Seçim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah trolun de vizyonlusunu versin.
Yahu bdv gelip “eltim benden daha uzağa işiyor” diye konu açıp milleti işletsen belki de dikkat çekmezsin,site admini ilgilenmezdi bile seninle.

Ama sevgili madam asena,hiç mi akıl fikir yok sende böyle bıçak üstü mevzu ile gelip tröllük yapcaksın californiadayım demeyip de balçıklı köyündeyim deseydin yeni kimse peşine düşmezdi.

Usta yalancı olmak için zeka lazım,usta komedyen olmak için zeka lazım,iyi bir tröllük için zeka lazım

Konunun içeriğine değil de yaşadığım yere takılmanız bilemedim yani. Sanki sizleri bir şeye inandırma mecburiyetim varmış gibi.
balımsu sen Paris’te yaşamıyorsun ki sen california da yaşamıyorsun sen balçıklı köyünden yazıyorsun sen neden buna inanmıyorsun

Bu arada sayende uzun zamandır dinlemediğim ve özlediğim şarkı aklıma geldi ve şu an dinliyorum

Sana izin verildiği süre yazabiliyorsun zaten.Uçurulman an meselesi istersen banlanmadan içini dök itiraf et balçıklı köyünde olduğunu
Kim kime izin veriyor ayrıca neyin derdindesiniz yaşadığım yer neden size batıyor

Eğlen bebegim. Yalan g.t gibidir herkeste var nasıl olsa. 🧿
ne kadar kotu sozler yaaa bu konuyu acan kisi kotu soylediyse siz cokmu iyi laf ediyosunuz herkes düsuncesini soyleyebilir ozgur degilmi demekki o boyle dusunuyo ne var bunda artik ozgurce yorum yapilmayacak duruma geldi millet yaaa bu sitede kufur iceren seyler kullanilmiyo biliyodum g.t ne demk oluyo aciklqrmisiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X