Sal gn ameliyatm var.. Ama....

canım geçmiş olsun öncelikle ve hayırlı olsun yerimseniben
kk da göğüs estetiği yaptıran çok arkadaş varmış bilmiyodum bu kadar çok olduğunu ben de hap olsun spor olsun çok yöntem denedim ama ameliyatsız mümkün değil. yalnız nasıl cesaret ettiniz arkadaşlar onu merak ediyorum mesela ben sağlık açısından problem olurmu diye düşünüyorum dahası çevreyi de çok takıyorum sanırım mesela babamdan falan çekinirim ya da kimse duysun istemem göğüs büyütme ameliyatı olacağımı siz bunları yaşamadınızmı nasıl karar verdiniz çok merak ediyorum paylaşırsanız sevinirim
aklinialirimsmile

bnde hap krem ne warsa denedim ama sonuc yokk boş ugras o yüzden hiç kimseye tawsiye etmem :umursamaz: saglık acısından bi problem olsa bu kadar yaygın bi operasyon olmazdı diye düşünüyorum.. mesela kimileri kanser yapar diye düşünüyo ama bna pek mantıklı gelmiyoo kanser gbi ciddi bi hastalıga sebep oldgu kesin kanıtlanmış olsa bu işlem uygulanmazdı diye düşünüyorum.. ayrıca bnm ailemin haberi olmadı bilmiyorumkismile olsa aslaaa onaylamazlardı daa :kedi:

arkadaslar ben meme opu olmak ıstemezdı nedenlerını soyluyum
1-cocuk emzırmek acısından bence kım ne derse desın bence normal sartlardakı gogusle emzırmek daha ıyıdır herhalde
2.sı gogus kanserlerınde ılk sordukları sey memeden operasyon gecırdınızmı dıyorlarmıs
3. sude ılerde yaslandıgım zaman 60-70 yasında o protezlerle gomulmek ıstemem yaradılısımdakı gıbıı gomulmek ısterım zaten ılerde cıkartırmak gerekıyormus sanırım.o kadar acıyı cekmek ıstemem korkarım
4- genel yaradılısa mudahale sayılırmı bılmem ama sayılırsa bundanda korkarım ama yuz germe oyle degıl sadece sızı eskı halınıze 10 sene oncenıze goturuyor okadar ama zaten ondanda korkarım o ayrı

bnde hap krem ne warsa denedim ama sonuc yokk boş ugras o yüzden hiç kimseye tawsiye etmem :umursamaz: saglık acısından bi problem olsa bu kadar yaygın bi operasyon olmazdı diye düşünüyorum.. mesela kimileri kanser yapar diye düşünüyo ama bna pek mantıklı gelmiyoo kanser gbi ciddi bi hastalıga sebep oldgu kesin kanıtlanmış olsa bu işlem uygulanmazdı diye düşünüyorum.. ayrıca bnm ailemin haberi olmadı bilmiyorumkismile olsa aslaaa onaylamazlardı daa :kedi:

orası öyle ama ben bugün çok ünlü bi göğüs estetisyeninin yazdığı yazıyı okudum 10 senede bir protezlerin değişmesi gerekiyormuş o kadar acıyı çekmek 10 sene sonra aynı parayı verip aynı evrelerden geçmek beni caydırıyor hmm bide işin dini boyutu var onu da araştırmak gerekli bence..
nee ailenin haberi olmadı mı kafamçokkarıştı pardonda bunu nnasıl başardın :)))
her insanın yapısı farklı demekki ben olsam ailemin rızası olmadan böyle bişeye asla kalkışmazdım sonuçta ameliyat bu her şey gelirinsanın aklına büyük gözüpekliklikmiş seninki..
neyse umarım hiç pişman olmazsın canım protezlerinle mutluluklar :))

orası öyle ama ben bugün çok ünlü bi göğüs estetisyeninin yazdığı yazıyı okudum 10 senede bir protezlerin değişmesi gerekiyormuş o kadar acıyı çekmek 10 sene sonra aynı parayı verip aynı evrelerden geçmek beni caydırıyor hmm bide işin dini boyutu var onu da araştırmak gerekli bence..
nee ailenin haberi olmadı mı kafamçokkarıştı pardonda bunu nnasıl başardın :)))
her insanın yapısı farklı demekki ben olsam ailemin rızası olmadan böyle bişeye asla kalkışmazdım sonuçta ameliyat bu her şey gelirinsanın aklına büyük gözüpekliklikmiş seninki..
neyse umarım hiç pişman olmazsın canım protezlerinle mutluluklar :))

tesekkürler.. 10 yıl da kısa bi süre degil gerikrse tabi ki degstrrm ayrıca öyle dayanılmaz agrılar degil ilk 3 4 gün biraz sıkıntılı bayanssulusmile tabi ki her insanın yapısı farklı ailemin bilmesine gerek bile oldgunu düşünmüyorum.. o yasları gectim artık benim için iyi we kötüye kendim karar werebiliyosam aile niye işin içinde olsun ki...

