Gelinbaşı ve Gelin Tacı SAMSUN yada AMASYADA GELİN BAŞI İŞİN KUAFÖR:(

Buti

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2010
14
14
41
Arkadaşlar merhaba.Siteye yeni üye oldum.Ben İstanbul da oturuyorum,kısmetse Amasya'ya gelin gitcem,ama orda sanırım çok iyi kuaför yokmuş.Samsun'da bildiğiniz varsa çok çok iyi olan bana yardım edin ne oluuuuuur..:KK43:of ya bilmediğin bi yerde en özel günümde riske girmek istemiyorumm :s

ay memleketime gelin gidiyorsun hayırlı olsun canım ama ben bilmem oralarda kuaför falan umarım bulursunopuyorumnanaktan

ay canım benim yaa..çok tşk ederim.nasıl olcak hiç bilmiyorum ya..ve ne yapcamıda bilmiyorum.kimse de yazmamış:gitme:

demekki oralı yok üzülme bulursun oralar küçük yerler gittiğinde herkes heryeri zaten biliyor olur yönlendirirler sıkılma bu tarz şeylere sen keyfini çıkar bidaha mı evlencen bu dünyada sempatiksalakcinni

amasya ya gelin gideceksin de samsun'a nasıl gideceksin arkadaşım arası bayağı var yani

tabi İstanbulla kıyaslanınca çok değil ama

hani makyaj gelin başı biraz zor olmaz mı senin için

çünkü bizim buralarda düğün törenleri biraz şatafatlı oluyor zaman kalacakmı diye tereddüt ettim yol hali diye...

amasya da güzel kuaförler var mutlaka ama tam bilmiyorum

ama samsundan daha yakın olarak ilçelerin de de var yani

Samsun amasya yakınmış.bide orda daha çok varmış.ama bu durumda zaten Amasya da bulmam gerekiyor.bi kaç kere de provaya giderim,istediğimi ayrıntılı anlatırım,olur heralde.ya Amasyadan kimse yokmuuu..tavsiye istiyorummakannehir

canım samsuna gideceksen ben ardımcı olabilirm sana
sana önereceğim tek adres space room kuaför ,
amasada üni. okudum ben balo için gittiğimiz kuaför iyiydii sana birkac yeri tarif edebilrim özelden msj at bana

jaleli öncelikle sana çok tşk ederim.sana özelden msj atmayı denedim ama..''sitede özelden msj atmanız için msj sayınız 50 den fazla olmalı''gibi bi saçmalıkla karşılaştım.bana burdan yardımcı olursan çok mutlu olurum.

Arkadaşlar merhaba.Siteye yeni üye oldum.Ben İstanbul da oturuyorum,kısmetse Amasya'ya gelin gitcem,ama orda sanırım çok iyi kuaför yokmuş.Samsun'da bildiğiniz varsa çok çok iyi olan bana yardım edin ne oluuuuuur..:KK43:of ya bilmediğin bi yerde en özel günümde riske girmek istemiyorumm :s

canım merhaba taa samsuna mı gideceksin kuaföre amasyaya gidene kadar makyajın eskir saçın bozulur ben gittiğim kuaförümü vereyim başka olan yerlerde vereyim bence iyi düşün çiftlik caddesinde iş bakasının orada var fatih kuaför birde burayı tarif etsem zor bilmezsin samsunu heralde neyse hollywood kuaför var canım mutluluklarkaydirigubbakcemile5

Merhabalar, ben de aynı soruyu tekrar gündeme getirmek istiyorum. Siteye yeni üye oldum. Amasyada gelin saçı ve makyajı yaptırabileceğim güzel bir kuaför arıyorum. Buti Buti siz nereye gittiniz memnun kaldınız mı???

Merhabalar, ben de aynı soruyu tekrar gündeme getirmek istiyorum. Siteye yeni üye oldum. Amasyada gelin saçı ve makyajı yaptırabileceğim güzel bir kuaför arıyorum. Buti Buti siz nereye gittiniz memnun kaldınız mı???

amasya merkezi bilmiyorum ama Merzifon'da Kuaför Mustafa var baya popüler ve işinde cidden iyi. Faceten bir bak istersen. Hatta Aslıhan Güner'i biliyor musun bilmem ama onun eşi Merzifonlu. Kendi düğününde veya özel bir gün için Merzifon'a geldiğinde Mustafa'da yaptırıyor instagramında gördüm:) Bende düğün ve kınamda orda yaptırdım.

X