seçme hakkımız yok mu?

yani bir anormallik var demekki.ama doktorlar da anormallik olsa söyler diye düşünüyorum.aman canım, allahım sesimi duysa da doktora gitmeme gerek kalmadan hamile kalsam ne olur.ooooff offf.sen ne yaptın canım.iyi misin?

canim vajinanin darliginin anormallikle ilgisi yok yani her kadinin ayni genislikte olacak degilya ben seni anliyorum bazen can acitiyor o sey ama sadece takarken sonradan degil...ben hamileydim 2 aylik canim asilamam tutmustu ama bebegim gelisemedi dusukle sonuclandi!!!senağlama[/QUOTE]

canım bir kere hamile kaldın ya nasılsa bir daha kalırsın.hep öyle örnekler duyuyorum ben.yine de meleğin için üzüldüm.ne diyeyim.:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

yaw 1 sene adet olmayıp hamilemi kalmış valla darısı başımıza yani hamilelikten bahsediyorum ilginç bir şekilde bende bu ay adetim bittikten 1 hafta sonra yine kanamam başladı hayırlısı bakalım

yaw 1 sene adet olmayıp hamilemi kalmış valla darısı başımıza yani hamilelikten bahsediyorum ilginç bir şekilde bende bu ay adetim bittikten 1 hafta sonra yine kanamam başladı hayırlısı bakalım

gerçekten yaa ben de şaşırdım doğrusu.sen dr.a gittin mi canım neden 1 hafta arayla adet oldun ki acabaCADIARZU?

valla gitmedim ama bayramdan sonra arayacağım bir tuhaflık var bu işte bana spekulum yüzü göründü hahahaha:)) zaten 2 ay farlutalle adet oldum ben klomen beklerken doktor 8-10 ay normal yolla deneyelim dedi ama onuda deneyemiyoruz ki 5 gün ara ile adet olurmu insan:)))

canım keşke mümkün olsa kasmamak onu da denedim olmuyor zaten muayeneye gitme lafı bile paniğe kapılmama sebep oluyor.ben de şaşkınım. tek sorun acı değil yani.psikolojimi bu kadar etkiliyor anlayacağın.ben kendi dişini çeken ,kendi kulaklarını yorgan iğnesiyle delen bir insanım ama bu konuda o dayanıklılıktan eser yok.

yani bir anormallik var demekki.ama doktorlar da anormallik olsa söyler diye düşünüyorum.aman canım, allahım sesimi duysa da doktora gitmeme gerek kalmadan hamile kalsam ne olur.ooooff offf.sen ne yaptın canım.iyi misin?

hamile kalincada kurtulmuyorsunki canooo.. sen kendi kendini korkutuyorsun yapma öyle... sakin ol yada ne bileyim ya doktora gideken sakinlestirici yut...

hamile kalincada kurtulmuyorsunki canooo.. sen kendi kendini korkutuyorsun yapma öyle... sakin ol yada ne bileyim ya doktora gideken sakinlestirici yut...

:roflol::roflol:bana eşim cano der biliyor musun.sakinleştirici işe yarar mı acep.denemek gerek:))sağol bunu düşüneceğim.

özgürce benim hislerime bire bir tercüman olmuşsun.aynen bende o alet korkusundan dr a gidemiyorum.gitmem gerekiyo biliyorum.bebek de istiyorum ama o korku yetiyor bana.ultrasona bile çığlık atarak giriyorum yani o dereceyim.daha hiç o alet takılmadı ama çok acıycak diye ödüm kopuyo ya....
aşılama deneme yolunda hızla ilerliyoruz.malesef olmuyo bizde de.rabbim doğal yollardan bize hayırlısıyla ver nolursun.
özgürce inşallah duamız tez zamanda kabul olur.

özgürce benim hislerime bire bir tercüman olmuşsun.aynen bende o alet korkusundan dr a gidemiyorum.gitmem gerekiyo biliyorum.bebek de istiyorum ama o korku yetiyor bana.ultrasona bile çığlık atarak giriyorum yani o dereceyim.daha hiç o alet takılmadı ama çok acıycak diye ödüm kopuyo ya....
aşılama deneme yolunda hızla ilerliyoruz.malesef olmuyo bizde de.rabbim doğal yollardan bize hayırlısıyla ver nolursun.
özgürce inşallah duamız tez zamanda kabul olur.

