Seçim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cananmutlu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2023
33
-2
33
Ben uzun yıllardır yurt dışında yaşıyorum. İki sene önce bi Türkiye ye geldim ve hiç sevemedim. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün emaneti ülkenin yönetimi yobazların elinde. Eğitim seviyesi düşük ekonomi desen yerlerde sürünüyor. Kalkınma amaçlı hiç bir yatırım yapılmamış. Sırf biraz dindar diye bir ülkenin kaderini neden 20 yıl boyunca bi tane yobazın eline bırakıyorlar.

Ben uzun yıllardır yurt dışında yaşıyorum. İki sene önce bi Türkiye ye geldim ve hiç sevemedim. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün emaneti ülkenin yönetimi yobazların elinde. Eğitim seviyesi düşük ekonomi desen yerlerde sürünüyor. Kalkınma amaçlı hiç bir yatırım yapılmamış. Sırf biraz dindar diye bir ülkenin kaderini neden 20 yıl boyunca bi tane yobazın eline bırakıyorlar.
Konunz kapanır burası sadece haber kaynağının olduğu bir sayfa bilginiz olsun,birazdan taşlanırsınızda diyip kaçıyorum.

Bu şekilde hakaret ederek veya ötekeleştirerek soru sormak,yorum yapmak yarar değil zarar getirir.
Neden gelip böyle bir konu açtınız hem de kurallara uymayan şekilde hiç anlamadım
Ülkenin durumundan değil benim yazdıklarımdan rahatsız oldunuz öyle mi

Git yaşadığın ülkeye o zaman sanane Türkiye'den ATATÜRK'TEN..... Sizin gibiler de bizi birbirimize düşürüyor zaten 😡😡😡😡😡

Gelmeyin o zmn.
Bu üslup ile mi değişim getireceksiniz?
Bu mu hak hukuk adalet sevgi kardeşlik kavramınız
Asıl sizler en büyük zararsıniz sizi görüp cayan ikna olmayan kaç kişi olacak
Birincisi gelirken size soracak değilim. Bunun kardeşlik kavramıyla bir ilgisi de yok . Ayrıca ben zararım yoksa ülkenin ekonomisini batıranlar mı

Ülkenin durumundan değil benim yazdıklarımdan rahatsız oldunuz öyle mi
Konu o değil ki. Böyle söyleyerek fikir değiştiremez tam tersi daha da o fikre sarılmalarına neden olursunuz.
Seçim başlığına yazmak varken linksiz bir şekilde böyle konu açmanız iyi hisler uyandırmadı bende

Şu anda nerede yaşıyorsunuz? Yurtdışı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X