Sağlıklı ve kalıcı kilo vermek isteyenler buyrun

Merhaba kızlar. Kadınlar kulubünü ben de yıllardır takipteyim ancak yakın bir zamanda üye oldum yaz yaklaşırken de biz bayanların malesef büyük sorunu olan kilo problemini konuşmak istedim sizinle. Aslında kilo veremiyorum diye birşey yok kızlar ben 7 ay önce doğum yaptım doğuma kadar hamileyim ben diye yedim içtim ve bir balon oldum 96-97 kilo doğuma girdim. Eve döndüğümde kilom 91'di. Aradan 10 gün geçti 89 oldu. Herkes çocuğun peşinde koştururken kilo veriliyor diyordu bende bu yüzden dikkat etmedim nasıl olsa hamilelik kilosu kalıcı olmaz dedim fakat baktım ki dikkat etmeyince üzerine daha da alıyorum. Oğlum 1 buçuk aylıkken kendime dur dedim ve ilk olarak abur cubur çikolata cips kızartma hamurişi ne varsa çıkardım hayatımdan. Sağlıklı ev yemeklerini normal şekilde yine yedim. Oğlumdan dolayı spor da yapamadım ama akşam 6 dan sonra yemeyi bıraktım çok acıkırsam yoğurt yedim ya da bir yeşil elma. Eşim çayın yanında kurabiyeleri götürürken ben şekersiz sade çay içtim. Ve şuan boyum 1.73 kilom ise 69. 1 aydır da bu kilodayım. Şuan canım abur cubur istediğinde gündüz olursa yiyorum abartmadan. Verdiğim kilomu geri de almıyorum. Çünkü şok diyetler yapmadım. Vücudu yoracak metabolizmayı yavaşlatacak şeyler yapmadım. Sağlıklı bir şekilde beslenerek kilo verdim. Ve mutlaka su. Her sabah uyanınca su yatmadan su gün içerisinde su. Belki kilo vermek isteyen arkadaşlar vardır da ilham olur diye paylaşmak istedim arkadaşlar umarım hepiniz istediğiniz bedene kavuşursunuz:KK25:
Tebrik ederim öncelikle. Kaç kilo ile hamile kaldınız?

arkadaşlar merhaba size gecenlerde kullandıgım bi ürün hakkında bilgi vermek istiyorum geçen moringa çayı diye bitkisel bi ürün kullandım 1 ayda 2 kg verdım bazı yerlerde 10 kg falan yazıyor ama bılmıyorum ben 2 kg verdım heralde bunyeden bunyeye değişiyor. isteyen arkdaslar ıcın ..., bakmanızı tavsıye ederım arkadaslar

Son düzenleyen: Moderatör:
X