Saldırı mı değil mi

Neslihan Can

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2023
102
-20
24
Arkadaşlar ben erkek arkadaşımdan ayrılmak istediğimi söylemek için son kez buluştum. Arabasına bindim. Ama benden ayrılmak istemediğini söyledi ve zorla elimi tuttu. Ben bütün gücümü kullandım çektim ama o yine zorla elimi tuttu bu bir on dakika falan sürdü. En sonunda hakaret ederek zorla arabadan inmeyi başardım. Aslında cinsel saldırı suçu oluyor. Polise gitmeyi düşünüyorum ama sizce ben mi çok abartıyorum. Size de bir danışmak istedim. Çünkü her şeyi abartan biriyim.

Arkadaşlar ben erkek arkadaşımdan ayrılmak istediğimi söylemek için son kez buluştum. Arabasına bindim. Ama benden ayrılmak istemediğini söyledi ve zorla elimi tuttu. Ben bütün gücümü kullandım çektim ama o yine zorla elimi tuttu bu bir on dakika falan sürdü. En sonunda hakaret ederek zorla arabadan inmeyi başardım. Aslında cinsel saldırı suçu oluyor. Polise gitmeyi düşünüyorum ama sizce ben mi çok abartıyorum. Size de bir danışmak istedim. Çünkü her şeyi abartan biriyim.
Olayda cinsel saldırı durumu yok, fiziksel şiddet deseniz o da delil ve raporla olur.
Hakaret eden de siz olmuşsunuz. Delil var mı?
Polis sözlü olarak bir şey yapmaz diye tahmin ediyorum.
Erkek arkadaşınız ile daha öncesinde bu tarz fiziksel bir olay yaşadınız mı?

Olayda cinsel saldırı durumu yok, fiziksel şiddet deseniz o da delil ve raporla olur.
Hakaret eden de siz olmuşsunuz. Delil var mı?
Polis sözlü olarak bir şey yapmaz diye tahmin ediyorum.
Erkek arkadaşınız ile daha öncesinde bu tarz fiziksel bir olay yaşadınız mı?
Yok daha önce yaşamadım. Araştırmama göre basit cinsel saldırı suçu oluyor

Arkadaşım neresi cinsel saldırı?
Valla sizde iyi alıştınız suçu olmayana da cinsel sapık lafını yapıştırmaya. Bu durumlar yüzünden gerçekten cinsel saldırıya uğrayanlar farkedilmiyor. Çocuğa ayrılarak büyük iyilik yapmışsınız

Adam siz arabadan inmeyin ki barışmak için ikna edebilsin diye elinizi tutmuş, cinsel amaçla değil. Bunun ayrımını yapamıyor musunuz?

Evet evet,cinsel saldırı.Arabadan indiğiniz gibi bas bas bağırıp,bir temizde sopa cektirseydiniz keşke ırz düşmanına🤨.
Haklısınız ama öyle bir durumda sadece kurtarmak istedim kendimi bağırmak aklıma gelmedi. Polise gitsem de kanıt yok bişe yapmaz. Kadının beyanı esastır ilkesine göre belki ceza alır. Ama ailemin haberinin olmasını istemediğim için bulaşmak istemiyorum. Allahından bulsun

Adam siz arabadan inmeyin ki barışmak için ikna edebilsin diye elinizi tutmuş, cinsel amaçla değil. Bunun ayrımını yapamıyor musunuz?
Daha 20 gün önce sürtündüm hamile kalabilir miyim diyordu yani çokta bir yüksek beklentimiz olmasın algı konusunda

Haklısınız ama öyle bir durumda sadece kurtarmak istedim kendimi bağırmak aklıma gelmedi. Polise gitsem de kanıt yok bişe yapmaz. Kadının beyanı esastır ilkesine göre belki ceza alır. Ama ailemin haberinin olmasını istemediğim için bulaşmak istemiyorum. Allahından bulsun
İroni yapmıştım ama neyse😐,Allah kolaylık versin.

Neden ceza almalı, sizin canınız öyle istediği için mi ?

Yok daha önce yaşamadım. Araştırmama göre basit cinsel saldırı suçu oluyor
Araştırmanız bir İnternet tarayıcısı üzerinde ise maalesef çok gereksiz bilgi kirliliği var oralarda.

Ayrılmışsınız, kendinize yeni yol çizin çok fazla uğraşmayın. Adamı psikopat haline sokarsınız farkında olmadan.

Ama sonuçta tutmasını istemedim karşı koydum. Ayrımını yapabiliyorum. Cinsel amaçlı olsun olmasın sonuçta istemediğim halde elimi tuttu. Ama ceza ağır olur galiba haklısınız.

Kadının beyanı esastır ilkesi erkek aklının eliyle ama sizin gibilerin de katkısıyla işte böyle ayağa düştü, onlarca kadının hayatı kurtulabilecekken zaten doğru düzgün işlemeyen bu ilkeyi hepten uygulatamaz hale geldik. Siz zaten Google üzerinden araştırma yapmışsınız hukukçu görüşüne ne gerek ki? Cinsel saldırı aynen.

Neden ceza almalı, sizin canınız öyle istediği için mi
Kadının beyanı esastır ilkesi erkek aklının eliyle ama sizin gibilerin de katkısıyla işte böyle ayağa düştü, onlarca kadının hayatı kurtulabilecekken zaten doğru düzgün işlemeyen bu ilkeyi hepten uygulatamaz hale geldik. Siz zaten Google üzerinden araştırma yapmışsınız hukukçu görüşüne ne gerek ki? Cinsel saldırı aynen.

X