Sal gn ameliyatm var.. Ama....

umarım ben de öyle derim sheker. Ben çalışıyorum, işe ne kadar zamanda dönebilirim sence, ameliyattan sonra?

umarım ben de öyle derim sheker. Ben çalışıyorum, işe ne kadar zamanda dönebilirim sence, ameliyattan sonra?

canım nasıl bi işin war o önmli bilmiyorumkismile kendini cok yormamamn lazımm.. ilk 3 gün kesinlikle calısamazsın..ama bnce mutlaka 1 hafta zamn lazım..kendine ne kadar iyi bakarsan o kadar kısa zamnda atlatrsın..eger masabası işin warsa cok sıkıntın olmaz..bi de kas altı kasüstü hangisi olcak bunlar da önemli.. meme dokun nasıl?? hiç yok denilcek gbi mi?az da olsa war mıı?? bayanssulusmile

merhaba,
ben de çıktım ameliyattan:KK43:
gerçekten çok zor geçti. kas altı ve koltuk altı diye de sanırım ağrı arttı kollarım kısıtlı şu anda.
pazartesi işa başlamak zorundayım viyanada nasıl olucak bilmiyorum benneyaptımki

shheker sana biraz sorum var
öncelikle çok şiş göğüslerim
alt ve üst taraflar arasında şişlik farkı var ayrıca elimle dokununca üstten aşağı hissediyorum üstte daha fazla toplanma var gibi:KK43:
komun sporcu sütyenini almıştı takamadım mahvetti beni bandajlar açıldıktan sonra
gittim ayyıldızdan aldım ama onu da doktor çok beğenmemişti çok sıkı değil diye ama şimdi onu takıyorum böyle önden açılan ya biri daha güzel demişti bu sütyene forumdan bilemedim bence gayet gergin duruyor sıkı duruyor.
ameliyat cuma akşamdı hala çok zorlanıyorum yatarken tam bir eziyet senağlama
göğüslerim şekilsiz, şiş ara ara ağlıyorum moralim bozuk

orkide'nin sporcu sütyenleri var önden bağlamalı onlardan öneririm, ben 2 adet almıştım çok rahat ettim. hatta takmadığımda ağrım oluyordu takınca rahatlıyordum.

, kol kaslarını çalıştırmakta zorlanabilirsin. ilk gergin olur ve dim diktir ama zamanla yumuşar ve yerlerine oturur. doktorun masajı nasıl yapacağını anlatmıştır sana aksatma bence.

kas altı olması görünüm açısından daha iyi sonuç veriyor ama ağrısı biraz daha fazla oluyor. benim 3. gunden sonra ağrım kalmamıştı ama kasılmalarım devam etmişti. geçmiş olsun

doktorlar işe dönmeyi 2-3 gun diyor ben 6 gun sonra başlamıştım sorun olmamıştı ama gidip gelirken çok dikkat ettim. birinin çarpmaması gerekir ve şirkette dosyaları raftan alamıyordum :KK43:

merhaba,
ben de çıktım ameliyattan:KK43:
gerçekten çok zor geçti. kas altı ve koltuk altı diye de sanırım ağrı arttı kollarım kısıtlı şu anda.
pazartesi işa başlamak zorundayım viyanada nasıl olucak bilmiyorum benneyaptımki

shheker sana biraz sorum var
öncelikle çok şiş göğüslerim
alt ve üst taraflar arasında şişlik farkı var ayrıca elimle dokununca üstten aşağı hissediyorum üstte daha fazla toplanma var gibi:KK43:
komun sporcu sütyenini almıştı takamadım mahvetti beni bandajlar açıldıktan sonra
gittim ayyıldızdan aldım ama onu da doktor çok beğenmemişti çok sıkı değil diye ama şimdi onu takıyorum böyle önden açılan ya biri daha güzel demişti bu sütyene forumdan bilemedim bence gayet gergin duruyor sıkı duruyor.
ameliyat cuma akşamdı hala çok zorlanıyorum yatarken tam bir eziyet senağlama
göğüslerim şekilsiz, şiş ara ara ağlıyorum moralim bozuk

canım sporcu sütyeni bnde ayyıldız almıştım amlyttan cıktıgm andan beri onu kullandım hala da kullanıyorum bna doktorum onu almamı söylemiştii... 1.5ay oldu 3.ay dolana kadar kullanmam lazımmış... şişliklerine gelince bnmde ilk baslarda füze gibiydii ama şimdilerde gözüme küçük bile görünmeye basladı bilmiyorumkismile ilerde daha büyügünü taktrsam mı diyorum kaydirigubbakcemile3 senin kac cc konuldu?? suan bişeye benzemezler buna hazrlıklı olman lazım bana doktorum ilk 1 ay hiç bişeye benzemezler demişti asıl sekil 6 ay dolunca oturuyomuş.. o yüzden suan sekline cok takılma..üstte fazla toplanma warmış gbi hissetmen normal cünkü daha protezler asagı inmedi..yatıp kalkmak bnm içinde tam bi eziyetti arkamdan destek alıp kalkabiliyodum senin 4 gün olmuş ,ilk haftanı bi atlat daha da rahatlarsın kaydirigubbakcemile5 pazartesiye kadar 10 gün olmuş olcak bu da ciddi anlamda rahatlaman demek...

