi Yok Malesef.ben Hamile Kaldiktan Sonra Doktorum Alttan Hiç Bakmadi Bana Ama Keske Baksaymis.malesef 5 Aylik Bebegimi Rahim Agzi Iltihabi Yuzunden Kaybettim.ultrasonda Bunu Goremediği Icin Gec Kaldik.o Yüzden Korkmayin Ve Kasmayin Kendizini.inanin Sizin Için En Sagliklisi Bu Yol

özür bayanlar ,çocuk doğuranınız yok mu? umarım doğuran hanımlar benim ne demek istediğimi anlamıştır...benim acımadı acımıyor...

Ben doğurmadım zaten doğursam, böyle bir sıkıntımda olmazdı sanırım.Mutlaka gerekli olduğunu anladık arkadaşlar sağolsun anlattılar.Sorun artık çekilen acı.İlişkiye girerken bile acı oluyorsa anlayın artık, soğuk metalin ve yabancı bir insanın karşısında ne olur:)) Normalde kendi kulaklarını delen ,kolay kolay hiçbir ağrıda ilaç içmeyen dayanan biri olarak konu muayeneye gelince farklı oluyor herşey.

X