Sal gn ameliyatm var.. Ama....

ssheker07

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
829
29
düşünmekten bıktım ve az önce aradım dr u en kısa zmanda yapalım dedim yeter yaaa pskolojim bozuldu..en iyisi yaptırıp görcem sonucu.. yarın sabah 9 da gidip kan vercem salı sabah 9 da da amliyatım olcak.. cokk heyecanlıyıımmmmm. medicalpark hastanesinde ömer refik özerdem yapcak ameliyatımı..... düz yüzey kas altı ve meme altı kesisi ile olcak.. bi de meme ucu simetrik degil bende onun birini yukarı cekicek aynı hizaya getirecek o da doktorumdan hediye olcak kaydirigubbakcemile3 umarım hersey yolunda gider opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
sadece kan istiyolar bide bi form doldurtuyolar diğer hastalıkların varmı yokmu ilaçlara alerjin varmı falan die başka bişe yoktu yanlış hatırlamıyosam . 2 dakkada kan alıyolar zaten ben sabahın 6sında gitmiştim kanımı aldılar 9 dada ameliyata girmiştim :)

ya tek kafamı karstıran düz yüzey kullnaılcak olması.. acaba pütürlü yüzey mi istesem.. doktorum tercihini söyledi ama secim senin dedi..mesela gögüs altı kesisi olcak dedi ayrıca meme ucu halkamı simetrik duruma getrcek nasıl olsa meme ucu keslcek ordan mı yapsak deim. o da sen bilirsin dedi ama his kaybı ya da his de azalma olabilir tabii olmayabilirde dedi sadece ihtimal varmış onun garantisini veremem dedi ve az da olsa süt bezleri zarar görebilir dedi bunları göze alıyosanız o da olur dedi..ama meme altı da belli olmazmış icerde kalıyomuşşş....

sadece kan istiyolar bide bi form doldurtuyolar diğer hastalıkların varmı yokmu ilaçlara alerjin varmı falan die başka bişe yoktu yanlış hatırlamıyosam . 2 dakkada kan alıyolar zaten ben sabahın 6sında gitmiştim kanımı aldılar 9 dada ameliyata girmiştim :)

bana da dediler 7 de kan alalım 9 da amelyat olur diye bn salı sabah olsun dedim ayyy ölcem heyecandan yaaa =) bi de beni kan tutuyo yarın napcam bilmiyorum akannehir

düşünmekten bıktım ve az önce aradım dr u en kısa zmanda yapalım dedim yeter yaaa pskolojim bozuldu..en iyisi yaptırıp görcem sonucu.. yarın sabah 9 da gidip kan vercem salı sabah 9 da da amliyatım olcak.. cokk heyecanlıyıımmmmm. medicalpark hastanesinde ömer refik özerdem yapcak ameliyatımı.. 4250 tl ye anlastık... düz yüzey kas altı ve meme altı kesisi ile olcak.. bi de meme ucu simetrik degil bende onun birini yukarı cekicek aynı hizaya getirecek o da doktorumdan hediye olcak kaydirigubbakcemile3 umarım hersey yolunda gider opuyorumnanaktan

he he ben de canım aynı senin gibi,bir gün sabahın 9 unda doktorumu aradım,artık bitirelim şu işi dedim, insanın aklına takıldığı gibi hemen olsun bitsin istiyo,o gün ameliyat öncesi görüşme randevusunu ve ameliyat tarihini ayarladım,1 ay sonra ameliyatımı oldum, beklediğim 1 ay boyunca korktum biraz o kadarcık,şu an 5 ay oldu,birgün bile pişman olmadım,sadece üzüldüğüm şey niye şimdiye kadar bekledim oldu... umarım sen de çok mutlu olursun canım

he he ben de canım aynı senin gibi,bir gün sabahın 9 unda doktorumu aradım,artık bitirelim şu işi dedim, insanın aklına takıldığı gibi hemen olsun bitsin istiyo,o gün ameliyat öncesi görüşme randevusunu ve ameliyat tarihini ayarladım,1 ay sonra ameliyatımı oldum, beklediğim 1 ay boyunca korktum biraz o kadarcık,şu an 5 ay oldu,birgün bile pişman olmadım,sadece üzüldüğüm şey niye şimdiye kadar bekledim oldu... umarım sen de çok mutlu olursun canım

o kadar uzun zamndır aklımdaki gecelri yatarkn düşünüyorum bi kıyafet giyerken al işte diyorum protez yaptrmış olsam ne güzel olcaktı falan filaaannnn ....ama artık son noktayı koydum yarın tıpış tıpış gidiyorummm kan veriyorum ertesi günde protezli olcaam =)

o kadar uzun zamndır aklımdaki gecelri yatarkn düşünüyorum bi kıyafet giyerken al işte diyorum protez yaptrmış olsam ne güzel olcaktı falan filaaannnn ....ama artık son noktayı koydum yarın tıpış tıpış gidiyorummm kan veriyorum ertesi günde protezli olcaam =)

hadi bakalım canım,şimdiden bol şans,ameliyata giderken zaten sakinleştirici veriyorlar,bir bakıyosun ameliyathanedesin,bir bakıyosun ki ismini sesleniyorlar,ameliyatınız bitti diyorlar,belki diş çektirmek bile daha eziyetlidir.odana geldiğinde biraz üşüyebilirsin,birkaç gün kollarını rahat kullanamazsın ve birilerinden yatıp kalkarken yardım alman gerekir,haftasına herşeyi unutmuş olursun canım.. bu arada kaç cc konulacak ve hangi yöntemle olacaksın

hadi bakalım canım,şimdiden bol şans,ameliyata giderken zaten sakinleştirici veriyorlar,bir bakıyosun ameliyathanedesin,bir bakıyosun ki ismini sesleniyorlar,ameliyatınız bitti diyorlar,belki diş çektirmek bile daha eziyetlidir.odana geldiğinde biraz üşüyebilirsin,birkaç gün kollarını rahat kullanamazsın ve birilerinden yatıp kalkarken yardım alman gerekir,haftasına herşeyi unutmuş olursun canım.. bu arada kaç cc konulacak ve hangi yöntemle olacaksın

canım 280 ya da 300cc koyulcak meme altı kesisi olcak..senin nasıl yaapıldı?ayrıca düz yüzey ve kasaltı yapılcak

canım 280 ya da 300cc koyulcak meme altı kesisi olcak..senin nasıl yaapıldı?ayrıca düz yüzey ve kasaltı yapılcak

canım benim meme altı kesisi ve subfacial yöntem ile yapıldı,255 cc konuldu,pürtüklü yüzey mentor marka,low profil uygulandı,benimde boyum 1.67 ama kilom 50,ama şimdi daha zayıfım

X