çok teşekkür ederim hepinize.

hep anlatıcam gelişmeleri yine değerli fikirlerinizi ve cevapalrınızı beklicem..
350 cc kas altı koltuk altı konuldu.

benim boy var biraz ondan büyük tutmuş
gerçi ameliyatta fotoğraf çekilmiş bana gösterdiler çok güzel görünüyor ama şimdi o haliyle alakasız tabi Çok üzgünüm çoook

ayağa kalklamk giyinebilmek, kendi başıma tuvalaete gidebilmek, yemek yiyebilmek istiyorum sırtımda çok ağrıyor üstüne yatmaktan...

çok teşekkür ederim hepinize.

hep anlatıcam gelişmeleri yine değerli fikirlerinizi ve cevapalrınızı beklicem..
350 cc kas altı koltuk altı konuldu.

benim boy var biraz ondan büyük tutmuş
gerçi ameliyatta fotoğraf çekilmiş bana gösterdiler çok güzel görünüyor ama şimdi o haliyle alakasız tabi Çok üzgünüm çoook

ayağa kalklamk giyinebilmek, kendi başıma tuvalaete gidebilmek, yemek yiyebilmek istiyorum sırtımda çok ağrıyor üstüne yatmaktan...

canım bu kadar moralini bozmaaa bu günler gecicek we sonuclar cok cok iyi olcak kaydirigubbakcemile2 bnde ilk hafta ne yıkanabldim ne sacmı toplayabldim..ama bak hepsi gecti sadece biraz sabır zemuszemus bnm boy 165 kilo 55 300cc konuldu ama dedgm gbi küçük bile gelmeye basladı gözüme bilmiyorumkismile

Canım geçmiş olsun
ben de ilk günler çok çok sıkıntı çektim
şimdi rahatım cumaya bir ay olacak
hepsi gelip geçiyor
ve geriye güzel iki meme kalıyor :)
moralinin bozuk olması da çok normal ben de pişman olmuştum çok.
hepsini atlatacaksın
gelmiş geçmiş olsun canım

doktorlar işe dönmeyi 2-3 gun diyor ben 6 gun sonra başlamıştım sorun olmamıştı ama gidip gelirken çok dikkat ettim. birinin çarpmaması gerekir ve şirkette dosyaları raftan alamıyordum :KK43:

hımmm, umarım çabuk iyileşebilirim.Yarın randevum var doktorla. Bütün aklımdakileri soracağım.Umarım herşey yolunda gider.Ben acaba hiç doğallığını bozmasam mı diye de düşünüyorum ama bir taraftan da artık sahiden desteksiz sadece dantelden oluşan sutyen giyebilmek istiyorumkaydirigubbakcemile2

arkadaşlar 250 cc takıldı bana küçük gibi geliyor bandajlar açılmadı ama büyük olsun istedim ama göğüs kafesim bu kadar alabiliyormuş offf ..o kadar çektiğim sıkıntıya değse bari

shekercim sen ameliyat olali bikac ay olmus galiba
yinede gecmis olsun
nasil memnunmusun su anda..
bende yaptiricam 2 hafta icinde kismetse ama
cokkk korkuyorumm bünyem cok zayif..okadar aciyi
nasil kaldiricam cok merak ediyorummafoldumben
senin memislerin su an nasil memnunmusun
cok kücük demissin ama 300 cc gayet iyi yakaydirigubbakcemile5
acaba bana kac takilir daha görüsmeye gidemedim
yurt disindayim aylin hanilma görüstüm subatin ilk haftasi
istanbula ucucam.. hakkimda hayirlisi olsun.
ins bende sizin füze memisliler kervanina katilicam opuyorumnanaktan

arkadaşlar 250 cc takıldı bana küçük gibi geliyor bandajlar açılmadı ama büyük olsun istedim ama göğüs kafesim bu kadar alabiliyormuş offf ..o kadar çektiğim sıkıntıya değse bari

bence hiç de az bir miktar değil 250cc..ben 2 doktorla görüştüm..Birisi 180 ,diğeri 200 demişti.Sanırım yapıdan kaynaklanıyor.İnce bir bedene daha fazlası çirkin olurdu.
Geçmiş olsun zehrame :)

X