Son düzenleme:
arkadaslar ben meme opu olmak ıstemezdı nedenlerını soyluyum
1-cocuk emzırmek acısından bence kım ne derse desın bence normal sartlardakı gogusle emzırmek daha ıyıdır herhalde
2.sı gogus kanserlerınde ılk sordukları sey memeden operasyon gecırdınızmı dıyorlarmıs
3. sude ılerde yaslandıgım zaman 60-70 yasında o protezlerle gomulmek ıstemem yaradılısımdakı gıbıı gomulmek ısterım zaten ılerde cıkartırmak gerekıyormus sanırım.o kadar acıyı cekmek ıstemem korkarım
4- genel yaradılısa mudahale sayılırmı bılmem ama sayılırsa bundanda korkarım ama yuz germe oyle degıl sadece sızı eskı halınıze 10 sene oncenıze goturuyor okadar ama zaten ondanda korkarım o ayrı

kişisel secimlere saygım wardır opuyorumnanaktan tercih meselesi sonucta bi cok insan sigara da içiyo we ne kadar zararlı oldgunu bile bile.. :umursamaz: silikonun gögüs kanserini tetikleyen bi etkisi olmadıgı arastrmalarla anlasılmış.. ama genetik olark kanser olcaksa silikon warken de olur yokken de...

Son düzenleme:
tesekkürler.. 10 yıl da kısa bi süre degil gerikrse tabi ki degstrrm ayrıca öyle dayanılmaz agrılar degil ilk 3 4 gün biraz sıkıntılı bayanssulusmile tabi ki her insanın yapısı farklı ailemin bilmesine gerek bile oldgunu düşünmüyorum.. o yasları gectim artık benim için iyi we kötüye kendim karar werebiliyosam aile niye işin içinde olsun ki...

canım bence bunun yaşla pek alakası yok tabiki kendinle ilgili durumlara kendin karar vereceksin ama ailenin de ameliyat olacağını bilmeye hakkı yok mu yanlış anlama sakın seni yargılamak için sölemiorum. narkozlu bi ameliyat sonuçta ameliyat çıkışı ailemin orda olup beni desteklemesini isterim..
ben de çok istiyorum çok araştıryorum ama karar veremedim bi türlü bi süre aranızdayım yani yerimseniben
bir de ben bütün mesajları okuyamadım kaça yaptırdığını öğrenebilirmiyim cnm

canım bence bunun yaşla pek alakası yok tabiki kendinle ilgili durumlara kendin karar vereceksin ama ailenin de ameliyat olacağını bilmeye hakkı yok mu yanlış anlama sakın seni yargılamak için sölemiorum. narkozlu bi ameliyat sonuçta ameliyat çıkışı ailemin orda olup beni desteklemesini isterim..
ben de çok istiyorum çok araştıryorum ama karar veremedim bi türlü bi süre aranızdayım yani yerimseniben
bir de ben bütün mesajları okuyamadım kaça yaptırdığını öğrenebilirmiyim cnm

bnm amelyatım medicalparkta yapıldı maliyet 4500tl.. bnce ihtiyacın warsa işinde iyi bi estetik cerrah bulup görüş..bu işin en önemli kısmı bu.. belirledin mi doktorunu???

cnm memişlerin hayırlı olsun.opuyorumnanaktan burada yazan yorumları okumak çok güzel. ameliyata karar verdim, oldum, döndüm...bir gün ben de böyle yorumlar yazarım inşallah. yorumları okurken bile korkudan üç buçuk atıyorum. kan aldırmaktan bile korkarım ben:umursamaz:

cnm memişlerin hayırlı olsun.opuyorumnanaktan burada yazan yorumları okumak çok güzel. ameliyata karar verdim, oldum, döndüm...bir gün ben de böyle yorumlar yazarım inşallah. yorumları okurken bile korkudan üç buçuk atıyorum. kan aldırmaktan bile korkarım ben:umursamaz:

tatlım yaa bn kan aldırırken bayılan tiplerdenim bilmiyorumkismile nefret ederim kan aldırmaktan eyvahedigeldismile

peki nasıl cesaret ettinohaoldumsmiledarısı benim başıma,hastaneye giderken sakinleştirici almanın sakıncası olur mu?

o derece bıkmıştım herseyi göze aldım yaptrdım.. hastanede bnim cok heycanlı we panik oldgmu farketti hemsire sakinlestirici werdi zaten.. yani senin almana gerek yok orda werirler bayanssulusmile

eminim yaptıran herkez ilk öncelkle kendi istedigi için yaptırmıştır bayanssulusmile gerisi bahane :umursamaz: biz bayanlar ilk ama ilk kendimizi begenmeliyiz ki bi baskası da begenebilsin zemuszemus bnm bgn tam 1 ay oldu we hep ii ki yaptrmışım diyorum büyük eksiklikmişşş :eek:

Evet... Biz bayanlar: aynadan baktığımız zaman; ''şuram şöyle olsa, daha güzel olur... Buram böyle olsa, daha güzel olur'' falanda filanda dememek için, ve aynadan baktığımız zaman, kendimizi %85 tam istediğimiz gibi, görmek ve sonrasında görünmek için, böyle değişiklikler yapmak istiyoruz.
Malesef: boyumuz, kilomuz burnumuzun şekli, mememizin; büyüklük/küçüklüğü (v.b) organlarımız, doğuştan istediğimiz gibi olamayabiliyor.
Bu beğenmediğimiz organlarımızıda, çok kafamıza taktığımız zaman: özgüven eksikliği, sosyal hayata ayak uyduramama, kişinin kendisini kabullenememesi gibi, ciddi travmalar oluyor... Ve çook kafaya takanlar, hayattan kopuyorlarr ve hiçbir şey onlara zevk vermiyor. (hayata dair hiçbirşey)

Bu tür travmaları yaşamaktansa, günümüzde yaygın olan, ''estetik ameliyatları'' yaptırtmak en mantıklısı.
(Fakat dediğim gibi, gerçekten öyle travmalar yaşayanlar için: çıkar yol: ESTETİK.

Evet... Biz bayanlar: aynadan baktığımız zaman; ''şuram şöyle olsa, daha güzel olur... Buram böyle olsa, daha güzel olur'' falanda filanda dememek için, ve aynadan baktığımız zaman, kendimizi %85 tam istediğimiz gibi, görmek ve sonrasında görünmek için, böyle değişiklikler yapmak istiyoruz.
Malesef: boyumuz, kilomuz burnumuzun şekli, mememizin; büyüklük/küçüklüğü (v.b) organlarımız, doğuştan istediğimiz gibi olamayabiliyor.
Bu beğenmediğimiz organlarımızıda, çok kafamıza taktığımız zaman: özgüven eksikliği, sosyal hayata ayak uyduramama, kişinin kendisini kabullenememesi gibi, ciddi travmalar oluyor... Ve çook kafaya takanlar, hayattan kopuyorlarr ve hiçbir şey onlara zevk vermiyor. (hayata dair hiçbirşey)

Bu tür travmaları yaşamaktansa, günümüzde yaygın olan, ''estetik ameliyatları'' yaptırtmak en mantıklısı.
(Fakat dediğim gibi, gerçekten öyle travmalar yaşayanlar için: çıkar yol: ESTETİK.

Kızlar merhaba

Kızlar merhaba... Bende meme büyütme amelyatı düşünüyorum. Uzun zamandır bu forumu takip edip okuyorum.Bir kaç isim buldum. Bugün ilk adımımı atıp Prof.Dr Ruşen Kapucuyla görüştüm. Benim memelerim küçük yani yatınca dümdüz.Boyum 170 Kilom 56.Doktor bana damla,kas üstü ve en fazla 255 cc koyabilirim dedi.Küçükmü olur benim ölçülerime. Birde ben yuvarlak düşünüyodum.Çok kararsızım nolur yaptıran deneyimli arkadaşlar görüş belirtsin.napsam çok karasızım

Shekker 07 merhaba.Sen yaptırmışsın.Senin boy kilon nasıl hangi büyüklükte silikon koyuldu.Yuvarlakmı?? Sen bu deneyimi yaşamışssın yorumunu bekliyorum...

Shekker 07 merhaba.Sen yaptırmışsın.Senin boy kilon nasıl hangi büyüklükte silikon koyuldu.Yuvarlakmı?? Sen bu deneyimi yaşamışssın yorumunu bekliyorum...

tatlımm yaa ilk okudugumda aklıma takılan niye kasüstü??? :umursamaz: sonucta gögüs yok denecek kadar az diyosun bu durumlarda kasaltı olması dogal durması acısından cok cok önemli.. bnce bi kac doktorla daha görüş..fiyat ne kadar?? bnm boy165 kilo 55 300cc takıldı we yuwarlak iyiki de yuwarlak yaptrmışım cok sexi görünüyo..

5000 Tl ve 7000 Tl arası dedi. Hastaneye göre değişiyormuş.Kas altıda yapabilirim dedi ama çok daha ağrılı olur dedi ve kas altında olursa kollar hareket ettikçe zamanla kas protezi sıkıştırıp şeklinde bozulmalar oluyor dedi.Ben bu sitede okuduğuma göre 300 cc dn aşağıya konulan yok sanırım.Benim boyumada 255 cc küçük gibi sanırım.Dün birde muayene parası verdim ve protezler şuan yok dedi ve göremedim.Ben özel hastaneye gittim muayeneye, meğer hocanın muaynahaneside varmış bilmiyordum Protezler orda dedi oraya gelirsen orda gösterebilirim dedi.Birkaç foto gördüm yaptığı ameliyatlardan cidden güzel yapmış. 255 cc ölçüde iyi gibi ama bende nasıl durur bilmiyorum.benim göğüs kemiğim dışa doğru çıkık yani gerdanım dışa doğru.Yuvarlakmı, Damlamı bilmiyorum.yani boşuna gitmiş oldum.Protezleri bile göremedim

slm kızlarr aylardır forumları takip ediorum karar wermemdede cok etkisi olduu sonundaa ameliyat tarhimi aldım ayın 23ünde istanbula geliorum 25inde kısmetse büyütcem:)

X