rahat rahat muayene olan arkadaşların yerinde olmayı çok isterdim canım.Çığlık atmasamda haklısın ultrason bile çok can yakıyor.benim dr.Nefes al diyor kaskatı kesiliyorum inan.Bir aşabilsem aşabilsek keşke.Umarım dediğin gibi doğal yollardan hamile kalırız da dr.a nazımız geçer biraz daha:))dr.a hala gidemedim zaman geçiyor.:çok üzgünüm:

ben bugün aradım doktorumu kadın bıktı zaten benim telefonlarımdan rüyamda doktorun peşinden koşuyodum hastenede bana bu kadar çok araştırma diye fırça çekiyodu popomda kapalıydı gerçi ve tam o esnada tel çaldı doktorum arıyo:) Anlattım durumu 1 hafta arayla kanamam olduğunu progesteron yaptırma beta hcg yaptır dedi neden anlamadım beta hcg gebelik testi hamiş olamayacağıma göre neden istedi bu kadın bu testi yawww

ben bugün aradım doktorumu kadın bıktı zaten benim telefonlarımdan rüyamda doktorun peşinden koşuyodum hastenede bana bu kadar çok araştırma diye fırça çekiyodu popomda kapalıydı gerçi ve tam o esnada tel çaldı doktorum arıyo:) Anlattım durumu 1 hafta arayla kanamam olduğunu progesteron yaptırma beta hcg yaptır dedi neden anlamadım beta hcg gebelik testi hamiş olamayacağıma göre neden istedi bu kadın bu testi yawww

spekulum beni özledi galiba hahahha

:roflol::roflol::roflol:Özledi ha iyiydi canım:)Allah Allaaah ben de merak ettim şimdi.Yarın haber bekliyorum beni çatlatmadan haber ver bari olur mu?

perşembe gidicem doktora sabah gitsem akşam saat 7 gibi çıkar sonuç artık tahlillerin ne kadar zamanda çıktığını bile biliyorum yafff ama haber veririm tabiiki:)))

ne biliyim 21. gün dedi anlamadımki dedim ya neden beta hcg istediğinide anlamadım doktorda üşüttümü ne:) yaw hasta üşütük doktor üşütük harbi çekilmez yawww

çıktı tahlilim ama doktorum akıllı şahıs aramadı beni tabiiki tahlil negatif yorumu doktor yapçak aaaaa sıkıldım artık bu doktor telaşından ya değiştircem ben doktorumu bu kadının peşindenmi koşucam ben ya hayret birşey.... sinirim çıktı tepeme eşimde diyoki sende birşey yok cins mi ne e yokda ne bu adet gecikmeleri ne böyle sanki ben çok istiyorumda böyle problemler yaşamak iyice canım sıkıldı:KK43:

özgürce ablam niie korkdun ya kendini sıktıkça daha çok acıtıyor o sen başka tarafa bak o sırada a.s ablamda çok korkuyor ondan.ama en iyi görme şekli sonuçta sağlık için değilmi?

onun o sivri tırnaklarını kerpetenle çekmek lazım anthijyenik kadın bazı doktorlarda çok ruhsuz oluyor ya bu kadarda odunluk olmaz ki

çıktı tahlilim ama doktorum akıllı şahıs aramadı beni tabiiki tahlil negatif yorumu doktor yapçak aaaaa sıkıldım artık bu doktor telaşından ya değiştircem ben doktorumu bu kadının peşindenmi koşucam ben ya hayret birşey.... sinirim çıktı tepeme eşimde diyoki sende birşey yok cins mi ne e yokda ne bu adet gecikmeleri ne böyle sanki ben çok istiyorumda böyle problemler yaşamak iyice canım sıkıldı:KK43:
Değiştir canım bence dea.sa.s
özgürce ablam niie korkdun ya kendini sıktıkça daha çok acıtıyor o sen başka tarafa bak o sırada a.s ablamda çok korkuyor ondan.ama en iyi görme şekli sonuçta sağlık için değilmi?
Canım normalde acıya dayanıklı bir insanım ama inan bu başka birşey.keşke kurtulabilsem de dr.a gitsem:çok üzgünüm:
benim de çok acıyor canım.gerçi şimdiye dek 2 kez muayene oldum.1 .sinde kadın doktor baktı.ve o kadar korkuyordum ki dizlerim birbirine vuruyordu korkudan. çok canım yandı,kötü bir muayene yaşadım.kadın sivri tırnakları ile....sanki 1 milyarıncı kez muayene oluyormuşum gibi..lank diye taktı aleti.o kadar kendimi kastım ki çığılığı bastım..hatta ağladım.kadın umursamadı bile..Aklıma geldikçe ürperiyorum halasenağlama daha sonra erkek doktora gittim burda..bu kez canım çok fazla acımadı.adam beni rahatlatıcak şekilde konuştu.bence bazı doktorlar insan psikoljisinden anlamıyor:mymeka:
Evet canım kadın dr.lar biraz daha acımasızlar.Benim son dr.erkek o baktıki olmuyor bıraktı hemen.Ben bağırmıyorum içime çekiyorum acıyı ama o stres bana yetiyor.:çok üzgünüm:

X